register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Kurvisõiduautod : Honda Civic VTi -.- HoCi   1 2 3 4  
Poster Message
devilc
Moderator
Honda Civic VTi -.- HoCi
Minule võib täitsa ilusti vastu saada. :) Sirgel on GTI suts kiirem, aga kurvidest läheb Type-R ilmselt nobedamalt läbi.

Roheline on muundumas tagasi tavaautoks.
06.12.2007 at 19:55
HoCi
  
Honda Civic VTi -.- HoCi
Sinu vastu Ander oleks täitsa huvitav tõesti sõita :)...muidugi pean ma kõigepealt õppima selle autoga sõitma...väga võõras tunne praegu sellega.

____________________________
Porsche 911 Turbo X50 02'
Ex: Honda Civic VTi 1,6T
06.12.2007 at 21:57
-XR-
Honda Civic VTi -.- HoCi
Te ise just enne tunnistasite, et tegemist pole võistlusega ja sõidetakse ikkagi ainult enda vastu,
kuid siiski jätkate juttu, et sõidate üksteise vastu?

GT3 RS-i "võidad" ka ära?
06.12.2007 at 22:12
HoCi
  
Honda Civic VTi -.- HoCi
Eile sai autoga natuke tegeletud üle pika aja.

Kõige tähtsam sai ära tehtud: TAGAPIDURID.
Enne jäid pidurid peale ja oli kõik roostes jne.
Väga tubli Honda klubilise ja mehhaaniku Lauri_s abiga tegime tagapidurid korda. Uued tihendid-kolvid, rohkelt vasemääret kruvidele-poltidele.
Nüüd ei jää pidurid üldse peale..igal väiksel langusel hakkab auto vajuma ära kas ette või taha...mõnna. Pidurdamine peaks nüüd parem olema ja kiirendamine ka mõne võrra, sest pidurid pole enam peal.
Lisaks sai sidurivedelik vahetatud...see oli päris must .
Ja sai vahetatud ka jahutusvedelik ning kontrollisime üle klapivahed.

Selleks aastaks on siis olemas Toyo asfaldirehvid jällegi ja kruusale tulevad 14" Michelinid. Need saan kätte märtsis.

Oskaks kruusa sõita, siis tuleks täitsa huvitav aasta.



Praeguseks kõik.

____________________________
Porsche 911 Turbo X50 02'
Ex: Honda Civic VTi 1,6T
13.01.2008 at 16:55 1 edit. Last edited 13.01.2008 at 16:56 by HoCi
HoCi
  
Honda Civic VTi -.- HoCi
Sellel pühapäeval sai osaletud Audru rahvasprindil. Esialgu pidi olema Taali Rahvasprint kuid laupäeval oli ilm nii märg, et Taalis oleks autod lihtsalt ära uppunud. Seega korraldati asi Audru ringrajal.

siin siis selle ürituse ajad ajad: http://www.rally.ee/documents/rhs20080120_res.xls

mõned pildid: http://www.tulirebane.ee/Saugasrpint2008/

Ise sõitsin sellesama punase civicuga 2WD-V klassis.
OpenTrack'i korraldajatele suur tänu ja kummardus. Ilma teie üritusteta poleks mul Audru raja kogemust ja see esikoht oleks jäänud tulemata

____________________________
Porsche 911 Turbo X50 02'
Ex: Honda Civic VTi 1,6T
22.01.2008 at 11:25
-XR-
Honda Civic VTi -.- HoCi
quote:
HoCi: Sellel pühapäeval sai osaletud Audru rahvasprindil. Esialgu pidi olema Taali Rahvasprint kuid laupäeval oli ilm nii märg, et Taalis oleks autod lihtsalt ära uppunud. Seega korraldati asi Audru ringrajal.

siin siis selle ürituse ajad ajad: http://www.rally.ee/documents/rhs20080120_res.xls

mõned pildid: http://www.tulirebane.ee/Saugasrpint2008/

Ise sõitsin sellesama punase civicuga 2WD-V klassis.
OpenTrack'i korraldajatele suur tänu ja kummardus. Ilma teie üritusteta poleks mul Audru raja kogemust ja see esikoht oleks jäänud tulemata

Jube naljakas ikka, kuidas südatalvel asfaldietappe järjest tehakse.

Missugune teil rada oli? Vaatasin, et mingi shikaan oli kuskil jne.. ei saand ikka päris täpselt aru.

Kuidas Toyod sellise külmaga töötasid?
22.01.2008 at 11:36 1 edit. Last edited 22.01.2008 at 11:56 by -XR-
HoCi
  
Honda Civic VTi -.- HoCi
No pikemalt seletades oli asi nii.
Start asus seal kus keerad maanteelt boksiteele ära. St kohe boksitee alguses. Läbi boksiala ja rajale. 1. Shikaan oli peale S kurvi vasakul pool(seal eraldi asfaldiala selle jaoks). 2. Shikaan oli tagasirgel kus on samamoodi eraldi asfaldiala shikaani jaoks. Finish oli maanteesirge keskel umbes. Neliveod said kuni 180km/h kella järgi kätte., tavaklassid 140-150km/h.
Hommikul kui kohale jõudsin, oli asfalt jääkirmega kaetud (varahommikul oli tibutanud seal). Käisin raja läbi ja pidin mitu korda sellili käima peaaegu. Start oli 12.00 ja selleks ajaks oli kõige hullem ära sulanud aga libe oli endiselt. Mina tegin boksiteelt rajale keerates seal kiires kurvis 360kraadise spinni ära. Süüks vist võib ajada seda, et neliveod olid esimesed rajale minejad ja nad lõikasid natuke muruosa enne seda kust boksitee üle rajaks läks ja kui mina sõitma läksin sinna, siis oli asfaldil liiva-muda ning kurvis kus oli mul juba kolmas käik sees, läks taguots lihtsalt oma teed kuigi gaasi hoidsin põhjas ja võimalikult sujuvalt püüdsin kurvi võtta. (pilt: http://www.tulirebane.ee/Saugasrpint2008/photos/photo37.html ). Kiirust jõudsin koguda natuke üle saja kui käest ära läks...Tegin väike karusselli ära ning kiirust jäi veel 60km/h kella järgi isegi alles nii, et põrutasin teise käiguga kohe edasi ka...nagu näha ajatabelist, siis kolmas aeg tuli (ei suutnud uskuda).
Toyo tööle küll ei hakanud. Igas kurvis oli paras uisutamine aga ega tavarehv ka parem pole. Sellise temperatuuri juures ei tööta ükski suverehv normaalselt. Teine-kolmas voor olid juba päris head. Asfalt oli puhas jääst ja oli trajektooridele toodud lihtsalt muda raja äärtest.(väljasõite oli väga paljudel). Kolmandas voorus hoidsin gaasiga kurvis tagasi aga tingimused olid järelikult paranenud piisavalt, et tuli kõige parem aeg. aa...peale esimest vooru lasin kohe tagarehvidest 0,2bar'i vähemaks ka.


____________________________
Porsche 911 Turbo X50 02'
Ex: Honda Civic VTi 1,6T
22.01.2008 at 11:53
Silwer
Honda Civic VTi -.- HoCi
Hea sooritus! Aga ehk töötaks sellistes oludes paremini mingi vihmaslikk?

____________________________
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW E46 S54 SMG VF570 supercharged & BMW F25 X3
22.01.2008 at 12:06
Garfield
  
Honda Civic VTi -.- HoCi
quote:
HoCi: Toyo tööle küll ei hakanud.
Lihtsalt kommentaariks, ringraja Yarised kasutasid sarnaseid rehve (Yokohama A032) ja vihmaga või külmaga oli rehvirõhk 2.6-2.8. Aga sellises 0-kraadi juures ei ole pidamist nii või naa. Parim võimalik valik oleks olnud ehk mõni poolkulunud lamell.


____________________________
Focus RS
22.01.2008 at 12:12
HoCi
  
Honda Civic VTi -.- HoCi
Noh jah...mul rehvidega erilist kogemust pole. Vihmaslikki ammugi mitte..ei jõua nii palju erinevaid rehve osta.
Seal oldi kõikide võimalike rehvidega peal: suvekad, naelad, lamellid, kruusakad(kes liiga hilja kuulis, et asukoht ära muudeti), vihmaslikid, toyo r888, michelin pehme seguga(see töötas kindlasti kõige paremini nendest).
naelaga ma ei hakanud isegi mõtlema...175/65 R14 on naelakad millega igapäevaselt sõidan...nendega võib rajal enesetappu ainult teha. Suvekad Dunlop Sport 01 tunduvad liiga kõva seguga sellise ilma jaoks. Toyo on pehmem kui see dunlop nii, et olemasolevatest rehvidest oli toyo parim valik.
Ja vaadates, et sõitsin üle oma 2wd-v(kuni 1600cc tänavaautod) autoga 2wd-s parimad ajad piisava eduga, siis rehvivalik ei saanud väga halb olla. Sõiduoskuse kohta ütleksin nii, et kuna kartsin üle pingutada, siis hoidsin pigem tagasi nii kurvides kui ka pidurdusmaaga, siis u. 2sekundiline ajaparandus oleks olnud reaalne.

____________________________
Porsche 911 Turbo X50 02'
Ex: Honda Civic VTi 1,6T
22.01.2008 at 12:32
devilc
Moderator
Honda Civic VTi -.- HoCi
quote:
Garfield:Aga sellises 0-kraadi juures ei ole pidamist nii või naa. Parim võimalik valik oleks olnud ehk mõni poolkulunud lamell.

Võiks siiski arvata, et rallimaailmast leiab ka sellistesse oludesse hea rehvi - Monte Carlo rallit on ju pidevalt sarnastes ilmastikutingimustes peetud? Mitte, et seda nüüd rahvasarjades tegema peaks hakkama.
22.01.2008 at 12:49
MESHUGGAH
  
Honda Civic VTi -.- HoCi
Onnitlused Veikole. Tubli!!! s.t. Molodec!!!

____________________________
www.angelar.ee
22.01.2008 at 13:16
HoCi
  
Honda Civic VTi -.- HoCi
Pole kaua rääkinud midagi siin...igatahes vahepeal on paar sõitu olnud:

Audru Rahvasprindist rääkisin juba eespool - I koht
Rapla Rahvasprint (Hepa Cup I etapp) - I koht
Võru Rahvasprint (Rahvasprindi karikavõistlus I etapp) - I koht
Kehtna Rahvasprint (Rahvasprindi karikavõistluse II etapp + Hepa Cup II etapp) - III koht

Kehtna kohta võiks pikemalt rääkida. Esimene voor läks hästi ja tuli kiireim aeg. Teises voorus sõitsin umbes peale raja 1/4 läbimist tagarehvi+velje katki. Pooleli ei jätnud vaid sõitsin lõpuni ära ja tuli neljas aeg. Kolmas voor ühesõnaga oli otsustav....aga kahjuks riivasin kergelt rajatähist ehk rekarehve kergelt ja tuli 10sekundit trahvi ajale otsa. Taha panin tavarehvid ja tagaots läks päris mitmes kohas kergelt oma teed jalutama(videos on vahetult enne finishit ka näha väiksed külglibisemised....kokku siis kolmas koht. Arvestades asjaolusid peaks vist isegi õnnelik olema...mida ma muidugi olin ka :)







____________________________
Porsche 911 Turbo X50 02'
Ex: Honda Civic VTi 1,6T
11.05.2008 at 23:23 2 edits. Last edited 11.05.2008 at 23:34 by HoCi
Silwer
Honda Civic VTi -.- HoCi
Hästi sõidetud!

____________________________
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW E46 S54 SMG VF570 supercharged & BMW F25 X3
12.05.2008 at 00:11
HoCi
  
Honda Civic VTi -.- HoCi
Vahepeal oli Jõhvi Rahvasprint. Seal kahjuks midagi ei saavutanud. 4.koht siis seekord...märjaga mul pole vist piisavalt hullumeelsust, et kõrgemale kohale sõita.
Sain ka katki sõidetud velje kätte. http://www.rehvivahetus.planet.ee/ aadressil pesitsevad inimesed tegid 700kr eest mu kõvera velje minuarust supersirgeks võrreldes sellega, mis ta peale matsu oli. Parem ikka kui 2600.- eest uus velg osta ja seda vist pole ka kohapeal.
Paar päeva tagasi panin tagasillale Koni kollased amordid, millel saab alt kõrgust regullida(3-taset) ja lisaks veel pealt jäikust kruttida...loodan, et teevad oma tööd hästi.
Homme(reedel) siis minek Hiiumaa Rahvasprindile...eks näis kuidas seal läheb.

Kaks Jõhvi pilti:


Piltide autor: Mati Russing

____________________________
Porsche 911 Turbo X50 02'
Ex: Honda Civic VTi 1,6T
29.05.2008 at 22:33 1 edit. Last edited 29.05.2008 at 22:33 by HoCi
HoCi
  
Honda Civic VTi -.- HoCi
Lühidalt Hiiumaa sõidu kohta. Rada oli hullumeelselt kiire Kärdla tänavate kohta. Seekord tuli teine koht kuna ei julgenud hullu mängida kohe rajal ja see maksis kohe ajas kätte. Üldparim aeg tuli siiski ära kolmandas voorus aga see ei päästnud enam midagi. Koni amordid tundusid väga head keskmises jäikuses.
siin on tulemused: http://www.rally.ee/documents/rhs20080531_res.xls

____________________________
Porsche 911 Turbo X50 02'
Ex: Honda Civic VTi 1,6T
02.06.2008 at 12:36
kronja
 
Honda Civic VTi -.- HoCi
ei saa siia lisamata jätta incar hiiumaa sprindi rajast:



ülilahe sprint oli
03.06.2008 at 23:21
Jesper
 
Honda Civic VTi -.- HoCi
Kas see hullus õpitakse kõik enne sõitu kuidagi pähe või? Või lihtsalt tunde järgi lajatatakse?

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
03.06.2008 at 23:39
matukas
  
Honda Civic VTi -.- HoCi
Mina lajataks tunde järgi. Kui rajaga saab enne mingit moodi tutvuda, siis tuleb kasuks.

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
04.06.2008 at 00:12
HoCi
  
Honda Civic VTi -.- HoCi
Enne sõitmist saad läbi kõndida raja. Ja esimeses voorus siis kohe lajatad võimalikult hea aja ära.

____________________________
Porsche 911 Turbo X50 02'
Ex: Honda Civic VTi 1,6T
04.06.2008 at 00:27
MESHUGGAH
  
Honda Civic VTi -.- HoCi
Nagin tana Veikot ohtul Wilmsi tanaval kihutamas VTi ga. Khm Veiko, Tallinna ralli on juba ammu labi. Muide, ilus auto sul, laksin pesin enda oma ka. Laksin Piritale perekonnaga jalutama, nagin su korval maja hoovis sinist Lotus Espriti. Huvitav ohtu oli mul.
Kuidas sul uld arvestuses laheb?

____________________________
www.angelar.ee
04.06.2008 at 00:33
rolantsik
Honda Civic VTi -.- HoCi
Mulle hakkab see "rahvasprint" juba meeldima,videolt nähtud pikad sirged ja suur kiirus :)
Ma olen siiani nagu aru saanud,et seal tiirutatakse vaikse hooga kurikate vahel :)
04.06.2008 at 10:21
HoCi
  
Honda Civic VTi -.- HoCi
Meshuggah, ma ei kihutanud :) ...võtsin kiiruse lihtsalt kiiresti üles, sest oli natuke kiire. Sõitsin siiski lubatud piires aga ehk kurve võtsin natuke kiiremini kui tavaliselt :)

Roland, kurikaralli ei meeldi mulle endale ka...olen vältinud selliseid etappe. Audru ringrajal oli ntx minu keskmine kiirus 103km/h kui õieti mäletan. See hiiumaa etapp oli VÄGA kiire. Kolmandat käiku sain suht pikalt lasta 2x (kolmanda käigu panen u. 100km/h juures). Mul jääb natuke ainult hulljulgust puudu.

Üldarvestuses on nii, et olen praegu kolmas, kuna ei osalenud ühel etapil. Aga aasta kokkuvõttes arvestatakse halvim asfaldietapp ja kolm kruusaetappi üldarvestusest maha nii, et kõik pole veel kadunud. Samas kuna nüüd on ees ainult kruusaetapid, siis ma väga lootusi ei paneks endale, sest kruusakogemus on suur ümmargune null (ehk siis pole ühelgi võistlusel käinud veel).
Sellel nädalavahetusel on Laitses elu esimene kruusaetapp seega hoidke pöialt :)

____________________________
Porsche 911 Turbo X50 02'
Ex: Honda Civic VTi 1,6T
04.06.2008 at 14:30
HrHunt
Honda Civic VTi -.- HoCi
Sa Type-R'iga ka sõidad mingeid võistlusi või too on tsikkide püüdmiseks? :) Ma "vanal" tüüp erril hull fänn olin. Paraku ei saanud pappi enne kokku kui uus mudel peale tuli.

____________________________

04.06.2008 at 14:43
-XR-
Honda Civic VTi -.- HoCi
quote:
HrHunt:Paraku ei saanud pappi enne kokku kui uus mudel peale tuli.

Mis see uus mudel segab? See uus Euro mudel ei kõlba nagunii kuskile.
04.06.2008 at 16:35
opentrack.tqhq.ee foorum : Kurvisõiduautod : Honda Civic VTi -.- HoCi   1 2 3 4  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.