register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Kurvisõiduautod : Honda Civic VTi -.- HoCi   1 2 3 4  
Poster Message
HoCi
  
Honda Civic VTi -.- HoCi
Nonii,

täna pandi ravolari poolt auto alla kaitse, et mootori põhja alt ära ei sõidaks.



Ja siis lasin autot ka veel natukene madalamaks...





...sain kosmose kino juures ka juba maad künda suurema hooga :)
(muide auto on 3nädalat pesemata...krdi hea on ikka punane värv autol)

____________________________
Porsche 911 Turbo X50 02'
Ex: Honda Civic VTi 1,6T
11.07.2007 at 23:43 1 edit. Last edited 11.07.2007 at 23:44 by HoCi
matukas
  
Honda Civic VTi -.- HoCi
Mis materjalist see põhi on? Mingi löögikindel plastik? Ja saan aru, et ainult siis mootoriruumi alla paigaldati?

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
12.07.2007 at 00:31
HoCi
  
Honda Civic VTi -.- HoCi
Mootoriruumi kaitse on valmistatud polüeeter-vaike sisaldavast suure vastupidavusega löögikindlast kompo-siitmaterjalist.

Nimetatud materjal, mille tugevus ei jää maha metallidele, omab viimaste ees rea eeliseid:

*Materjal on elastne ja amortiseerub kaitse mehaanilistel mõjutustel;
*Ei deformeeru tugevate löökide korral;
*On tunduvalt kergem metallidest;
*On korrosioonikindel;
*Komposiidi kõrge tehnoloogilisus võimaldab valmistada ka kõige *keerulisema konfiguratsiooniga tooteid.

Mootoriruumi kaitse valmistamiseks kasutatavad materjalid tagavad vastupidavuse löökidele tugevusega 8 kuni 12 tonni (sõltuvalt auto kaalust), omades samal ajal paksust, mis ei ületa 5 mm ning kaalu 6-8 kg. Materjali suur elastsus väldib jääkdeformatsioonide (mõlkide) tekkimist isegi väga tugevate löökide juures.


copy-paste www.ravolar.ee kodukalt.

mul pidi ta olema natuke lisaks tugevdatud(need metallplaadid seal põhja all nurkade peale pandud vist).

____________________________
Porsche 911 Turbo X50 02'
Ex: Honda Civic VTi 1,6T
12.07.2007 at 01:27
ICE
  
Honda Civic VTi -.- HoCi
quote:
Aga ikkagi, auto kaldub liiga palju. Tekib tunne, nagu lendaks varsti pööramisel kõrvalistmele. Sai selle probleemi lahendamiseks ostetud jäikust reguleeritavad Koni amordid+vedrud

Siin sind amordid/vedrud ei aita- ikka jäigemad stabikad. Civic on muidugi selline auto, millele leidub pea kõike ja väga mõistlike hindadega.
12.07.2007 at 08:43
rustang
  
Moderator
Honda Civic VTi -.- HoCi
quote:
DC ICE: Siin sind amordid/vedrud ei aita- ikka jäigemad stabikad.

Jäigem evdru aitab samamoodi kaldumise vastu nagu stabikas ja paremat amorti on siis vaja jäigema vedru "kontrollimiseks"
12.07.2007 at 09:42
HoCi
  
Honda Civic VTi -.- HoCi
Konid seisavad garaazis, kuna nad polnud kõrgust regullitavad ja auto oli liiga madal sprintide jaoks (rinkale oli ideaalne kart). Praegu on orig. amort ja jäigem vedru lihtsalt(kõrgust regullitavad). See muudatus+ toyo rehvid parandasid raplas kahe ringi aega 8sek. võrra paigaltstardiga. Ja praegu kaldub ikka väga vähe võrreldes stock vedruga. Ütleks, et praegu olen väga rahul isegi.

____________________________
Porsche 911 Turbo X50 02'
Ex: Honda Civic VTi 1,6T
12.07.2007 at 10:21
HoCi
  
Honda Civic VTi -.- HoCi
lühike video, kuidas sirgel suudab 1.6 liikuda:





____________________________
Porsche 911 Turbo X50 02'
Ex: Honda Civic VTi 1,6T
15.07.2007 at 20:44
HoCi
  
Honda Civic VTi -.- HoCi
Audru Honda Club Cup 5.etapp

proovisõit (autos tehtud)


____________________________
Porsche 911 Turbo X50 02'
Ex: Honda Civic VTi 1,6T
29.07.2007 at 13:15 1 edit. Last edited 29.07.2007 at 15:45 by HoCi
HoCi
  
Honda Civic VTi -.- HoCi
Siiamaani auto enamuse ajast seisnud. Sidur otsustas lahkumisavalduse lauale panna..õnneks andis mulle kuu aega uue siduri otsimiseks. Täna leidsin siis uue sidurdaja...seekord töötegijaks Sachs.


Tegelikult oli see sidur väsinud juba auto ostu hetkest peale aga läbi ta konkreetselt ei libisenud kunagi. Kuid nüüd sai hiljuti käidud Pärnus 4'kesi Civicuga ja kui ühele maanteele keerates kiirust tahtsin üles võtta ja teise käigu sisse lükkasin, siis ei haardunud sidur ning selle asemel, et auto kiirendama hakkaks, käis tahhokas korra kõrgemal ära kui ta peaks olema sel hetkel teise käiguga. See oligi hetk kus sain aru, et aeg on tal vist minna varsti.
Käisin eelmisel neljapäeval veel Raplas ka harjutamas ja sõitu lihvimas...seal pidas täitsa hästi...nii, et üksinda sõites peab ja niipea kui autos on rohkem rahvast, hakkab jubedalt libisema. Isegi linnas kohalt on 4 inimesega jube minna, sest libistab liiga palju sidurit.

30'ndal läheb auto Catweesi ja loodetavasti saab LÕPUKS siis ka õlirõhu+temp. kellad külge.


Aga rolluga ka äge sõita. 100km=35kr...ja sõidan ainult punn põhjas. Uskumatu asi.


Aitäh tähelepanu eest :)


Kaks väga ilusat pilti (minuarust vähemalt)



____________________________
Porsche 911 Turbo X50 02'
Ex: Honda Civic VTi 1,6T
21.08.2007 at 22:30 3 edits. Last edited 21.08.2007 at 22:39 by HoCi
HoCi
  
Honda Civic VTi -.- HoCi
Eile(09.09.2007) oli Rapla kardirajal Honda Cup'i viimane etapp. 103kw(ehk b-klass) etapivõit tuli ära ja tänu sellele ka B-klassi üldvõit. Samuti tegin enda rekordi. Kohaltstardiga lagunenud maja eest kaks ringi ja aeg 1.49,5 . Pidasin enda jaoks alla 1.50 aega natuke ebareaalseks aga tundub, et vahepealsed väiksed treeningud seal rajal tasusid end ära. Eelmise aasta parima aja sõitsin üle seega umbes 4sekundiga.

Samuti andis jura enda EVOga sõita seal. Oi kuidas see auto jõuab minna :) ...selle auto kohta saab öelda täiesti, et "jõud on taga...peab minema". Mõne prooviringiga olin juba sekundi ringi kohta kiirem kui enda civicuga üldse suutsin.

Aga jah...see hooaeg on minu jaoks korda läinud ja läks paremini kui lootsin.

see you @ BMW Autocrossing.

EDIT:

Kuna õlitemp. ja-rõhu kell on ka peal nüüd, siis sain näha, et auto suudab väga hästi end jahutada. Maksimaalselt sain ma rajal kätte 100kraadi õlitemperatuuriks. Sõidu ajal on õlirõhk 4,5-5,5. Tahaks näha kui kuumaks õli läheb saugal kui anda 5-6 ringi täiega...ehk järgmise aasta mõnel OT'il näeb ka :)






____________________________
Porsche 911 Turbo X50 02'
Ex: Honda Civic VTi 1,6T
13.09.2007 at 19:24
HoCi
  
Honda Civic VTi -.- HoCi
9'ndal septembril sain LÕPUKS alistatud(küll napilt aga siiski) 54sek. piiri:


Ja uskuge või mitte, aga kohaltstardiga on 55,5 aeg!

____________________________
Porsche 911 Turbo X50 02'
Ex: Honda Civic VTi 1,6T
15.09.2007 at 22:17 1 edit. Last edited 15.09.2007 at 22:17 by HoCi
HoCi
  
Honda Civic VTi -.- HoCi
Kui ajaliselt võimalik, siis tuleks hea meelega järgmise aasta mõnele OT'le selle autoga:




Mis aegu Type-R'id on sõitnud suurel ringil?

____________________________
Porsche 911 Turbo X50 02'
Ex: Honda Civic VTi 1,6T
05.12.2007 at 00:02 1 edit. Last edited 05.12.2007 at 00:02 by HoCi
HrHunt
Honda Civic VTi -.- HoCi
quote:
HoCi: Kui ajaliselt võimalik, siis tuleks hea meelega järgmise aasta mõnele OT'le selle autoga:

Normaalne riistapuu. Ikka õige asi, mitte too nike toss mida nüüd Type-R pähe müükase :) Sellega peaksid OT kinni panema küll.


____________________________

05.12.2007 at 01:20
peep
 
Moderator
Honda Civic VTi -.- HoCi
quote:
HrHunt:Sellega peaksid OT kinni panema küll.


Sa saad üritusest väga valesti aru, keegi ei saa OT'd "kinni panna", sest see ei ole võistlus. Neid kes teisiti arvavad, võib vahete-vahel rajaäärstest kraavidest leida. Kui punnimine liiga suureks läheb, siis see üritus on oma eksistentsi lõpetanud, sest korraldajatel pole seda jama vaja.

Teemasse ka, suurel rajal ca. 1.09, uue mudeliga on kiiremini sõidetud.
05.12.2007 at 08:49
imre
Honda Civic VTi -.- HoCi
Sama värvi type-r on sõidetud 1.07.xx
05.12.2007 at 10:22
Ivalo
 
Honda Civic VTi -.- HoCi
quote:
imre: Sama värvi type-r on sõidetud 1.07.xx
Jah aga sellel on LSD. Muidugi Veiko sõiduoskusega võibolla suudab veits kompenseerida.:)
05.12.2007 at 12:03 1 edit. Last edited 05.12.2007 at 12:04 by Ivalo
HoCi
  
Honda Civic VTi -.- HoCi
Võistlema rajale ei lähe aga hea meelega prooviks küll. 1.09 sõitsin ma VTi'ga tavarehviga...usun, et Type-R on ikka kiirem ja stabiilsem rajal...kere juba on TUNDUVALT jäigem kui vanemal civicul.
Aga ehk järgmine aasta saab proovida.
Paigaldatud on uued kettad-klotsid. Klotsideks DS3000 ja 2500...praegu püüan mingi aja leida ja mõni õhtu ära vahetada need, sest need vinguvad koguaeg linnapidurdamistel.

Tahaks juba uut hooaega :)

____________________________
Porsche 911 Turbo X50 02'
Ex: Honda Civic VTi 1,6T
05.12.2007 at 12:54
peep
 
Moderator
Honda Civic VTi -.- HoCi
Ajad pole eri ürituste vahel võrreldavad, asi sõltub oludest ja loomulikult juhist ning rehvidest. Sekundist paarist on olulisem see, kuidas masin end rajal üleval peab, st. kas on fun sõita, igav sõita või hoopis ebakindel ?
05.12.2007 at 13:44
HoCi
  
Honda Civic VTi -.- HoCi
Minuarust fun on iga autoga sõita, millega mina olen sõitnud...igaühel omad eripärad ja piirid. Ebakindel pole mul endal olnud ei Del Sol, VTi ega Type-R'gi ei tundu just ebakindel :)
Type-R'i ülekanded tunduvad sauga jaoks olema tunduvalt paremad kui VTi'l. Vajadusel saan taibile alla panna ka Coiloverid (eks peab siis nende seadistamist õppima hakkama), mis tulid autoga kaasa.

Aga saugast palju suurem väljakutse on Rapla ringiaeg 53,999, mis sai VTi'ga sõidetud...kas suudan seal taibiga kiirem olla või mitte (jälle ropendan omaette, et talv alles tulemas on).



____________________________
Porsche 911 Turbo X50 02'
Ex: Honda Civic VTi 1,6T
05.12.2007 at 18:59
HrHunt
Honda Civic VTi -.- HoCi
quote:
peep:
quote:
HrHunt:Sa saad üritusest väga valesti aru, keegi ei saa OT'd "kinni panna", sest see ei ole võistlus.

Sry kui tekitan seesinasel pimedal ja niiskel ajal asjatuid pingeid... Pidasin silmas seda, et mu meelest oleks äge kui HoCi mingil päeval X (kus loomulikult ei toimu mitte võistlus, vaid täiesti mittekohustav ajavõtuga chillout üritus!) sõidaks selle jubinaga parima aja :P Minu MPSiga võttis ta piisavalt huvitavaid trajektoore, et ma arvan et tal on potentsiaali valdavast enamusest siin foorumis kiirem olla :)
Mis minusse puutub - lähitulevikus ainus auto millega ma Pärnu rada ehk külastan on BMW sõidutreeningu oma ja seda range jälervalve all :) Nii et ole mureta, mingeid jobusid OTle sõitma ei tule ;)


____________________________

05.12.2007 at 22:57 1 edit. Last edited 05.12.2007 at 22:58 by HrHunt
Jesper
 
Honda Civic VTi -.- HoCi
Nonoh, haibite siin nüüd noormeest, äkki tal lihtsalt veab rehvidega :D
05.12.2007 at 23:25
kronja
 
Honda Civic VTi -.- HoCi
quote:
Jesper: Nonoh, haibite siin nüüd noormeest, äkki tal lihtsalt veab rehvidega :D

vaata 2007 "väikeklassi" rahvasprindi tulemusi... hoci on _üsna_ pädev sõitja, julgen väita, ja see arvamus on tekkinud just tänu tulemustele, mitte "haipimisele" :)

edit: a vbla ma lihtsalt ei saand pihta su naljale :)
06.12.2007 at 00:35 1 edit. Last edited 06.12.2007 at 00:40 by kronja
Jesper
 
Honda Civic VTi -.- HoCi
Nali muidugi, benchracingu teemaline. HoCi on tubli.
06.12.2007 at 01:25
HoCi
  
Honda Civic VTi -.- HoCi
Härra Hunt tulge maa peale tagasi :) ...Type-R võib olla kiire omataoliste seas aga ta ei suuda ka keskmisest parema sõitjaga sõita selliseid aegu mis OT'l on sõidetud...proovi sa raulile või anderile või peebu evole vastu saada :)

____________________________
Porsche 911 Turbo X50 02'
Ex: Honda Civic VTi 1,6T
06.12.2007 at 17:20
HrHunt
Honda Civic VTi -.- HoCi
quote:
HoCi:proovi sa raulile või anderile või peebu evole vastu saada :)

Niiviisi ei tohi mõelda, tuleb mõelda nagu italjaanod, nood on valmis iga kell kasvõi pandaga evo või mille iganes vastu astuma :D

____________________________

06.12.2007 at 19:01
opentrack.tqhq.ee foorum : Kurvisõiduautod : Honda Civic VTi -.- HoCi   1 2 3 4  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.