register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Kiiresti sõitmine : OT51 Riga  
Poster Message
rustang
  
Moderator
OT51 Riga
Esialgsed tulemused pfd-na.
19.06.2017 at 13:22
Märt
OT51 Riga
Oli kangesti tore päev!
Tänud sõidukoolituse eest Peebule, kuid peale bemari stange eemaldust oli hirm suur ja hoog väike, videost on lausa näha, kuidas peale pidurdamist tuleb hakata kiirendama, et ikka kurvini jõuda -> vaja on veel palju harjutada!



____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
19.06.2017 at 13:49
peep
 
Moderator
OT51 Riga
Tänud osalejatele, oli järjekordne hea sõidupäev !
19.06.2017 at 16:24
indro
  
OT51 Riga
Mina tänaks ka oma poolt Peepu ja Avo`t igati korda läinud ürituse eest.
Kui arvestada, et pole 7 aastat rajale jõudnud ja uus rada + värskelt soetatud auto, siis võib isegi tulemusega rahule jääda.
Kindlasti ei tulnud kasuks ka kohe esimesel sessioonil keema läinud pidurivedelik, edaspidi tuli paar korda pumbata õige tunnetuse kätte saamiseks :)
19.06.2017 at 16:42
_levd_
OT51 Riga
Tänud mõlemale orgunnijale ka minu poolt.

Ja eraldi Peebule suurepärase rajakoolituse eest.

Vahva päev oli.

Lisan oma parimast ringist videot. Nagu on näha, kasvuruumi on palju, aga olen ikka väga rahul. :)




20.06.2017 at 20:32
alpal664
 
OT51 Riga
Tore, et selliseid üritusi korraldatakse, tänud ka minu poolt!

Mu kaamera rändas kaaslaste käes raja ääres ringi, leidsin sealt mõned pildid. Teravus pole parim ja paljusid autosid pole jäädvustatud, aga midagi ikka :)
https://goo.gl/photos/ywNhTdA3WBrUonjS7
20.06.2017 at 23:10
rustang
  
Moderator
OT51 Riga
Riias suudeti endurance võistlusel autoga üle võreaia hüpata, keegi tõsisemalt haiget õnneks ei saanud.

http://www.go4speed.lv/lv/mustsee/autososeja/1641-foto-ingus-belakovs-bikernieku-trase-piedzivo-iespaidigu-avariju/
16.10.2017 at 11:18
Kren99
 
OT51 Riga
Võistlesin selles samas sõidus, mille suutsin ka üldkokkuvõttes võita :)
Aga intsident oli üsna räige, üle tunneli vasakkurv otse betoonseina ja sealt õhulend, mille tulemusena sai võetud maha korralikult suur puu umbes 4m kõrguselt. Viimane aeg on seda seina seal nihutada ja puud maha võtta, see ei olnud ainuke auto, kes nv selle seinaga kohtus. Lisaks ei suutnud nad turvaautot rajale tuues seda langenud puud ära koristada, saime restardi aga see puu oli ikka rajaääres väga ohtlikus kohas.
16.10.2017 at 12:42
Lennart
OT51 Riga
quote:
Kren99: Võistlesin selles samas sõidus, mille suutsin ka üldkokkuvõttes võita :)
Aga intsident oli üsna räige, üle tunneli vasakkurv otse betoonseina ja sealt õhulend, mille tulemusena sai võetud maha korralikult suur puu umbes 4m kõrguselt. Viimane aeg on seda seina seal nihutada ja puud maha võtta, see ei olnud ainuke auto, kes nv selle seinaga kohtus. Lisaks ei suutnud nad turvaautot rajale tuues seda langenud puud ära koristada, saime restardi aga see puu oli ikka rajaääres väga ohtlikus kohas.

Mis kurvis täpsemalt ?
16.10.2017 at 19:51
rustang
  
Moderator
OT51 Riga
Üle tunneli vasak, see on see hüpekaga kurv. Kes Riias sõitnud teavad une pealt :)
16.10.2017 at 20:35
Kren99
 
OT51 Riga
quote:
Lennart:
quote:
Kren99: Võistlesin selles samas sõidus, mille suutsin ka üldkokkuvõttes võita :)
Aga intsident oli üsna räige, üle tunneli vasakkurv otse betoonseina ja sealt õhulend, mille tulemusena sai võetud maha korralikult suur puu umbes 4m kõrguselt. Viimane aeg on seda seina seal nihutada ja puud maha võtta, see ei olnud ainuke auto, kes nv selle seinaga kohtus. Lisaks ei suutnud nad turvaautot rajale tuues seda langenud puud ära koristada, saime restardi aga see puu oli ikka rajaääres väga ohtlikus kohas.

Mis kurvis täpsemalt ?

Sama kurv, kus oleksin isegi 2014 aastal halvasti lõpetanud ning kus Sven oma kere ära lõpetas:

16.10.2017 at 20:40 1 edit. Last edited 16.10.2017 at 20:43 by Kren99
uzzac
 
OT51 Riga
Riias ikka juhtub igast asju. Ka Hommik on korra peaegu kohtunike putkasse maandunud. Lisaks meenub kuidas aastaid tagasi Venemaa MV ja Balti MV ühisetapil üks idanaaber üsna samas kohas rajal ära eksis ja tahtis motorajale (vastassuunda) keerata. Ei võtnud kurvi välja ja põrutas peaaegu sinna järve välja. Rahvas võttis samal ajal liival päikest.

____________________________
Lada 2101 Coupé AruveeRacingTeam Petrolheads.ee
16.10.2017 at 22:10
Lennart
OT51 Riga
quote:
rustang: Üle tunneli vasak, see on see hüpekaga kurv. Kes Riias sõitnud teavad une pealt :)

Tean kurvi kuid ei teadnud,et seal tunnel on ;)
17.10.2017 at 00:08
uzzac
 
OT51 Riga
quote:
Lennart:
quote:
rustang: Üle tunneli vasak, see on see hüpekaga kurv. Kes Riias sõitnud teavad une pealt :)

Tean kurvi kuid ei teadnud,et seal tunnel on ;)

Sealt alt läheb jalakäiate tunnel, millest pääseb raja siseosas oleva tiigikese äärde. Teine tunnel on stardisirge all, kust pääseb paddocisse.

____________________________
Lada 2101 Coupé AruveeRacingTeam Petrolheads.ee
17.10.2017 at 13:48
hall
 
OT51 Riga
See on nii üks raja kiiruse mõttes olulisemaid kui ka ohtlikumaid kohti. On mulgi olnud seal korduvalt kriitilisi hetki, kuigi õnneks olen alati vaid ehmatusega pääsenud. Üks kõige kõvematest paukudest mida seal tean oli Soomeri E36-e totaalse hävinguga lõppenu.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
17.10.2017 at 15:15
peep
 
Moderator
OT51 Riga
Samas raja kõige ägedam koht ka. :)
17.10.2017 at 16:20
Lennart
OT51 Riga
Kui 2016 õnnestus seal OT raames sõitmas käia siis oli emotsioon nii laes,et polnud mahti rajaväliste teemadega tutvuda. Ega ma tiigist ka midagi ei teadnud.
Kuid see kurv oli minu vaieldamattu lemmik mille kohta Peep pärast alles ütles, et raja kõige ohtlikum koht vist üldse :)
17.10.2017 at 19:55 1 edit. Last edited 17.10.2017 at 19:55 by Lennart
Jesper
 
OT51 Riga
Läti keeles on selle nimi "sillakurv" :) Üldse on need ametlikud kurvinimed päris toredad, näiteks see stardisirge järgne tagasipööre on "küünarnukk", sillakurvi järgne parempööre on "haigla". Stardisirge eelne vasak on "Seiler", see pole nüüd muidugi otseselt tore vaid pigem traagilisele sündmusele viitav nimetus/austusavaldus.



____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
17.10.2017 at 20:34 1 edit. Last edited 17.10.2017 at 20:39 by Jesper
Garfield
  
OT51 Riga
quote:
peep: Samas raja kõige ägedam koht ka. :)
Katel on teine äge koht (lätlaste Motormuzejs), mulle meeldis see isegi rohkem. Sillakurvis ei ole mina betoonini jõudnud aga välja olen käinud küll, nii et (auto) nina katki. Ma arvan, et kes vähegi rohkem Riias sõitnud, siis sillakurvist väljas ka käinud.

____________________________
Focus RS
17.10.2017 at 22:12
opentrack.tqhq.ee foorum : Kiiresti sõitmine : OT51 Riga  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.