register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Kurvisõiduautod : Toyota MRS '04   1 2  
Poster Message
mideng
Toyota MRS '04
Pidureid pean uurima, 17 ringi hiljem ja tundub et pidurid mis hollandist tulid ikka funkavad.
JR12'ned ja rehvid kohal. Läksin sama setupi peale mis Justin aga rehvid on hankookid. Mõtlesin mis ma ikka siin jalgratast leiutan.
Homme peaks alla saama, panen pildid ka üles ja dokumeneerin kaaluvahe.
25.05.2017 at 10:38
uzzac
 
Toyota MRS '04
Pidurd tulevad siis mängu kui kiirus jõuab 100% lähedale. Nii kerge autoga 1:53 aega nühkides ei juhtugi piduriga midagi ja õiget ülevaadet ei saa. Mina soovitan valida rehvile vastav klots - kui on racing rehv, siis racing klots. Kui poolslikk, siis pool race klots jne.

____________________________
Lada 2101 Coupé AruveeRacingTeam Petrolheads.ee
25.05.2017 at 15:27
mideng
Toyota MRS '04
Tanud kogu nou eest mis saanud olen. Opentrack jai jah vaga aeglaseks aga oli vaart oppetund ja mis peamine oli lobus ja paases tervelt minema. Elu esimese raja peal olemise kohta laks hasti! Sai ka kaidud ECC tunigul kus oma klassis jain eelviimaseks aga aeg paranes 0.51'st 0.47.6'ni.
Loodan uuel aastal naaseda ja uuesti yritada ja auto veidi vastavamaks muuta.
Vahepeal peale loobitud
BR BC coilid
JR12 veljed ja hankook ventus evo 2 rehvid
Rattakoopad rullitud
Uued piduriklotsid TRW poolt
ja parandatud paar viga, naiteks yks pidurisilinder oli vigane.
Talve jooksul vaja hankida raamitugevdused ette ja taha, uus sidurikomplekt ja leida sidurisysteemist leke mis pohjustab selle, et sidur ei lahe taiesti lahti ja parast 5000rpmi ei ole voimalik kaiku vahetada, uued pidurikettad kuna vanad on vigastatud ja kerge hooratas ja anti roll barile uued, reguleeritavad otsad.



08.12.2017 at 12:19
HoCi
  
Toyota MRS '04
TRW klotsid võid küll üle õla visata :)

____________________________
Porsche 911 Turbo X50 02'
Ex: Honda Civic VTi 1,6T
08.12.2017 at 19:23
mideng
Toyota MRS '04
Minu viga, ferodod olid, unustasin ara sest pool aastat tagasi sai ostetud
08.12.2017 at 20:12
opentrack.tqhq.ee foorum : Kurvisõiduautod : Toyota MRS '04   1 2  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.