register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Tehniline : Pidurivedelikud - Motul RBF 600   1 2 3 4  
Poster Message
Garfield
  
Pidurivedelikud - Motul RBF 600
quote:
Hetkel on seis siis nii:
raimo_r 2L
HoCi 1L
Honda 2L

Tellin 7L ära ja kaks üleliigset liitrit jäävad siis lihtsalt ostjat ootama.
Kätte saab esmaspäeval peale lõunat, asun Juhketali 34.


____________________________
Focus RS
25.09.2008 at 12:55
-fred-
 
Pidurivedelikud - Motul RBF 600
quote:
Garfield:
quote:
Hetkel on seis siis nii:
raimo_r 2L
HoCi 1L
Honda 2L

Tellin 7L ära ja kaks üleliigset liitrit jäävad siis lihtsalt ostjat ootama.
Kätte saab esmaspäeval peale lõunat, asun Juhketali 34.

Mina tuleks võtaks esmaspäeval selle 1L ära nimetatud kohast.
25.09.2008 at 13:01
Ivalo
 
Pidurivedelikud - Motul RBF 600
Garfield: Tellin 7L ära ja kaks üleliigset liitrit jäävad siis lihtsalt ostjat ootama.
Kätte saab esmaspäeval peale lõunat, asun Juhketali 34.

Tuleks siis ka esmaspäeval aga kas mingi kontakttelefoni saaks, või seisad terve päeva maja ees? :)
25.09.2008 at 14:20 1 edit. Last edited 25.09.2008 at 14:21 by Ivalo
Garfield
  
Pidurivedelikud - Motul RBF 600
quote:
Honda: Tuleks siis ka esmaspäeval aga kas mingi kontakttelefoni saaks, või seisad terve päeva maja ees? :)

Saatsin asjaosalistele eraldi teated, kas pole kirjasid tulnud teile ???


____________________________
Focus RS
25.09.2008 at 14:39
-fred-
 
Pidurivedelikud - Motul RBF 600
quote:
Garfield:
quote:
Honda: Tuleks siis ka esmaspäeval aga kas mingi kontakttelefoni saaks, või seisad terve päeva maja ees? :)

Saatsin asjaosalistele eraldi teated, kas pole kirjasid tulnud teile ???

Tuli.
25.09.2008 at 15:16
Garfield
  
Pidurivedelikud - Motul RBF 600
quote:
Garfield: Kätte saab esmaspäeval peale lõunat, asun Juhketali 34.

Piduriõli on kohal. Sain laost miskipärast 10L, nii et kellel soovi on, võtke ühendust (U2U).

____________________________
Focus RS
29.09.2008 at 15:09
Ivalo
 
Pidurivedelikud - Motul RBF 600
quote:
Garfield:
quote:
Garfield: Kätte saab esmaspäeval peale lõunat, asun Juhketali 34.

Piduriõli on kohal. Sain laost miskipärast 10L, nii et kellel soovi on, võtke ühendust (U2U).
Vedelik käes (tänud Tarmo) ja sai ka just ära vahetatud. See Fixuses müüdav õhutusseade on küll kallis aga täitsa asjalik ja mugav, eeldab kompressori olemasolu.
Esimene drivetest varba järgi ütleb, et sai kõvasti parem kui enne. Võibolla oli varem veidi õhku sees ja sellest tulenevalt suurem vahe, mine sa tea. Eks peab nüüd mõned kiiremad ringrajal tegema, siis on näha kas koormuse all ka mingi erinevus on. :)
01.10.2008 at 00:24
joonas
Pidurivedelikud - Motul RBF 600
quote:
Honda:
quote:
Garfield:
quote:
Garfield: Kätte saab esmaspäeval peale lõunat, asun Juhketali 34.

Piduriõli on kohal. Sain laost miskipärast 10L, nii et kellel soovi on, võtke ühendust (U2U).
Vedelik käes (tänud Tarmo) ja sai ka just ära vahetatud. See Fixuses müüdav õhutusseade on küll kallis aga täitsa asjalik ja mugav, eeldab kompressori olemasolu.
Esimene drivetest varba järgi ütleb, et sai kõvasti parem kui enne. Võibolla oli varem veidi õhku sees ja sellest tulenevalt suurem vahe, mine sa tea. Eks peab nüüd mõned kiiremad ringrajal tegema, siis on näha kas koormuse all ka mingi erinevus on. :)

Kuidas see imerelv siis töötab?

____________________________
Joonas 88' Porsche 944S
01.10.2008 at 00:31
hall
 
Pidurivedelikud - Motul RBF 600
quote:
Honda:
quote:
Garfield:
quote:
Garfield: Kätte saab esmaspäeval peale lõunat, asun Juhketali 34.

Piduriõli on kohal. Sain laost miskipärast 10L, nii et kellel soovi on, võtke ühendust (U2U).
Vedelik käes (tänud Tarmo) ja sai ka just ära vahetatud. See Fixuses müüdav õhutusseade on küll kallis aga täitsa asjalik ja mugav, eeldab kompressori olemasolu.
Esimene drivetest varba järgi ütleb, et sai kõvasti parem kui enne. Võibolla oli varem veidi õhku sees ja sellest tulenevalt suurem vahe, mine sa tea. Eks peab nüüd mõned kiiremad ringrajal tegema, siis on näha kas koormuse all ka mingi erinevus on. :)


Kas see drivetestil saadud mulje, et nüüd pidurdab paremini, ei ole mitte suurest platseeboefekt? Mul on ka alati pärast korralistki õlivahetust tunne, et mootor käib kohe paremini :)
Ma ei kujuta küll ette, mis võiks olla see tegur, mis kangema piduriõliga pidurdamise tavasituatsioonides paremaks teeks... Vahe peaks siiski ilmnema ekstreemsetes tingimustes.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
01.10.2008 at 08:54
Ivalo
 
Pidurivedelikud - Motul RBF 600
quote:
joonas:Kuidas see imerelv siis töötab?
Ega seal midagi keerulist ei ole, tööpõhimõte on, et kompressorist tulev õhk tekitab selle õhutusseadme voolikus vaakumi. Tõmbasin kõigepealt sama seadmega piduriõli paagi tühjaks, puhastasin viimase vanast õlist nii hasti kui sai ja seejärel valasin uue peale. Seejärel rattad ükshaaval läbi alustades kaugemast rattast liikudes silindrile lähemale- õhutusseade külge, õhutusnippel nii palju lahti, et vana õli liikuma hakkas ja nii kaua lasin jubinal imeda, kuni ilus puhas õli tulema hakkas. Selles mõttes oli hea aru saada, et vana vedelik oli pruunikas ja uus sinine- pilt oli kohe selge, kui uus vedelik supportini jõudis. Ja vahepeal muidugi käisin paaki uut õli peale valamas.

To Serõi: mis sellesse testimisse puutub, siis nagu ma juba ütlesin, ilmselt on pool effektist emotsionaalne, samas ma ei välista, et pidurisüsteemis võis varem natsa õhku olla ja lisaks veel see, et vana õli oli juba päris mitut rajapäeva näinud. Ja tegelikult üks väike asi jäi veel mainimata, täiesti otsas vanad piduriklotsid said ka uutega asendatud. :)
01.10.2008 at 11:10 1 edit. Last edited 01.10.2008 at 11:10 by Ivalo
Garfield
  
Pidurivedelikud - Motul RBF 600
Upitan teemat vahepeal, kevad käes ja autode ettevalmistus käib täie hooga.
Mul on igatahes sügisesest pidurivedeliku koampaaniast veel 5 liitrit ATE Blue Racingut alles. Info eespool siin postis.


____________________________
Focus RS
01.04.2009 at 10:51
matukas
  
Pidurivedelikud - Motul RBF 600
Pole küll Motul, aga ehk sobib siia teemasse.
Kuna oma masinal vaja esipidurid üle vaadata, siis oli vaja pidurivedelikku juurde. Eelmine aasta tagapidureid meisterdades soovitati mulle Valvoline DOT 5.1 õli. 500 ml maksis Stokkeris 115 EEK.

Käisin nüüd uuesti lisa hankimas ja tootel on 2009 mai lõpuni soodushind 81 EEK ehk -30%.
Ehk on see info abiks. Minul pole probleeme olnud selle õliga.

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
01.05.2009 at 20:19
zeke
Pidurivedelikud - Motul RBF 600
quote:
python: Mul kulus(Motul 660küll) ca 3 liitrit pidurite läbipesemiseks. Alguses sai liiter sisse kallatud ja ära õhutatud ning rajapeal proovitud. Alles kolmanda liitriga hakkas n.ö. pidama.
See tähendas siis kogu vana vedelik lõplikult süsteemist välja.

Mul läks 0,5l kogu süsteemi vahetuseks.

____________________________
MX-5, 116
12.05.2009 at 15:45
agent
  
Pidurivedelikud - Motul RBF 600
kas on veel pidurivedelik olemas? oleks vaja kuskil 1l

____________________________
S2000 FTW
19.05.2009 at 17:03
Garfield
  
Pidurivedelikud - Motul RBF 600
quote:
agent: kas on veel pidurivedelik olemas? oleks vaja kuskil 1l
Sai just otsa aga kas tellin uue portsu? Eestis koha peal ei ole praegu ja nädalaga Soomest tuleks, hind on 240eek/L

____________________________
Focus RS
19.05.2009 at 17:20
purk
Pidurivedelikud - Motul RBF 600
quote:
Garfield:
quote:
agent: kas on veel pidurivedelik olemas? oleks vaja kuskil 1l
Sai just otsa aga kas tellin uue portsu? Eestis koha peal ei ole praegu ja nädalaga Soomest tuleks, hind on 240eek/L

oleks kah liitrist huvitatud
23.05.2009 at 00:19
Garfield
  
Pidurivedelikud - Motul RBF 600
Tellisin ära 5 liitrit ATE Super Blue Racingut, kätte saab alates homsest. Hind on veidi tõusnud, 240eek/L.
EDIT: 03.06.2009 Pidurivedelik mul kontoris, kes tahab, andku privasse teada.

____________________________
Focus RS
02.06.2009 at 12:15 1 edit. Last edited 03.06.2009 at 14:05 by Garfield
Garfield
  
Pidurivedelikud - Motul RBF 600
Annan teada, et mul on veel 2 purki (1L) sinist ATE Blue Racing pidurivedelikku alles. Hind endiselt 240eek/L. Natuke täpsem jutt on siinsamas teemas eespool.

EDIT: Selleks korraks piduriõli otsas. Kui vaja, saab juurde tellida, kuid miinimumkogus oli vist 10 x 1L ehk päris ühe purgi pärast ma lattu ei taha sõita.

____________________________
Focus RS
02.03.2010 at 11:43 1 edit. Last edited 13.03.2010 at 21:34 by Garfield
Garfield
  
Pidurivedelikud - Motul RBF 600
Tellisin 5 liitrist potsikut ATE Super Blue pidurivedelikku - hooaeg algab ja üks huviline on juba olemas. Kes tahab, andku privas teada. Hind seekord 250eek/L.


____________________________
Focus RS
20.04.2010 at 12:48
Umbertto
 
Pidurivedelikud - Motul RBF 600
quote:
JustMe: Leidsin ka Eestist ühe sellise kohta lehe, peab uurima kas veel müüakse ka ning kuidas täpsemalt toimib.

http://www.fixus.ee/index.php?id=62&page=98


Kus poes seda oli ja mitu raha maksab ?
28.04.2010 at 09:52
JustMe
Pidurivedelikud - Motul RBF 600
Mina ostsin selle Balti Autoosade kaudu. Nende esinduskauplus on see Fixus mustamäe teel. Aga see junn, mille ma ostsin , minu arust küll nii ei toimetanud nagu oleks pidanud või siis lihtsalt mina ei saanud sellega korralikult läbi. Kuigi terve vedeliku vahetamiseks oli ta hea küll aga õhutasin ikkagi käsitsi lõpuks.

____________________________
www.evonet.ee - EVO 9 RS
28.04.2010 at 10:27
bastion
 
Pidurivedelikud - Motul RBF 600
Tere,

Siin ka saadaval http://www.carshop.ee/tarvikud/maardeained/pidurivedelikud/ate/9292.html

29.04.2010 at 18:33
Garfield
  
Pidurivedelikud - Motul RBF 600
Annan teada, et 4 liitrit ATE Super Blue Racing pidurivedelikku on veel mul kontoris olemas. Hind 250eek/L.

____________________________
Focus RS
08.06.2010 at 14:32
BlueStang
 
Pidurivedelikud - Motul RBF 600
eile Saugal ilmnes huvitav pidurite anomaalia - tea, kas on vedelikus asi kinni (peaks olema pealkirjas olev toode), kuigi sai mingi aeg tagasi vahetatud


hea soe ilm jälle ja ajasin autot rajal päris pikalt kuumaks - Hawk klots toimis raja peal ilusti ja piduritel surve oli ka olemas isegi kuumalt rajalt maha tulles

nüüd peale jahutustiiru ja ca 10-15 min jahutuspausi uuesti peale minnes pidin pitline-teel pöördest otse seina sõitma (hea, et seal 30kmh piirang on:D), sest pedaal käis tühjalt põhja

tulin parklasse tagasi - kontrolli käigus miskit ei ilmnenud - klotsi on, voolikud terved, lekkeid pole, vedeliku tase norm

pidurid taastusid peale mitut pumpamist alles

vanasti oli selline teema miskitel volgadel mossedel, kui pidurivõimu mansetitihendid läbi hakkasid andma, aga see oli pidev nähtus, mitte ainult kuumaga kaasas käiv

kas võimalik, et keetis mullid vedelikku, niiet sõites mõju ei avalda, aga seismajättes kogunevad silindritesse vms???
04.08.2010 at 13:13 1 edit. Last edited 04.08.2010 at 13:14 by BlueStang
Laux
  
Pidurivedelikud - Motul RBF 600
Käisime eile rajal valge supraga, pidurivedelikuks ATE super blue racing ja anomaalia täpselt sama. Terve sessiooni (5-6 ringi) kestsid pidurid ilusti, kuid peale auto jahtumist oli esimene vajutus tühja. Seda ei saa muu põhjustada kui keema läinud pidurivedelik.
04.08.2010 at 15:12
opentrack.tqhq.ee foorum : Tehniline : Pidurivedelikud - Motul RBF 600   1 2 3 4  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.