register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Teisipäevaõhtune kardisari - Triobet Laagri 03.10-26.12   1 2  
Poster Message
Marvin
Teisipäevaõhtune kardisari - Triobet Laagri 03.10-26.12
Täpselt sama on viljeletud Hinnavaatluses, Fastfordsis, BMWClubis ja tõenäoliselt kusagil veel. Foorumite kasutamine kommertssõnumite edastamisesks ning nende sõnumite pisimuutuste abil ülespoole trügimine on kõige pehmemalt väljendudes halb stiil, tegelikkuses aga lausaline rämpspostitamine.
Kui võistluste korraldamine on süstemaatiline äritegevus, siis mõistlik on hankida oma domeen (Angelaril on see tegelikult olemas). Peetagu oma osavõtjate arvestust seal ning tehtagu igale üritusele üks postitus viitega selle ürituse veebilehele või FB üritusele. Hüpertekst lõppeks just sellisteks asjadeks välja mõeldigi :)
02.10.2017 at 11:50
uzzac
 
Teisipäevaõhtune kardisari - Triobet Laagri 03.10-26.12
Kirjutan ettepanekule alla. Päris tüütu on pidevalt pettuda et "uue postituse" pähe saan hoopis tünga.

____________________________
Lada 2101 Coupé AruveeRacingTeam Petrolheads.ee
02.10.2017 at 21:50
Garfield
  
Teisipäevaõhtune kardisari - Triobet Laagri 03.10-26.12
Sama siin. Ei taha neid kardisarja uudiseid.
EDIT: Sama ka selle AG suvekarikas/talvekarikas teemaga.

____________________________
Focus RS
03.10.2017 at 10:26 1 edit. Last edited 03.10.2017 at 10:28 by Garfield
Märt
Teisipäevaõhtune kardisari - Triobet Laagri 03.10-26.12
See liiklus siin ju nii meeletu pole, et ühe või kahe teema hüümärk segadust tekitab?

Niikaua, kui asi on sama teema sees, ei näe mina suurt probleemi, eriti sellisel vaiksel hooajal. Samas ei ole ma ka mingi ütleja siin :)

____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
03.10.2017 at 22:42
Jesper
 
Teisipäevaõhtune kardisari - Triobet Laagri 03.10-26.12
Pigem see tekitab lihtsalt pettumuse, klikid Vaba Teema lahti et ringrajasõidu või kiirete autode kohta midagi huvitavat lugeda, aga siis selgub et hoopis Ruben, Kenneth, Marten, Karmo ja Vladimir lähevad karti sõitma. Või siis vaatad et Kiiresti sõitmise juures on hüüumärk, ohoh, Peep on jälle välismaal käinud või VLN-is on omakandi poisid millegagi hakkama saanud - bwonk-bwonk-bwonk-bwooook, hoopis sama seltskond käis tänavu 28ndat korda Raplas. Pmst Ürituste teema lahti klikkimisest ma olen ammu loobunud, niiet kui keegi tahab midagi sellist kirja panna mida Jesper mitte mingil juhul teada ei tohi, siis see on täitsa sobiv koht.

Eks arusaadavalt on foorumis kümne aasta jooksul enamus tehnilisi ja maailmavaatelisi asju juba läbi arutatud ning postitusi sellevõrra vähem, aga vähene liiklus eetris ei õigusta minuarust selle silmini täis spämmimist.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
03.10.2017 at 23:31
ICE
  
Teisipäevaõhtune kardisari - Triobet Laagri 03.10-26.12
Esimesena mainitud Rubenile hakkab v-o siit mingi hulk inimesi juba mõne aasta pärast aktiivselt kaasa elama :D
End of OT.

____________________________
Petrolheads.ee
04.10.2017 at 10:01
Märt
Teisipäevaõhtune kardisari - Triobet Laagri 03.10-26.12
quote:
Jesper: Pigem see tekitab lihtsalt pettumuse, klikid Vaba Teema lahti et ringrajasõidu või kiirete autode kohta midagi huvitavat lugeda, aga siis selgub et hoopis Ruben, Kenneth, Marten, Karmo ja Vladimir lähevad karti sõitma. Või siis vaatad et Kiiresti sõitmise juures on hüüumärk, ohoh, Peep on jälle välismaal käinud või VLN-is on omakandi poisid millegagi hakkama saanud - bwonk-bwonk-bwonk-bwooook, hoopis sama seltskond käis tänavu 28ndat korda Raplas. Pmst Ürituste teema lahti klikkimisest ma olen ammu loobunud, niiet kui keegi tahab midagi sellist kirja panna mida Jesper mitte mingil juhul teada ei tohi, siis see on täitsa sobiv koht.

Eks arusaadavalt on foorumis kümne aasta jooksul enamus tehnilisi ja maailmavaatelisi asju juba läbi arutatud ning postitusi sellevõrra vähem, aga vähene liiklus eetris ei õigusta minuarust selle silmini täis spämmimist.

Spämmin veel - ma ise olen pannud bookmarksi show today's post lingi, ehk saab pealkirjadena kohe näha, kas ja mis lugeda on. Ei pea hüümärke eraldi imestama :)
Edit- oma profiili all saab teha linnukese ka ignoreeri valikuteks, mis varemalt toimteas mittesoovitavad ! minema.

Võrreldes peafoorumiga on siin liiklus väike ja vähemalt mind ei sega - mul pole neid erinevaid foorume, mida ma aktiivselt loeks ja sellega seose ei ole Angelari/kardi teemad mujal ette jooksnud. Vahel oli see orineteerumine küll kõigis kohalikes foorumites, kuid nüüd tundub ka see kadunud olevat.

____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
04.10.2017 at 16:42 1 edit. Last edited 04.10.2017 at 16:46 by Märt
Marvin
Teisipäevaõhtune kardisari - Triobet Laagri 03.10-26.12
Kirjutasin täna sel teemal Avole privaatkirja. Eks ta ise vastab, kui tahab, siia ka, aga mulle tundub, et muutust loota ei ole.

Sellest on kahju, aga on võimalik, et ma olengi tundlikum natuur kui paljud teised :)
04.10.2017 at 19:11 1 edit. Last edited 04.10.2017 at 19:30 by Marvin
rustang
  
Moderator
Teisipäevaõhtune kardisari - Triobet Laagri 03.10-26.12
Ma näen ja loen mis Te kirjutate aga siiski, käsi südamele pannes, mina ei näe Ruslani (Angelari) ürituste juures suuri pudrujõgesid ja piimamägesid korraldaja kukru suunas voolamas. Mind need paar postitust ei sega ja - olles ka ise korraldaja rollis olnud - kui need paar osalejate nimekirja täiendavat editit aitavad autospordiga seotud üritusel elus püsida, las nad siis olla? Siin ju ei propageerita "suure varba korrektorit" vms?

Loomulikult on kuskil valulävi ja mõistlikkuse piir aga hetkel - no ma ei tunneta suurt probleemi kuhu keeldude ja käskudega peaks sekkuma.
06.10.2017 at 09:33
peep
 
Moderator
Teisipäevaõhtune kardisari - Triobet Laagri 03.10-26.12
Tore, et üritustele korraldajaid leidub ja korraldamine on töö mille tasustamine on normaalne nähtus. Kuna tegu on otseselt meie foorumi teemaga, siis mina ei näe probleemi. Pigem on muud sisu siin vähevõitu ja seetõttu paistavad need teemad rohkem silma. Aga kui me saame omalt poolt aidata korraldajaid ja huvilisi kokku viia, siis OK.

Foorumi teemaga mittehaakuvad ja eeldatalt lugejaid mittehuvitavad masspostitused me loomulikult eemadlame aga kui üks case välja arvata siis seni pole vajadust olnud.
08.10.2017 at 17:18 1 edit. Last edited 08.10.2017 at 17:23 by peep
MESHUGGAH
  
Teisipäevaõhtune kardisari - Triobet Laagri 03.10-26.12
Olen täitsa nõus Peebu ja Aavoga. Üritusi ei ole palju, Ruslan mingit raha nendega ei teeni. Mõnikord on plussis, siis jälle miinuses. Tulge parem sõitma, see on väga lõbus. Kui ei tule, ärge vaadake, kustutage teema kohe maha. Uudiseid ja postitusi on vähe, seega Ruslani teemad iga nädal on punased.

____________________________
www.angelar.ee
18.10.2017 at 16:06
uzzac
 
Teisipäevaõhtune kardisari - Triobet Laagri 03.10-26.12
Kuidas saab üldse miinusesse/plussi jääda, kui inimestelt raha ei koguta? Osalemise eest tasutakse kardikeskuse kassasse.
Varem on Triobeti (nüüd Unibet) keskuses olnud alati probleeme rajale mahtumisega, pigem oli tuuga kui et sõidetakse kahekesi. Alla 15 inimese ei ole pea kunagi kohal olnud, sel aastal tundub kesisem olema.
Kuna juhendid ja regamine on teistel linkidel, siis oleks ehk mõistlik kõik kokku koondada. On selleks siis FB grupp, OT alateema vms, aga kui infot killustada ei tule see kasuks ei korraldajale ega osalejatele.

Minu lugupidamine Ruslanile, et ta üldse viitsib sellega jamada ja järgmine nädal olen oma kohalolekuga ürituse jätkusuutlikust toetamas.

____________________________
Lada 2101 Coupé AruveeRacingTeam Petrolheads.ee
19.10.2017 at 10:16
hall
 
Teisipäevaõhtune kardisari - Triobet Laagri 03.10-26.12
Korraldamisele moraalse toe avaldamise eesmärgil nõustun sellega, et siinses foorumis konkreetselt kõne all olevate postitustega seoses mina ühtegi probleemi ei näe. Ma pole päris sihtrühm, aga mind nad ka mitte mingil viisil ei sega.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
19.10.2017 at 15:33
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Teisipäevaõhtune kardisari - Triobet Laagri 03.10-26.12   1 2  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.