register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Tehniline : Nukkvõll  
Poster Message
silver
Nukkvõll
Kas keegi oskab soovitada mingit programmi või on mingit andmebaasi kasutada, et vastuseid saada küsimusele
Nukkvõll 332/324 klapitõus12,5/12,2 ja avaneb 6.3 lahtiolekuaeg IO/IC - EO/EC 58/86 - 90/62 kraadi, bmw m20 2.5l mootor
Küsimused:
1) Kui suur on selle nukkvõlli max pööre mida on võimalik saavutada (see et läheb kalliks ei ole korrektne vastus) 12-14 000 on reaalsed?
2) Kui suur on läbipuhe ja täituvusaste (max võimalik) (see et läheb kalliks ei ole korrektne vastus)

Paluks huupi mitte pakkuda ja kui kellegil on mingit linki kellestki, kes on sarnase mootori ehitanud võib seda siia visata
28.10.2007 at 15:08 1 edit. Last edited 28.10.2007 at 16:42 by silver
Lembit
Nukkvõll
Kas sul on kaane voolavusandmed kah olemas?
Kui ma mõnevõrra oma, hetkel surnud, arvuti kõhus kaevan, siis mul on programm, kuhu andmeid sisestades saab sedasorti küsimustele vastuseid leida.
Sellistel pööretel on minuarust vaja ka hakata alumise otsa hõõrdekadude jms'ga tegelema. Samuti usun ma, et põhiliseks probleemiks saab olema klapiajami nn "vedrupendli" parametrid.
28.10.2007 at 22:12
opentrack.tqhq.ee foorum : Tehniline : Nukkvõll  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.