register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Kurvisõiduautod : Honda Civic 2016   1 2 3 4 5 6 7  
Poster Message
Märt
Honda Civic 2016
Täna sai mõned ringid harjutatud 1:27,5 tuli ära :)

____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
06.06.2017 at 22:59
Märt
Honda Civic 2016
Pidurisaaga jätkuks.

Endless klotsid tellitud.
Lisaks on tellimuses https://www.hctr-tuning.de/performance-brake pidurijahutus

Peale seda võiks olla parem:)

____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
27.06.2017 at 12:14
peep
 
Moderator
Honda Civic 2016
Siis on vedrustuse kord, sealt edasi on kaalu liiga palju ja siis on kiirus juba nii suur, et ilma täispuurita hakkab hirmus...



Aga see kõik on ok, nii peabki.;)
27.06.2017 at 14:02
Märt
Honda Civic 2016
quote:
peep: Siis on vedrustuse kord, sealt edasi on kaalu liiga palju ja siis on kiirus juba nii suur, et ilma täispuurita hakkab hirmus...



Aga see kõik on ok, nii peabki.;)

Hirmus on juba praegugi :)
Aga üks asi korraga on eesmärgiks ja hetkel on selleks pidurid, kui leiab klotsi ja saab jahutuse toimima, siis saab sõita ja imestada järgmise "probleemi" üle.
seniks teen pikemaid päevi :)

____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
27.06.2017 at 14:06
Ivalo
 
Honda Civic 2016
:D Nii ta kipub minema jah.
See pidurijahutus tundub selline poolik olevat.
Esiteks on originaal plastikule joonisel valele kohake punane kast ümber tõmmatud- see osa kindlasti tuult ei suuna, ikka see ülemine pool.
Ja teiseks on see uus küll natuke suurema pindalaga aga ikkagi suhtliselt risti õhuvoolu suunda arvestades, nii et palju sellest õhust nüüd rohkem sinna kettale jõuab on küsitav. Ma aretaks sinna kinnituse külge mingi 90 suurema läbimõõduga põlve kasvõi, oleks kindlasti efektiivsem. Samas kui endlessi klotsid alla saad, siis vast nagunii piisab. :)
27.06.2017 at 14:10
Märt
Honda Civic 2016
Need saksalsed on ise rahul oma leiutisega (loomulikult) :) ja ka briti foorumis oli too olnud päästvaks lahenduseks soojadele piduritele. Ehk on piisav. Kui ei proovi, siis ei tea ja loodan, et hullemaks ei tee...

Loodetavasti saab veel sellel hooajal proovida:) Opentrackil on kaks Hondat senini kiiremad...

____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
27.06.2017 at 14:59
HoCi
  
Honda Civic 2016
Kui jahutuse saad efektiivseks piduritele, siis ei pea klotse ka otsima enam :D Aga proovi endless ära jah, huvitav oleks endalgi teada, mida see klots teeb võrreldes DS1.11'ga.

____________________________
Porsche 911 Turbo X50 02'
Ex: Honda Civic VTi 1,6T
27.06.2017 at 16:41
uzzac
 
Honda Civic 2016
Kunagi saime Saksa Auto AMK-st kolm eri tempi tundliku värvi postikut, millede triibud ketta välimisele servale tegime, et jälgida kui kõrgele temp tõuseb. Soovitan katsetada, sest tagumikutunnetus on üks asi, kuid data kõvasti konkreetsem.

Kui laenata ei õnnestu, siis hinge hinna eest saab osta - http://www.demon-tweeks.co.uk/motorsport/brake-tools-accessories/a-p-racing-temperature-paint-kit

Teine variant on kasutada kleepse, mis käivad küll sadula, mitte ketta peale - http://www.demon-tweeks.co.uk/motorsport/brake-tools-accessories/a-p-racing-temperature-indication-strips

____________________________
Lada 2101 Coupé AruveeRacingTeam Petrolheads.ee
28.06.2017 at 10:48
peep
 
Moderator
Honda Civic 2016
Neid peaks meie võidusõidujuppide poodides müüa olema, vähemalt vanasti oli.
28.06.2017 at 11:07
Märt
Honda Civic 2016
Endless - Kohal
TAROX kettad ja klotsid kohal -> teel paigaldusse
Jahutuse kitt - kohal ja teel paigaldusse




____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
24.07.2017 at 17:48
Märt
Honda Civic 2016
Midagi tarka polegi öelda:)



____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
03.08.2017 at 21:20
peep
 
Moderator
Honda Civic 2016
Kas nendega sissetöötamise juhend tuli kaasa ? See on suht oluline ära teha enne kuuma andmist.
04.08.2017 at 16:12
Märt
Honda Civic 2016
Kaks paagitäit kestis rajal antud klots. Sissepidurdamine sai tehtud vastavalt juhendile.



Rehv sai ka otsa pärastlõunaks:)


Aegu ei parandanud, kuna rehv sai sõidetud otsa lastele ringe tehes, lootsin, et neil süda kiiremini pahaks läheb:) Kui poistel villand sai, polnud enam rehvi, millega sõita...

Tore oli ikkagi ja tänud OT orgunnijatele!

____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
21.08.2017 at 09:33
peep
 
Moderator
Honda Civic 2016
Slikk ja võimas raske auto väga tänavaklotsi kasutamist ei toeta. Või on selle kiiruse, massi ja slikkrehvi haarduvuse kombinatsiooni jaoks pidur lihtsalt liiga väike ? Ma siiski alustaks race klotsi kasutamsiest, see on odavam.

Siit peaksid valima: http://www.endless-sport.global/ee/products/pad_1b

mina olen edukalt kasutanud Megane RS'i all MA45B endurance klotsi ja see isegi ei teinud tänaval mingit häält. Sai paar pikka automatkagi nendega tehtud Euroopas.
21.08.2017 at 09:48 4 edits. Last edited 21.08.2017 at 09:53 by peep
Märt
Honda Civic 2016
quote:
peep: Slikk ja võimas raske auto väga tänavaklotsi kasutamist ei toeta. Või on selle kiiruse, massi ja slikkrehvi haarduvuse kombinatsiooni jaoks pidur lihtsalt liiga väike ? Ma siiski alustaks race klotsi kasutamsiest, see on odavam.

Siit peaksid valima: http://www.endless-sport.global/ee/products/pad_1b

mina olen edukalt kasutanud Megane RS'i all MA45B endurance klotsi ja see isegi ei teinud tänaval mingit häält. Sai paar pikka automatkagi nendega tehtud Euroopas.

Endlessi pikamaa klotsid on garaazis riiulis ootamas, need Taroxi omad olid ka race' kirjadega, kestsid palju kauem 1.11st. Hetkel läks Ferodo külge tagasi ja järgmisel korral siis Endless külge.


____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
21.08.2017 at 17:55
Märt
Honda Civic 2016
Käisin elus esimest korda Tabasalus sõitmas. 45,5 tuli parimaks ajaks 15 ringi sõidul. Veidi harjutades ehk saab ka paremaks:)

PS- midagi seekord vanaks ei läinud ning murul on seal hea ning pehme sõita - proovitud:)

____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
29.09.2017 at 12:17
Ivalo
 
Honda Civic 2016
Tänavarehviga eelmine stock type sõitis viimati seal kõrget 42te, mis on muidugi ka väga hea aeg.
Muidugi päevad pole vennad ja 15 ringi kohta on 45 ka ok. :)
29.09.2017 at 12:58
Märt
Honda Civic 2016
quote:
Ivalo: Tänavarehviga eelmine stock type sõitis viimati seal kõrget 42te, mis on muidugi ka väga hea aeg.
Muidugi päevad pole vennad ja 15 ringi kohta on 45 ka ok. :)

Arvatavasti ka minu masin on enamaks võimeline, juhti vaja arendada:)

____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
29.09.2017 at 13:43
Märt
Honda Civic 2016
Täna oli Audrus vihmapäev ja Civic on parim vihmamasin:) Õnnestus olla kiirem paljudest parematest masinatest ja noppida esikoht ning kiireim ring tänasel päeval:


ülal on siis video, kuidas vihmaga kulgeda oli :)
All on niiske rajaga võrdlus
fM-cQE&feature=youtu.be" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=FAj8ofM-cQE&feature=youtu.be


____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
07.10.2017 at 22:29 4 edits. Last edited 07.10.2017 at 22:37 by Märt
Ivalo
 
Honda Civic 2016
Kui võimsad neliveolised märjaga aeglasemad olid, siis järelikult olid suuremad pallid täna sul, tubli. :)
07.10.2017 at 23:35
Märt
Honda Civic 2016
Hooeag läheneb:)

Slikid tellitud - seekord päris uued
Eventuri leiutas parenduse õhufiltrile - seisab öökapi nurgal ja ootab paigaldust :)
Sõidurehvid on veel puudu ja on vaja kevadeks leida.

Ei jõua sooja aega ära oodata...

____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
10.03.2018 at 23:02
peep
 
Moderator
Honda Civic 2016
Kohe on jaanipäev. :) Uued slikid milleks ? Tahad lihtsalt aega paremaks või võistlus ?

Kas nägid ma FB’s postitasin ühe variandi hooaja varaseks alustamiseks ?
11.03.2018 at 10:12 1 edit. Last edited 11.03.2018 at 10:13 by peep
Märt
Honda Civic 2016
quote:
peep: Kohe on jaanipäev. :) Uued slikid milleks ? Tahad lihtsalt aega paremaks või võistlus ?

Kas nägid ma FB’s postitasin ühe variandi hooaja varaseks alustamiseks ?

FB postitust nägin ja kõvasti ka kaalusin - ma pole saksas enne sõitnud ja alustaks oma masinaga. Ei julge "päris" autoga sõitma minna esialgu, kuna koolitund võib liiga kalliks osutuda.

Slikid on OT/erinevad igamehe sõidud/enda lõbustamiseks tarvis hangitud.



____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
11.03.2018 at 12:13
peep
 
Moderator
Honda Civic 2016
Pole see asi seal nii hirmus midagi ja 325 Cup auto on kõvasti aeglasem kui Civic. Pigem oht selles, et kui korra sealset õhku nuusutad siis enam muu ei köida ja vot see tekitab olulise aja- ning rahakulu.
11.03.2018 at 16:43
Märt
Honda Civic 2016
quote:
peep: Pole see asi seal nii hirmus midagi ja 325 Cup auto on kõvasti aeglasem kui Civic. Pigem oht selles, et kui korra sealset õhku nuusutad siis enam muu ei köida ja vot see tekitab olulise aja- ning rahakulu.
Selge, seekord jääb ikkagi ära, kuid olen jälginud Su seltskonna muid reise ringradadel, kui see plaanis on ka sel aastal ja veel vabu kohti on, siis seda prooviks :) - Loomulikult, kui hOndaga seltskonda lubatakse :)


____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
11.03.2018 at 20:53
opentrack.tqhq.ee foorum : Kurvisõiduautod : Honda Civic 2016   1 2 3 4 5 6 7  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.