register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Kiiresti sõitmine : OT väljasõidu järelkaja   1 2  
Poster Message
Kaido
OT väljasõidu järelkaja
Aitäh, hea lugemine tuntud headuses. Minu poolt lähevad täispunktid väljendile "rada võitis" :-)
29.10.2015 at 19:30
Maik
  
OT väljasõidu järelkaja
quote:
Kaido: Aitäh, hea lugemine tuntud headuses. Minu poolt lähevad täispunktid väljendile "rada võitis" :-)


+1

Väga hea lugeda eesti keeles. Ega mujalt ju ei leia...

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
30.10.2015 at 00:49
peep
 
Moderator
OT väljasõidu järelkaja
Need rohkem kiiruga visatud pildiallkirjad kui ajakirjanduslikku väärtust omav tekst aga eks foorum olegi selles osas lihtsam. Aga hea, et on võimalust üht killukest väismaisest autoelust lähemalt tutvustada. Elu näitab, et igasugune info liikumine aitab arengutele kaasa ehk tekivad meilgi tiimid kelle huvi on pikamaasõit. Võistluste valik on viimastel aastatel päris palju laienenud. Leedukad on juba aastaid omi võistluseid arendanud ja nüüd on olemas amatööridele sobiv rahvusvaheline sari http://www.24hseries.com/ mille suunas võib sihid seada. Sprindisõidul on oma võlud ja pikal sõidul omad aga minu arvates pikal sõidul on raha/emotsiooni suhe parem.
30.10.2015 at 10:01 1 edit. Last edited 30.10.2015 at 10:07 by peep
opentrack.tqhq.ee foorum : Kiiresti sõitmine : OT väljasõidu järelkaja   1 2  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.