register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Tehniline : Dünostend&karburaator  
Poster Message
etst65
Dünostend&karburaator
Päris ringraja massinaga tegu pole aga tuunimist ja võimsust mootoril peaks olema üksjagu.
Aga küsimus järgmine:
Kas Tallinnas või lähiümbruses on kedagi kes pakuks dünostendis weberi karboraatoritega ja jagaja süütega mootori seadistamist?? Olen mõnelt küsinud kellel stend on aga vastus on tulnud enam vähem selline "stend on aga karbussiga ei mõista midagi teha, meil siis käivad massinad mis on ülalt ja alt laetavad, sisse purskega ja mõistusega millele saab juhtme taha panna ning näppidasiis"
Tegemist veobagiga V8 mootor.

Ettetänades ja vabandan kui oli vale koht
Eino
27.10.2015 at 19:31 1 edit. Last edited 27.10.2015 at 19:32 by etst65
bagiauto
 
Dünostend&karburaator
Siin tekibki see jama, et seadistamiseks vaja ju düüse muuta, kuid kui midagi panna pole, siis ei saa ka muuta. Vanaselja on Weberitega jamanud kindlasti, kuid tema enda sõnul lõpeb seadistamine sel hetkel kui düüsid otsas... On sul võidusõidu weberid DCOE vms. Või lihtsalt selle tootja tehtud karpad?
27.10.2015 at 23:57
etst65
Dünostend&karburaator
Novembri keskel saan vahekaane koos karbussidega kätte siis oskab öelda. Ja see seadistamise teema tuleb alles kevade poole, praegalt kogun infot ja üritan ennast targaks teha. Aga kes on Vanaselja (vabandan et nii loll olen), ehk saab mingi kontakti ja asja lähemalt uurida??
Eino
28.10.2015 at 00:07
Umbertto
 
Dünostend&karburaator
quote:
etst65: Novembri keskel saan vahekaane koos karbussidega kätte siis oskab öelda. Ja see seadistamise teema tuleb alles kevade poole, praegalt kogun infot ja üritan ennast targaks teha. Aga kes on Vanaselja (vabandan et nii loll olen), ehk saab mingi kontakti ja asja lähemalt uurida??
Eino

Võta ühendust:
Urke 5, Kostivere alevik, Jõelähtme vald, 74204
Telefon 504 4482
E-post andresva@hot.ee
28.10.2015 at 09:46
uzzac
 
Dünostend&karburaator
Kui jutt nõukaaegsest veoka V8-st, siis Jaanus Ligurist pädevamat meest vast leida ei ole võimalik. Asub ta küll Tallinnast kaugel, aga küsida tasub kindlasti

Ligur Motors OÜ
Jaanus Ligur
Juhataja
Email jaanus@ligur.ee
Telefon 4341 112
Mobiil 5044 353

____________________________
Lada 2101 Coupé AruveeRacingTeam Petrolheads.ee
28.10.2015 at 13:37
etst65
Dünostend&karburaator
Mõnipäev tagasi käis minu garaazis meie tehniline ning sai arutatud seda sisselaske ämbliku kohanamist nelja weberi karbussile ja lõpp vastus oli minu jaoks mõnesmõttes masendav ehk siis eesti tehnilised tingimused ei luba sellist teostust. Noo sellest üks hea asi oli ka et jääb mõni tuhat eurot õnneks alles ja saab seda kulutada massina juures mujale.
04.11.2015 at 11:29
opentrack.tqhq.ee foorum : Tehniline : Dünostend&karburaator  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.