register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Kiiresti sõitmine : Ringrajakoolitus?   1 2 3 4  
Poster Message
matukas
  
Ringrajakoolitus?
quote:
kambu:...Järgmine aasta ehk satun mõnele opentrackile ja kui keegi on huvitatud siis võibolla saab natuke juhendada ka.
Mille järgi me Su ära tunneme?

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
19.12.2008 at 23:06
kambu
Ringrajakoolitus?
Ei oskagi nii õelda, Sõidan kas BMW 325 coupega(e46) või siis kui selleks ajaks vähegi sõidukorras auto on siis toyota mr2 turbo widebody.
nimi on mul Tõnis Vanaselja.
19.12.2008 at 23:26 2 edits. Last edited 20.12.2008 at 04:06 by kambu
Gsinut
Ringrajakoolitus?
Siiani on kogemus (nii vähe kui seda on) näidanud seda, et sõitma peab vähehaaval ja siis suunama oma mõtlemist sellele, mida ma tegin ja keegi targem kõrvalt üritaks su vigu välja tuua ja mõtlemist õiges suunas nihutada. Pisikesed pausid kiirete sesside vahel langetavad aega uskumatult palju. Keegi peab olema see, kes suudab su analüütilist mõtlemist õiges suunas nihutada. Olles mööda väga erinevaid kuulsaid Euroopa radasid sõita saanud ja väga erinevate instruktorite käe all, siis õpetamismeetodid on ikka jube erinevad. Näide pohhuismist oli näiteks Hispaanias Ascari kompleksis, kus BMW instruktor sõitis oma autoga ees ja ei hoolinud sellest, kui ma maha jäin ja ma pidin ise asjaga tutvuma. Peale seda läks mees lõunale ja teatas et jube hea, pane nüüd nagu jaksad. Väga hea kogemus oli aga Paul Ricardil Corvette'i instruktoriga, kes jäi täiesti rahulikuks isegi siis, kui kiires tantsima läks ja väga rahulikult häälel üritas mind õigeks rääkida. Lõpuks "enda võimetega uhkustamiseks" võin öelda, et viimasel ringil astus instruktor lubatud võtetega vastuollu ja lülitas veojõukontrolli täiesti välja.

20.12.2008 at 03:47 1 edit. Last edited 20.12.2008 at 14:22 by Gsinut
opentrack.tqhq.ee foorum : Kiiresti sõitmine : Ringrajakoolitus?   1 2 3 4  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.