register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Palun abi sõltumatu tagasilla loomisel.   1 2  
Poster Message
Lembit
Palun abi sõltumatu tagasilla loomisel.
quote:
jeff01:
Lollust varjata ei aita ka super juhitavusega sillad...

... ja täiesti perses geomeetriaga sildade puhul, ei saa ka parimad võidusõitjad autoga hakkama. Nagu näha, siis isegi kogemused selle kohapealt olemas...
Kas "kontekstist välja võetud lõikude" vajalikkus on jätkuvalt arusaamatu?

Kui sa ise kah tead, et on "vale suund", siis miks sa edasi viljeled ja ei kuula inimesi, kes saaksid sind aidata???
Kui sa peaksid selle põrnikaga tänaval mingi laksu panema, kasvõi parklakiirusel, siis selle threadi järgi on see ju ettekavatsetud tegu. Teadsid küll, et teed valesti, aga tegid ikka...
14.01.2015 at 18:46
hall
 
Palun abi sõltumatu tagasilla loomisel.
jeff, need ained, mida sa kasutad, ei saa ju legaalsed olla?

Edit:
quote:
jeff01: TO: Bagiauto
Pole seal ühtegi hooba puudu. Puudu on kardaanid diffrist rummuni. See pole täpseim pilt ja minu pooltelgedega peaks ühe hoova tõesti lisama

Proovi nüüd ise ka aru saada, mida sa kirjutad - ühes ja samas postituses kirjutad, et pole midagi puudu, aga samas on üks hoob ikka puudu? Jah, see on lihtsalt üks välja rebitud detail, aga see iseloomustab kogu su stiili suurepäraselt.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
14.01.2015 at 19:11 1 edit. Last edited 14.01.2015 at 19:37 by hall
bagiauto
 
Palun abi sõltumatu tagasilla loomisel.
quote:
quote:jeff01: TO: Bagiauto
Pole seal ühtegi hooba puudu. Puudu on kardaanid diffrist rummuni. See pole täpseim pilt ja minu pooltelgedega peaks ühe hoova tõesti lisama


Proovi nüüd ise ka aru saada, mida sa kirjutad - ühes ja samas postituses kirjutad, et pole midagi puudu, aga samas on üks hoob ikka puudu? Jah, see on lihtsalt üks välja rebitud detail, aga see iseloomustab kogu su stiili suurepäraselt.

Antud juhul on jeff01 isegi õigesti mõelnud, kuid pole suutnud moodustada lauset :D Oskus lauset moodustada on tema puhul üldse suhteliselt läbiv probleem...:D
Selline sild on tõesti võimalik lahendada ka nii, et selle puuduva ülemise hoova aset täidab kahe kardaaniristiga veovõll, mis ei pikene. Sellist rõvedust on vist kasutanud mingi ürgne Jaguar ja äkki veel mõni äpardunud aretis... Kui kasutada selliseid ühest otsast pikenemist võimaldavaid veovõlle-püsikiirusliigendeid nagu enamusel esirattaveolistel autodel, siis vaja lisahooba.
14.01.2015 at 20:10
hall
 
Palun abi sõltumatu tagasilla loomisel.
quote:
jeff01:
Lollust varjata ei aita ka super juhitavusega sillad....kui ülepingutad paned pauku misiganes sildadega. 90nega sõites ei saa tegelikult mitte midagi juhtuda....kõik halb juhtub ikka reegleid eirates.



Samas kui lähed oma aretisega nt Saksa kiirteele, kus kiirus piiratud pole, ei riku sa ka 300 km/h sõites reegleid ja seega ei juhtu seal ka sel kiirusel midagi, sest sa ei eira reegleid. Anna aga minna :)

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
14.01.2015 at 20:32
jeff01
  
Palun abi sõltumatu tagasilla loomisel.
quote:
serõi: jeff, need ained, mida sa kasutad, ei saa ju legaalsed olla?

Edit:
quote:
jeff01: TO: Bagiauto
Pole seal ühtegi hooba puudu. Puudu on kardaanid diffrist rummuni. See pole täpseim pilt ja minu pooltelgedega peaks ühe hoova tõesti lisama

Proovi nüüd ise ka aru saada, mida sa kirjutad - ühes ja samas postituses kirjutad, et pole midagi puudu, aga samas on üks hoob ikka puudu? Jah, see on lihtsalt üks välja rebitud detail, aga see iseloomustab kogu su stiili suurepäraselt.

Proovi nüüd parem oma ajurakke ragistada, vaata pilti ja mõtle kaasa mitte ära klähvi.

Sinu jaoks on vaja alati asi isiklikuks ajada kuigi igas teemas käib sul ju võistlus "kes on targem" mitte ei räägita isiklikest asjadest. Ma ei oska sellele muud kui samaga vastata.

Sa oled uskumatu inimene. Korralik frukt. Päeva sisuks oli ilmselt oodata mu järgmist postitust, et sellest leida miski rida millest kinni hakata. Ma ei suuda oma naeru kontrollida :D
14.01.2015 at 21:25 3 edits. Last edited 14.01.2015 at 21:47 by jeff01
jeff01
  
Palun abi sõltumatu tagasilla loomisel.
Tänud suure abi eest seltsimehed. Saimegi sillatüübi koos välja valitud ja saan selle jutuga nüüd juba spetsialisti juurde minna kes mulle sobiva geomeetria arvutab. Edu neile, kes oma tarkust said näidata ja tänan kaasamõtlejaid.
Minu poolt teema siin foorumis lõppenud....lõplikult. Sest tegelikult ei saanud ma seda praegust teemat ju alustadagi kuna pidin ma serõi jutu järgi siis juba surnud olema kui ma mittetoimivat ja üliohtlikku jettat ehitasin mis mingil võimatul kombel ülimõnusaks ja toimivaks liikuriks osutus.




Saan ise edasi....Valisin siis selle swing axcel silla mille ma just välja lõikasin ning keevitasin autost välja lõigatud osa sisse tagasi ja lõikasin keskelt seda kandva osa välja, õõtshoovad teen makaronidest ja uniballid teen plastiliinist...saab hea küll.
kohtume maanteel!!!


Teema lõpp.
14.01.2015 at 21:44 5 edits. Last edited 14.01.2015 at 21:54 by jeff01
hall
 
Palun abi sõltumatu tagasilla loomisel.
quote:
jeff01:
quote:
serõi: jeff, need ained, mida sa kasutad, ei saa ju legaalsed olla?

Edit:
quote:
jeff01: TO: Bagiauto
Pole seal ühtegi hooba puudu. Puudu on kardaanid diffrist rummuni. See pole täpseim pilt ja minu pooltelgedega peaks ühe hoova tõesti lisama

Proovi nüüd ise ka aru saada, mida sa kirjutad - ühes ja samas postituses kirjutad, et pole midagi puudu, aga samas on üks hoob ikka puudu? Jah, see on lihtsalt üks välja rebitud detail, aga see iseloomustab kogu su stiili suurepäraselt.

Proovi nüüd parem oma ajurakke ragistada, vaata pilti ja mõtle kaasa mitte ära klähvi.

Sinu jaoks on vaja alati asi isiklikuks ajada kuigi igas teemas käib sul ju võistlus "kes on targem" mitte ei räägita isiklikest asjadest. Ma ei oska sellele muud kui samaga vastata.

Sa oled uskumatu inimene. Korralik frukt. Päeva sisuks oli ilmselt oodata mu järgmist postitust, et sellest leida miski rida millest kinni hakata. Ma ei suuda oma naeru kontrollida :D

Kus siin midagi isiklikku oli? Sa postitad pildi sillalahendusest, mis on poolik. See sild ei hoia ju sellisena rattaid püsti. Või hoiab? Kui sellele tähelepanu juhitakse vaidled sa kõigepealt vastu ja siis samas postis mainid, et üks hoob tuleks lisada küll jah. Lisaks sellele klähvid kõigile, kes üritavad midagi mõistlikku vastata, ülbelt vastu.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
14.01.2015 at 22:00
jeff01
  
Palun abi sõltumatu tagasilla loomisel.
quote:
serõi:
quote:
jeff01:
quote:
serõi: jeff, need ained, mida sa kasutad, ei saa ju legaalsed olla?

Edit:
quote:
jeff01: TO: Bagiauto
Pole seal ühtegi hooba puudu. Puudu on kardaanid diffrist rummuni. See pole täpseim pilt ja minu pooltelgedega peaks ühe hoova tõesti lisama

Proovi nüüd ise ka aru saada, mida sa kirjutad - ühes ja samas postituses kirjutad, et pole midagi puudu, aga samas on üks hoob ikka puudu? Jah, see on lihtsalt üks välja rebitud detail, aga see iseloomustab kogu su stiili suurepäraselt.

Proovi nüüd parem oma ajurakke ragistada, vaata pilti ja mõtle kaasa mitte ära klähvi.

Sinu jaoks on vaja alati asi isiklikuks ajada kuigi igas teemas käib sul ju võistlus "kes on targem" mitte ei räägita isiklikest asjadest. Ma ei oska sellele muud kui samaga vastata.

Sa oled uskumatu inimene. Korralik frukt. Päeva sisuks oli ilmselt oodata mu järgmist postitust, et sellest leida miski rida millest kinni hakata. Ma ei suuda oma naeru kontrollida :D

Kus siin midagi isiklikku oli? Sa postitad pildi sillalahendusest, mis on poolik. See sild ei hoia ju sellisena rattaid püsti. Või hoiab? Kui sellele tähelepanu juhitakse vaidled sa kõigepealt vastu ja siis samas postis mainid, et üks hoob tuleks lisada küll jah. Lisaks sellele klähvid kõigile, kes üritavad midagi mõistlikku vastata, ülbelt vastu.


Põrnika sild ei hoia ka rattaid püsti kui näiteks käigukasti küljes pole. See ei tähenda, et sild oleks poolik. Sealt EI OLE mitte ühtegi hooba puudu. Antud pildil on puudu kardaanid, kuid kui neid ei soovita kasutada siis on ühe varda lisamisega võimalik ka kardaanid välistada ja kasutada tavalisi pooltelgi nagu bagiauto sulle seletas. Aga jah....kõik ausalt ;) Saan hakkama ka sellise demagoogiata ;)
14.01.2015 at 22:06 3 edits. Last edited 14.01.2015 at 22:35 by jeff01
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Palun abi sõltumatu tagasilla loomisel.   1 2  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.