register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Kurvisõiduautod : EVO X hobiauto   1 2  
Poster Message
peep
 
Moderator
EVO X hobiauto
Kindlasti on nii ja eks teema algatajal on ju isiklik kogemus (sirgjoones) väga kiire autoga, millist mina ega ilmselt mitte keegi siit foorumist pole kunagi proovida saanud. Teema "rajapäeva auto" kontekstis on siiski 1,1 t./400+ hj. kereauto reaalsem kui 0,5 t. vormel/prototüüp vms. Loomulikult saab sellesse kaalu veel rohkem võimsust sisse ehitada aga minu piiratud kogemuse põhjal jookseb kuskilt piir, kus hj/kg suhe on optimaalne rajapäevakasutuseks. Päris võidusõidus muidugi mida rohkem, seda uhkem. :)
13.08.2015 at 10:33 2 edits. Last edited 13.08.2015 at 10:35 by peep
VKM
 
EVO X hobiauto
Otsesõiduauto Nissan on 1099kg koos juhiga ja umbes 2300+hp kasutuses, mis on väga hea tulemus antud klassis, kus turvanõuded on maksimumi viidud ja tehnikat hulgi külge kruvitud. Ja kogemuse põhjal mängib sealgi kaal rolli stardis esimesel 100 meetril, kuid edasi mitte nii palju. 1650kg EVO,ga ringrajal sain aru, et kurvid jäävad tõesti väikeseks ja rehve kulub hulgi sellise hiiglasega sõites. Samuti pidurid saavad tohutut vatti ja ma ei ole saanud kordagi teha üle 3 kiire ringi nii, et midagi üle ei kuumeneks. Ja kuna ma ei taha enam ühtegi spetsiaalautot oma kukile, siis ilmselt 1,24xx täislastis Evoga peab ka mind rahuldama.
Panin auto müüki ja kui õnnestub turustada, siis ma luban midagi kergemat soetada, et rajale tagasi tulla :)

http://www.auto24.ee/used/2071597


PS: Soomlased Timeattack sõitjad võtsid mult mootori pakkumise, millel peab olema 900hp ja mimaalne vääne, et pöördes saaks lasta :)

____________________________
Nissan 300zx Best ET 1/4 6.63sek 338km/h
www.vkmmotors.ee
Dynotuning
Haltech ECU
Hoosier tires
03.09.2015 at 16:01 1 edit. Last edited 03.09.2015 at 16:04 by VKM
VKM
 
EVO X hobiauto
Auto müüdud Soomemaale ja kuna uus projekt ligi võetud, siis võib selle teema kinni panna.

____________________________
Nissan 300zx Best ET 1/4 6.63sek 338km/h
www.vkmmotors.ee
Dynotuning
Haltech ECU
Hoosier tires
23.02.2016 at 14:21
opentrack.tqhq.ee foorum : Kurvisõiduautod : EVO X hobiauto   1 2  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.