register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : E46 M3 rajaautoks ?   1 2 3 4 5  
Poster Message
peep
 
Moderator
E46 M3 rajaautoks ?
Cayman S on kuuldavasti väga hea auto, mitte ehk nii kõva rinkapill kui CSL aga meie oludesse kindlasti sobivam. Kuid ma ise ostan autot paljuski emotsiooni põhjal ja sorry, pehmelt öeldes kummaline välimus ja suht nullilähedane imago (missiis, et P ja hea auto) ei ahvatle sellist summat välja käima... Ma võib-olla edev aga elad ju ainult korra, miks siis mitte olla, kui on see võimalus? Ühesõnaga, 911 any day over Cayman !:D
26.08.2007 at 00:31 2 edits. Last edited 26.08.2007 at 00:43 by peep
-XR-
E46 M3 rajaautoks ?
quote:
peep: Cayman S on kuuldavasti väga hea auto, mitte ehk nii kõva rinkapill kui CSL aga meie oludesse kindlasti sobivam. Kuid ma ise ostan autot paljuski emotsiooni põhjal ja sorry, pehmelt öeldes kummaline välimus ja suht nullilähedane imago (missiis, et P ja hea auto) ei ahvatle sellist summat välja käima... Ma võib-olla edev aga elad ju ainult korra, miks siis mitte olla, kui on see võimalus? Ühesõnaga, 911 any day over Cayman !:D

Cayman on isegi hullem kui tavaline 996?

Imho Cayman igati mõnus auto. Pakiruumi on tal ka võrdlemisi palju porge kohta. Luukpära ja puha.
Ilus interjöör. Peaaegu äravahetamiseni sarnane 997 omaga.
Uue Caymani puhul on veel plussiks garantii, mis on Porgel suht hea.

993 ja 997 on ilusad. Tavaline 996 kindlasti mitte.
Kuigi mõni 996 näeb päris hea välja:

link

Cayman S-ile saab TechArti ajuga lihtsa vaevaga 15 lisahobust.
Pluss igasugu muid häid asju (vedrustus jne...)

Värvi poolest on ju ka igasuguseid nii öelda edevaid Caymane.
Ise eelistan musti autosid.
Näiteks see sama, mis Tortugas müügis oli. Sain teda iga nurga pealt näppida.

Mul teine auto on niigi "edev" ja autod on ikka sõitmiseks!
Minul peab rooli taga hea tunne olema mitte inimestel, kes autot kõrvalt näevad ;)

Aga oled sa sõitnud Cayman S-iga? Sõites ka emotsiooni ei tekkinud?
Vist kuskil mainisid midagi. Või oli see keegi teine?
Näe ma olin juba peaaegu valmis pemmi ostma emotsiooni ajel.
Kuigi ma olin enne suht tulihingeline pemmide vastane.

Ma pakun, et ma tulen homme Pärnusse ka. Võib ju raja ääres paar sõna rääkida. Mul seal palju aega rääkida.

Sest enda Brabusega homme rajale ei lähe, see on mul ikkagi igapäevasõiduk ja just sain uued rehvid ning piduriklotsid alla.
Paar korda olen väikest ringi sõitnud sellega. Pidurid kuluvad täiesti välgukiirusel ja mul on seda autot teisel otstarbel vaja.
Ma tean küll milleks see auto võimeline on ja milleks mitte. Ja automaadiga on seal jube igav sõita.



____________________________
TRD MR2, Brabus B11 W211
26.08.2007 at 01:24 4 edits. Last edited 26.08.2007 at 01:32 by -XR-
I.V.B
E46 M3 rajaautoks ?
Kui jutt käib niivõrd kõrgekaliibrilistest masinatest, siis miks mitte Lotus Exige või Exige S? Kuigi praktilisus on allapoole igasugust arvestust isegi võrreldes Porsche Cayman S'ga, on nad ülihead rajaautod ja siinsete radade (raja) peal peaks oskaja juhiga võitmatud olema. Ja Exige S'i puhul kõlab tehasepoolne 4.1 sekki sajani ka päris muljetavaldavalt võrreldes Cayman S'i 5.3 sekundiga rääkimata välimustest (millega Porsche on kahjuks ämbrisse pannud) ja sellest seletamatust cool-factor'ist. :)


Siiski ühes asjas on Exige S praktilisem Cayman S'ist - ta võtab vähem bensiini. Ja üht klassikut tsiteerides - "Mida ebapraktilisem auto, seda kiirem ringrajal" (Caterham R500 ja Ariel Atom tulevad siinkohal meelde).
26.08.2007 at 02:02 1 edit. Last edited 26.08.2007 at 02:06 by I.V.B
-XR-
E46 M3 rajaautoks ?
quote:
I.V.B: Kui jutt käib niivõrd kõrgekaliibrilistest masinatest, siis miks mitte Lotus Exige või Exige S? Kuigi praktilisus on allapoole igasugust arvestust isegi võrreldes Porsche Cayman S'ga, on nad ülihead rajaautod ja siinsete radade (raja) peal peaks oskaja juhiga võitmatud olema. Ja Exige S'i puhul kõlab tehasepoolne 4.1 sekki sajani ka päris muljetavaldavalt võrreldes Cayman S'i 5.3 sekundiga rääkimata välimustest (millega Porsche on kahjuks ämbrisse pannud) ja sellest seletamatust cool-factor'ist. :)


Siiski ühes asjas on Exige S praktilisem Cayman S'ist - ta võtab vähem bensiini. Ja üht klassikut tsiteerides - "Mida ebapraktilisem auto, seda kiirem ringrajal" (Caterham R500 ja Ariel Atom tulevad siinkohal meelde).


Lotuste peale olen ma juba päris ammu mõelnud.
Kuid tekkisid küsimused, et kus ma neid siin hooldan ja kaua ma juppe ootama pean, kui midagi katki läheb.
Ma tean, et nendel on mingis mõttes Toyota mootorid, mis on tegelikult küll Yamaha mootorid.
Käisid mingid jutud, et tehakse ka Eestisse Lotuse esindus, kuid see on nüüd kuskile ära vajunud.

Exige S-i miinuseks räägib meie kui eestlaste jaoks jällegi kõvasti see, et ma ei taha selle salongis tuhandeid kilomeetreid passida,
et lõpuks Nürburgringile jõuda. Isegi Rostockist Nürburgini on päris pikk maa selle auto jaoks.

Cayman S oleks pikemate otste jaoks vähe parem variant, kuna on ikka plaanis Eestist välja ka sõita.
Sellise auto puhul on mu meelest välimus küll suht viimane asi, mida ma vaatan ja see ei ole kohe kindlasti nüüd niii hull (SsangYong vms..)
Mu MR-i kohta ütlesid ka jube paljud inimesed, et appi kui kole auto. Imho täiesti kena auto ja tänu nendele arvajatele ka ainulaadne.
Cayman S-e pole ka Eestis õnneks nii palju nagu 911-sid.
Caymani S-i kasuks räägib ka tema maksimumkiirus 275km/h Exige S-i 238km/h vastu.
Bahni peal on ikka suht oluline vahe, mis häält su auto 200km/h peal teeb ja suurtel ringidel on samuti maksimumkiirus oluline.
On ju mõnus püsikiirusehoidja 250 peale panna ;)

On küll käsil erinevad projektid ka Eestis, aga kes seda teab millal need lõpuks valmis saavad.
Ma mõtlen ikka üks hooaeg korraga ;)

Veel üks küsimus: kas Ariel Atomit üldsegi saaks Eestis arvele võtta?

____________________________
TRD MR2, Brabus B11 W211
26.08.2007 at 02:12 6 edits. Last edited 26.08.2007 at 02:30 by -XR-
I.V.B
E46 M3 rajaautoks ?
quote:
Exige S-i miinuseks räägib meie kui eestlaste jaoks jällegi kõvasti see, et ma ei taha selle salongis tuhandeid kilomeetreid passida,
et lõpuks Nürburgringile jõuda. Isegi Rostockist Nürburgini on päris pikk maa selle auto jaoks.

Cayman S oleks pikemate otste jaoks vähe parem variant, kuna on ikka plaanis Eestist välja ka sõita.
Sellise auto puhul on mu meelest välimus küll suht viimane asi, mida ma vaatan ja see ei ole kohe kindlasti nüüd niii hull (SsangYong vms..)


Nojah. Ühtedele meeldib autosõidul nautida Bose või Bang&Olufsseni helisüsteemi ja konditsioneeri pakutavat jahedat olemist, teistele jällegi mootori poolt pakutavat soundtrack'i ja lihtsalt erilise autoga teel olemist, milles tunned, et sõitmine on omaette tegevus, mitte lihtsalt võimalikult kiire ja unustatav kulgemine punktist A punkti B. Nürburgringi läheduses ja -peal liigub neid igasugu inglise numbritega Lotuseid päris palju ja igal aastal on neid Le Mans'i võidusõidu pealtvaatajaskonna autode hulgas ka rohkelt kui nii saab öelda. Aga see kõik on maitseasi ja mis siin ikka vaidlema hakata...kui tahad Caymani siis osta Cayman:)
26.08.2007 at 02:33
-XR-
E46 M3 rajaautoks ?
quote:
I.V.B:
quote:
Exige S-i miinuseks räägib meie kui eestlaste jaoks jällegi kõvasti see, et ma ei taha selle salongis tuhandeid kilomeetreid passida,
et lõpuks Nürburgringile jõuda. Isegi Rostockist Nürburgini on päris pikk maa selle auto jaoks.

Cayman S oleks pikemate otste jaoks vähe parem variant, kuna on ikka plaanis Eestist välja ka sõita.
Sellise auto puhul on mu meelest välimus küll suht viimane asi, mida ma vaatan ja see ei ole kohe kindlasti nüüd niii hull (SsangYong vms..)


Nojah. Ühtedele meeldib autosõidul nautida Bose või Bang&Olufsseni helisüsteemi ja konditsioneeri pakutavat jahedat olemist, teistele jällegi mootori poolt pakutavat soundtrack'i ja lihtsalt erilise autoga teel olemist, milles tunned, et sõitmine on omaette tegevus, mitte lihtsalt võimalikult kiire ja unustatav kulgemine punktist A punkti B. Nürburgringi läheduses ja -peal liigub neid igasugu inglise numbritega Lotuseid päris palju ja igal aastal on neid Le Mans'i võidusõidu pealtvaatajaskonna autode hulgas ka rohkelt kui nii saab öelda. Aga see kõik on maitseasi ja mis siin ikka vaidlema hakata...kui tahad Caymani siis osta Cayman:)

Ma ju ei teagi veel, kas ma teda tahan. Sõitnud ju pole. Ei hakka midagi ütlema põrsa kohta, kes veel kotis istub.
Lotuse kohta sama jutt. Oleks küll tõsiselt mõnus auto. Täielikult valmis. Isegi katus pea kohal (Elise vastu). Ei pea istmeid välja vahetama ega midagi.
Aga muidugi hea, et Exige-i jälle meelde tuletasid. Tuleb temaga ikka ära sõita. Exige S-isid vist polegi Eestis?

Lotusega on veel see jama, et sinna ei mahu mitte halligi. Kui kahekesi olla,
siis peab söögikoti järgi minekuks autot minema vahetama ja pikemale otsale ei mahu mitte midagi kaasa võtta,
lisaks sellele pikki otsi on sellega kindlasti piin-piin-piin sõita.



____________________________
TRD MR2, Brabus B11 W211
26.08.2007 at 02:38 2 edits. Last edited 26.08.2007 at 02:51 by -XR-
Jesper
 
E46 M3 rajaautoks ?
Ma ei oleks nii kindel, et Exigega jubekehv sõita on. Muidugi inimeste standardid on erinevad, aga Le Mansis rääkisid näiteks Elise kutid kerge irvega, et kõige hullem probleem on teemaksu maksmine - kuna aknast ei ulatu putkani ja välja ronida on ka raskevõitu (vihma tõttu oli katus peal), siis temperamentsed prantslased pidid selja taga tihti tuututama :) Muidu auto kui selline kõlbavat keskmist sorti automatkadeks kenasti. Euroopa teed on muidugi Eestiga võrreldes suht siledad. Mina kaaluks/prooviks (oleks poleks rolex jne) Lotust küll, kui hull ta ikka olla saab, eriti kui igapäevasõiduks on teine auto.

Btw, lähim Lotuse diiler on Rootsis Malmös.
26.08.2007 at 02:52 2 edits. Last edited 26.08.2007 at 02:57 by Jesper
-XR-
E46 M3 rajaautoks ?
quote:
Jesper: Ma ei oleks nii kindel, et Exigega jubekehv sõita on. Muidugi inimeste standardid on erinevad, aga Le Mansis rääkisid näiteks Elise kutid kerge irvega, et kõige hullem probleem on teemaksu maksmine - kuna aknast ei ulatu putkani ja välja ronida on ka raskevõitu (vihma tõttu oli katus peal), siis temperamentsed prantslased pidid selja taga tihti tuututama :) Muidu auto kui selline kõlbavat keskmist sorti automatkadeks kenasti. Euroopa teed on muidugi Eestiga võrreldes suht siledad. Mina kaaluks/prooviks (oleks poleks rolex jne) Lotust küll, kui hull ta ikka olla saab, eriti kui igapäevasõiduks on teine auto.

Btw, lähim Lotuse diiler on Rootsis Malmös.

No ma kujutan suht ette missugune ta on. Pakun, et tsipake hullem kui mu MR.
Sellega on isegi Pärnusse sõitmine suht piin.
Kuigi eks see piin ole Eestis eelkõige sellepärast, et meil on ju palju toredaid politseihärrasid igal pool ja kiirusepiirangud.
Exige jääks nendele toredatele politseihärradele Eestis kohe kindlasti kõvasti silma.
Mu MR-ilgi sõideti täiesti lambist päris pikalt ja tihti järel. Loodeti vist, et äkki ma ikka teen mingi vea.
Ükskord peeti kinni ka täiesti niisama. Kuigi jah, eelnevalt üks kiiruseületamine olemas.

Ma olen igasuguste autodega mööda Bahne sõitnud. Siiani kõige ideaalsem on olnud mu Brabus.
Kiirusehoidja 250 peale ja muudkui kulged mõnusalt. 250 tundus kõige parem kiirus. Piirajat peal pole.
Maksimumiks tuli 277 DriftBoxi järgi.

Exige-iga sõites oleks mul tavaliselt naisterahvas kõrval ja usu mind... tal on alati väga palju stuffi vaja kaasa tassida, kui reisile minna.
See oleks küll jube tore auto mingi number neli autoks, kuid esialgu arvan, et kolmest piisab.


____________________________
TRD MR2, Brabus B11 W211
26.08.2007 at 03:04 4 edits. Last edited 26.08.2007 at 03:08 by -XR-
que
 
E46 M3 rajaautoks ?
quote:
-XR-:
Exige S-i miinuseks räägib meie kui eestlaste jaoks jällegi kõvasti see, et ma ei taha selle salongis tuhandeid kilomeetreid passida,
et lõpuks Nürburgringile jõuda. Isegi Rostockist Nürburgini on päris pikk maa selle auto jaoks.

Aga siin oli ju pikk jutt sellest kuidas minna treila(de)ga sinna.

quote:
-XR-:
Caymani S-i kasuks räägib ka tema maksimumkiirus 275km/h Exige S-i 238km/h vastu.
Bahni peal on ikka suht oluline vahe, mis häält su auto 200km/h peal teeb ja suurtel ringidel on samuti maksimumkiirus oluline.
On ju mõnus püsikiirusehoidja 250 peale panna ;)

Tänapäeval peab küll tikutulega otsima sellist Bahni kus sa saaksid rakendada kiirusehoidikut sellisel kiirusel. Ma arvan, et ma viimati (Juulis Nürburgringile sõites F1 vaatama) ei saanud üle 3-4 minuti korraga 190-ga (rendi opel) sõita, alati oli mingi jama tee peal.
Ja kui sa räägid rajaautost siis palju nüüd ikka neid radu on kus see tippkiirus välja tuleb.

(lihtsalt siin natu sudin sest meeldiks OT üritustel nt. Exige S näha - Porchesid on niigi palju)
26.08.2007 at 08:20
Raceboy
 
E46 M3 rajaautoks ?
quote:

Pärast Uusikaupunki tehase külastust jäi ka Cayman S hinge. Kurjad keeled räägivad, et see auto on downgradetud mudelihierarhia säilitamiseks.


Täpselt, sama teema ka Boxsteriga. Miks muidu pole näiteks Boxster Turbot või Cayman Turbot, aga on näiteks Cayenne Turbo.

Suht lihtsalt kahjuks ei saa midagi, chippide kasu vabalthingaval on praktiliselt olematu ja aju vahetus pole kindlasti jalutuskäik pargis (ise tegelen just 993-ele PnP aju vahetamisega ja sealgi palju asju mis lahendamist vajavad). Ilma aga pole midagi väga loota mõtet, sest sisse/väljalaskesüsteemide parendamine on ülikehva hj/per kroon suhtega ja keskmootorile turbo/kompressori paigaldamine samuti mitte just väga kergete ettevõtmiste killast.

EDIT: Seda 15 hobust TechArti ajuga võib öelda et ei tunne ja ringrajal annab 3-4 sessiooni suurema ajavõidu, kui sellest 15 hobujõust võimalik saada on.
Ise olen nii Caymani kui Cayman S-iga sõitnud, kumbki ei tundu just ülearu vilgas tänaval sõites, kuid rajal asi muutub. Samas oli vahepeal ikka tunne, et jõudu võiks rohkem olla, nii 50-60 hj võrra, siis oleks kaalu/hj suhe veidi etem.

Ja I.V.B-le, välimus on maitseasi, minu meelest näiteks on 993 maailma ilusamaid autosid.

____________________________
www.vems.ee
26.08.2007 at 08:40 2 edits. Last edited 26.08.2007 at 08:49 by Raceboy
peep
 
Moderator
E46 M3 rajaautoks ?
Mina pole Caymaniga sõitnud ja lotusega samuti mitte aga P tundub nendest kindlalt parem valik antud taustsüsteemis. Ja Cayman on ka parem kui tava 996. Ega's midagi, loodan, et järgmise aasta OT Ring tour'il on üks osaleja olemas...
26.08.2007 at 09:21
-XR-
E46 M3 rajaautoks ?
quote:
que:Tänapäeval peab küll tikutulega otsima sellist Bahni kus sa saaksid rakendada kiirusehoidikut sellisel kiirusel. Ma arvan, et ma viimati (Juulis Nürburgringile sõites F1 vaatama) ei saanud üle 3-4 minuti korraga 190-ga (rendi opel) sõita, alati oli mingi jama tee peal.
Ja kui sa räägid rajaautost siis palju nüüd ikka neid radu on kus see tippkiirus välja tuleb.

(lihtsalt siin natu sudin sest meeldiks OT üritustel nt. Exige S näha - Porchesid on niigi palju)


All pool on neid bahne küllaga, kus selliseid kiiruseid arendada saab.
Päris palju puhtaid teid on seal teatud kellaaegael.
Alla 200km/h läheb seal kiirus ikka väga harva.
Linnade ümber on loogiline, et palju autosid.

Pakun, et sõitsid lennukiga Berliini või Frankfurti?.
Võtsid sealt rendika ja hakkasid Kölni (Ringi) poole uhama?

ja imho rendiopel vs. 487Nm Brabus on natuke kohatu võrdlus...

____________________________
TRD MR2, Brabus B11 W211
26.08.2007 at 09:32 3 edits. Last edited 26.08.2007 at 09:41 by -XR-
devilc
Moderator
E46 M3 rajaautoks ?
Eestis on Lotuse esindus nüüdsest täiesti olemas (Mustamäe tee 6B, sama salong Lambo ja Bentley-ga). Esimene mudelgi (Europa) juba kohal. Muud mudelid (135 hj Elise S, 190 hj Elise R, 220 hj Exige S) saabuvad lähiajal. Vajaliku varustusega Exige S hinnaks tuleb ca 1 MEEK. Tehasest on saadaval ka 255 hj võimsusupgrade.

Pakun, et meie radadel on Exige S-ile raske vastast leida. Suurematel ja kiirematel radadel lähevad muidugi GT3-d jms kiiremini edasi.
26.08.2007 at 17:57
peep
 
Moderator
E46 M3 rajaautoks ?
1 m eest saaks vist päris kobeda F3, kui ringiaega tegema minna.:) aga muidu tore, et mõistlike autode poode ka vahelduseks avatakse...
26.08.2007 at 18:10
devilc
Moderator
E46 M3 rajaautoks ?
OK OK, kiireim tehasekorras tänavalegaalne auto. :)
26.08.2007 at 18:31
BlueStang
 
E46 M3 rajaautoks ?
siin üks E46 M3 mootoriga Porgekiller pakkumisel:p
http://www.mobile.de/SIDQt63XBIFV2kHgb5WYW1ZVw-t-vaNexlCsAsCsK%F3P%F3R~BmSB11Iindex_cgiJ1188153253A1Iindex_cgiD1100CCarW-t-vctpLtt~BmPA1A1B20A4%81W-t-vCaMiMkPRQuSeUnVb_X_Y_x_ysO~BSRA6D1100B56D3500I100000000BGNCPKWA0HinPublicA2A0A0A0A0/cgi-bin/da.pl?bereich=pkw&sr_qual=GN&top=4&id=11111111275023595&
26.08.2007 at 20:42 1 edit. Last edited 26.08.2007 at 20:42 by BlueStang
Jesper
 
E46 M3 rajaautoks ?
quote:
devilc: OK OK, kiireim tehasekorras tänavalegaalne auto. :)

Nonoh, Radical SR8-le saab teatavasti ka ju numbrid külge kruvida :devil
26.08.2007 at 20:43 1 edit. Last edited 26.08.2007 at 20:44 by Jesper
Silwer
E46 M3 rajaautoks ?
quote:
BlueStang: siin üks E46 M3 mootoriga Porgekiller pakkumisel:p
http://www.mobile.de/SIDQt63XBIFV2kHgb5WYW1ZVw-t-vaNexlCsAsCsK%F3P%F3R~BmSB11Iindex_cgiJ1188153253A1Iindex_cgiD1100CCarW-t-vctpLtt~BmPA1A1B20A4%81W-t-vCaMiMkPRQuSeUnVb_X_Y_x_ysO~BSRA6D1100B56D3500I100000000BGNCPKWA0HinPublicA2A0A0A0A0/cgi-bin/da.pl?bereich=pkw&sr_qual=GN&top=4&id=11111111275023595&


E46 M3 mootorist on kahjuks asi kaugel. See auto on M30 155kw mootoriga. E46 m3 mootorid maksavad ise umbes 9000 eur. http://cgi.ebay.de/BMW-M-Power-Motor-Getriebe-Z3-M3-Code-326S4-325PS_W0QQitemZ110003307832QQihZ001QQcategoryZ61279QQrdZ1QQssPageNameZWD1VQQcmdZViewItem
E36 3,0 M3 mootor maksab u. 3000-4000 eur ja 3,2 mootor u. 6000eur.




____________________________
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW E46 S54 SMG VF570 supercharged & BMW F25 X3
26.08.2007 at 20:51
BlueStang
 
E46 M3 rajaautoks ?
ega ma jah deutshes eriti tugev ei pole - miskit seal mainiti E46 M3-st
26.08.2007 at 21:12
devilc
Moderator
E46 M3 rajaautoks ?
quote:
Jesper: Nonoh, Radical SR8-le saab teatavasti ka ju numbrid külge kruvida :devil
UK-s küll, aga mitte Eestis.
26.08.2007 at 21:32
que
 
E46 M3 rajaautoks ?
quote:
devilc:
quote:
Jesper: Nonoh, Radical SR8-le saab teatavasti ka ju numbrid külge kruvida :devil
UK-s küll, aga mitte Eestis.
Vist ainuke riik Euroopas lausa :(
26.08.2007 at 22:46
-XR-
E46 M3 rajaautoks ?
quote:
devilc: Eestis on Lotuse esindus nüüdsest täiesti olemas (Mustamäe tee 6B, sama salong Lambo ja Bentley-ga). Esimene mudelgi (Europa) juba kohal. Muud mudelid (135 hj Elise S, 190 hj Elise R, 220 hj Exige S) saabuvad lähiajal. Vajaliku varustusega Exige S hinnaks tuleb ca 1 MEEK. Tehasest on saadaval ka 255 hj võimsusupgrade.

Pakun, et meie radadel on Exige S-ile raske vastast leida. Suurematel ja kiirematel radadel lähevad muidugi GT3-d jms kiiremini edasi.

Müüvad nad küll, aga kas nad ka hooldust teevad?
Kui Exige S saabub, siis tuleb kindlasti proovisõidule minna.

Kuigi pärast seda Rouli matsu tuli mõistus veel rohkem koju. Vahest on mingid välkmõtted, mille kaine mõistus maha laidab.
Kui exige S-iga selline mats panna, siis peaks esiteks neid juppe jube kaua ootama ja peab samamoodi väga palju asju korraga ära vahetama,
sest kõik on plastikust. Neid avariilisi Exige-sid ja Elise-sid ikka liigub.

Selle raha (800k) eest saaks vabalt kasvõi kolm E30 emmkolme :D
Neid võib järjest katki sõita ja pole väga ullu. Vähemalt saab palju sõita ja ei pea mingeid juppe koguaeg ootama ja siis jälle külge kruvima jne jne..
Kalli autoga ei julge nii palju pingutada ka ja tulevadki halvemad ajad.



____________________________
TRD MR2, Brabus B11 W211
26.08.2007 at 23:06
mart154
 
E46 M3 rajaautoks ?
OT...
statistika mõttes...
E30 M3 tagatiib maksab esinduses alla 10k :D
Ja kätte saab max 2 nädalaga :)

võib-olla tasub tõesti mõelda suti vanemate-odavamate vahendite peale? :)
Usun, et tühjaks tehtud e36 e46m3 mootoriga oleks suht asjalik... e30 hakkab vist tõesti juba parajaks antiigiks muutuma...
26.08.2007 at 23:22
peep
 
Moderator
E46 M3 rajaautoks ?
Lotusel on liimitud alumiinium monokok, selle vigastamine = mahakandmine. Keredetailid on samuti väga kallid. Mis E30 puutub, siis korralik isend on endiselt üks parimaid rajaautosid, mis osta võimalik, ma ise ostaks ühe kõhklemata kui oleks vajadus,
26.08.2007 at 23:38
-XR-
E46 M3 rajaautoks ?
Eks mul on veel natuke aega mõelda. Järgmine hooaeg on veel kaugel.
Praegu tekkis mõte, et vbl tooks jaapanist või usast ühe samasuguse MR-i veel juurde nagu mul on,
kuid juba täielikult ära ehitatud. Koos 2ZZ-GE mootoriga ning muude lisanditega.

Valmis ehitatud MR on kiirem kui Elise ;)
http://www.sportcompactcarweb.com/features/0705_sccp_toyota_mr2_and_lotus_elise/index.html
seal nad on läinud küll Turbo teed, aga 2ZZ-GE mootoriga oleks tulemus tunduvalt parem.

Kuna MR on juba olemas ja sinna olen päris palju raha sisse loopind ning ei raatsi võileiva hinna eest ära ka anda,
siis parem on ta ikka alles jätta ja/või edasi arendada.

Praegu on tal siiamaani mootor kottis. Igasugused variandid on läbi jooksnud, aga pole mingit head pakkumist saanud.

Siitrahvast kellegil pole Jaapanis tuttavaid, et sealt hea hinnaga mootor tellida?

____________________________
TRD MR2, Brabus B11 W211
26.08.2007 at 23:42
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : E46 M3 rajaautoks ?   1 2 3 4 5  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.