register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Virtuaalne võistluste teadetetahvel  
Poster Message
hall
 
Virtuaalne võistluste teadetetahvel
On mul plaan tekitada üks elektrooniline keskkond, mille eesmärk on asendada eelkõige senine paberikuhjast küllastunud võistluste ametlik teadetetahvel kaasaegsema elektroonilise lahendusega. Selles keskkonnas peaks olema võimalik saada töödeldaval kujul kätte ajavõtu tulemused, live-timing, võistluste ametlikud dokumendid (kinnitatud tulemused, otsused, karistused, stardirivid jms), vajalikud teadaanded (muudatused ajakavas, stardirivis jms).

Sellega seoses kaks küsimust:

1. Kas siin leiduks kedagi, kes oleks võimeline ja omaks aega, et vastav süsteem valmis progeda?
2. Mida ja kuidas peaks see infotahvel sisaldama, et see võistlejate jaoks võimalikult hea oleks?

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
13.08.2014 at 14:31
Jesper
 
Virtuaalne võistluste teadetetahvel
quote:
serõi: 2. Mida ja kuidas peaks see infotahvel sisaldama, et see võistlejate jaoks võimalikult hea oleks?
Põhisoov: et oleks mobiiliga vaadeldav, reaalajas, ilma igasuguste appide ja muude eelajalooliste veidrusteta. Eeskujuna olgu ära toodud lätlaste http://www.results.lv/ , see on nii hästi töötav asi et äkki isegi kannataks jalgratta leiutamise asemel nendega kaupa teha?

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
13.08.2014 at 15:27
Ivalo
 
Virtuaalne võistluste teadetetahvel
Ringrada.ee ju on juba olemas. Ise olen päris mitut Audru võistlust sealt reaalajas jälginud. Kas see on siis mingi konkureeriv lahendus või ma olen millestki valesti aru saanud?
13.08.2014 at 23:45
hall
 
Virtuaalne võistluste teadetetahvel
Ringrada.ee on hea live-timingu ja võistluste tulemuste avaldamise keskkond, mul aga on soov veidi rohkemaks. Eelkõige tahan asendada pabertulemustega ametlikku teadetetahvlit elektroonilisega.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
13.08.2014 at 23:57
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Virtuaalne võistluste teadetetahvel  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.