register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Kiiresti sõitmine : N24 2014   1 2 3  
Poster Message
erkiko
N24 2014
Võtsin ka jalad kõhu alt välja ja panin kokku video soojendusest ja esimesest ringist.

10.08.2014 at 19:45
peep
 
Moderator
N24 2014
Esimene ring on selles mõttes päris ebamugav katsumus, et ootad iga nurga tagant hunnikus autosid keset rada ja kuklas taob mõte, et see on esimesed 10 minutit 24 tunnist ja kui nüüd ära käkkida, siis tuleb vist otsejoones jala koju minna. :D Ehk ülirahulikult ja natuke kobades, peale paari tundi hakkas sõit juba sujuma. Tegelikult oligi alguses kõvem lammutamine aga kuskil 3-4 ringist alates, kuumema peaga juhid kauem vastu ei pidanud.

Minu enda jaoks ere moment oli, kui liiderauto mööda sõitis (8.05 peal), ma ei tõlgendanud eelnevat sinist lippu õigesti ja see tuli kerge üllatuse/ehmatusena. Ja ega seal palju ruumi jäänud. :)

Veel juhuslikkuse suurest rollist pikal sõidul. Ülemöödunud reedel, vabatreeningul jäi auto esimesel ringil umbes poolel rajal teele, põhjuseks poolassi purunemine:



See oli esimene ring peale 24 h. finishit...
13.08.2014 at 15:42 1 edit. Last edited 13.08.2014 at 15:43 by peep
Jesper
 
N24 2014
Ilmselgelt nagu McLaren P1 KERS dimensioneeriti nii, et ühe kiire ringi vastu peaks, dimensioneerib BMW oma poolassid nii et ühe 24 tunni sõidu vastu peaks :)

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
13.08.2014 at 16:51
erkiko
N24 2014
quote:
peep:

Minu enda jaoks ere moment oli, kui liiderauto mööda sõitis (8.05 peal), ma ei tõlgendanud eelnevat sinist lippu õigesti ja see tuli kerge üllatuse/ehmatusena. Ja ega seal palju ruumi jäänud. :)



Kui seda nüüd uuesti vaatasin siis tuli meelde, et eelmine aasta oli mul täpselt samas kohas sama üllatus.
15.08.2014 at 11:10
opentrack.tqhq.ee foorum : Kiiresti sõitmine : N24 2014   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.