register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Miks drift populaarne on ?   1 2 3 4 5  
Poster Message
-XR-
Miks drift populaarne on ?
quote:
serõi: auto24 Rally Estonia on popp sellepärast, et korraldaja on mitu aastat väga kõvasti selle nimel pingutanud. Tulemuseks on suurepärase korraldusega rahvast köitev võistlus, mis toob Tartusse ja Lõuna-Eestisse väga palju inimesi, tähelepanu ja raha. Täiesti kohatu on selle juures viriseda, et kuskil on lint ees või keegi põristab liiga valjult mootorit.

Kui lint on ees enda maja ees ja autoga koju ei saa ja küsimuse peale, et Kuidas ma peaksin siis koju saama? Vastatakse, et ei tea, ei huvita. Siis natuke ikka võib viriseda ;)
Ja ega ma orgunni kui sellise üle ei nurisenudki. Ma mõtlesin pigem ralli in general.
Raske on aru saada, kes juhib, kes võidab, kes kiireim ja publik on teistsugune kui teiste spordialade publik ;)
19.07.2014 at 09:46
weebel
 
Miks drift populaarne on ?
Jätkaks positiivselt. Käisin täna esimest korda ka driftiüritusel. Ei kohanud ühtegi juuatäis tölli - publik oli väga ok, mis siis et noorem kui mina :) Autod tegid tuld ja suitsu! Ma vahepeal isegi natukene põnnasin piirde taga, et kas tuleb "välja või mitte"... saaks veel selle Haapsalu "promenaadil" toimuvad kiirendused ka sinnakanti veeretada siis oleks juba vägevam. .. ja oleks veel asju arutada, miks see drift just populaarne on :)
20.07.2014 at 00:58
wirx
  
Miks drift populaarne on ?
Rallidel olen ka ise suht tihe külaline, Eestis kahjuks väga WRC klassi ei sõida, aga nt Soomes on neid täitsa põnev kruusal vaadata möödumas. Neti teel saab aegadest aimu ja võib kohapeal ka ise stopperiga mõõta erinevate autode saabumist(stardiajad on teada) Samas enamus publikust läheb siiski üritusele vabasse loodusesse juues aega veetma ning põnevaid momente otsima.

Samas kui rallid toimuvad pidevalt linna tänavatel, kus publikule tuuakse üritus koju kätte, siis ringraja võidusõite lähi-minevikust meelde eriti ei tule. Kui rallikad ja driftiautod saavad loa linnas kihutamiseks saaks selle kindlasti ka võidusõitjad.

____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
20.07.2014 at 12:39
hall
 
Miks drift populaarne on ?
Mul on nüüd paari nädala jooksul õnnestunud näha autoringraja, motoringraja, ralli ja drifti publikut. Mõned tähelepanekud:
- ei ole rallipublik mingil viisil rohkem joodik või soome ehitaja kui Eesti inimene keskmiselt. Rally Estonia publiku hilgas ei märganud ma mingit valdavat joomist ega lällamist, pigem oli publikus kogu Eesti elanike läbilõige alates õllesest jõmmist kuni intelligentse eduka nooreni, lastega perest pensionärini;
- ringraja publik sarnaneb väga rallipublikuga. Ringrajavõistlusele suurema publikuhga toomine on võimalik kui on, mida näidata ja kui on kedagi, kes on nõus võtma äririski turundusse panustamiseks;
- drifti publik on ralli ja rinka publikust erinev, sest üldine vanusetase on noorem. Sellest tuleb ka rohkem tümmiga bemmisid, laiavat olekut. Samas publik üldiselt on normaalne, läbilõige Eesti nooremast põlvkonnast;
- minu nähtud ralli oli suurepäraselt korraldatud, vist maksimaalselt turundatud ja suure publikuhulgaga. Ma siiralt loodan, et Urmol, Tarmol ja teistel jätkub jõudu sellega jätkata. Vähemalt reede õhtul olid mõlemad põhimehed rahulolevad. "väsinud, aga õnnelik", nagu Urmo ütles. Rinkal, "Suurel Võidusõidul", oli ka tegemist suure publikuhulgaga ja siin loodan samamoodi, et asi saab veel hoogu juurde. Samas driftivõistlus, mida nägin vaevles publiku vähese huvi all. Loodetavasti oli selle põhjuseks paljude suurte sündmuste toimumine samal ajal ja tegemist pole trendi murdumisega.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
20.07.2014 at 22:39
lennukiga
Miks drift populaarne on ?
Põhiline tümm, mis boksialas kõrva riivas, tuli Nissaneid käitava tiimi boksis asuvast Volkswagenist. :D
20.07.2014 at 23:27
ICE
  
Miks drift populaarne on ?
Jah, see nissaneid käitav tiim lihtsalt tegeleb igapäevaselt helitehnika paigaldusega ja tegu oli puhtalt promoga (mis töötas, muide, väga hästi).

Mis puutub rahvasse, siis ralli ja ka Haapsalus toimunud üritus tegid tõesti laastavat tööd publikuga.

____________________________
Petrolheads.ee
21.07.2014 at 09:49
uzzac
 
Miks drift populaarne on ?
quote:
ICE: Jah, see nissaneid käitav tiim lihtsalt tegeleb igapäevaselt helitehnika paigaldusega ja tegu oli puhtalt promoga (mis töötas, muide, väga hästi).

Mis puutub rahvasse, siis ralli ja ka Haapsalus toimunud üritus tegid tõesti laastavat tööd publikuga.

Lisaks Positivus, kuhu suur hulk nooremat rahvast alati läheb.


____________________________
Lada 2101 Coupé AruveeRacingTeam Petrolheads.ee
21.07.2014 at 09:51
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Miks drift populaarne on ?   1 2 3 4 5  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.