register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Kurvisõiduautod : Nissan Skyline R32 GTR - Kuuno   .. 8 9 10 11 12 13 14  
Poster Message
Kuuno_L
 
Nissan Skyline R32 GTR - Kuuno
kas kellelgi leidub kontakti puksiirile, kes aitaks auto pärnusse viia?

tnud!
09.06.2016 at 08:32
malloc
Nissan Skyline R32 GTR - Kuuno
http://www.autopuksiir.ee/

Veavad driftiautosid väga tihti ja kutid ise kõik automehed, ehk siis saad auto viidud nii, et stanged on alles ja terved. Puksiirid kõik hea "lähenemisnurgaga" ka.
09.06.2016 at 10:50
Kuuno_L
 
Nissan Skyline R32 GTR - Kuuno
väike edasiareng et kõhualla tuul ei läheks

09.06.2016 at 11:34
madis28
Nissan Skyline R32 GTR - Kuuno
Miks sa seda kõike riffelplekist ehitad? Kas mõnda vähe "ohutumat" materjali pole sama jäikusega?
09.06.2016 at 11:45
Kuuno_L
 
Nissan Skyline R32 GTR - Kuuno
quote:
madis28: Miks sa seda kõike riffelplekist ehitad? Kas mõnda vähe "ohutumat" materjali pole sama jäikusega?

mis rifflil halba on? ma ei teagi kui aus olla! Klaasriidest või karbonist ei oleks praegu jõudnud. Saab ära proovida kuidas tulemus on ja tulevikus kergema teha

09.06.2016 at 13:28
audiophile
Nissan Skyline R32 GTR - Kuuno
Väike soovitus. Kui detailid valmis lase nad pulbris mustaks või mingisse muusse tooni. Kiirusele juurde ei anna aga näeb veidi parem välja ehk ja kaalu ka nii tohutult juurde ei tule.

Markus
09.06.2016 at 18:25
Kuuno_L
 
Nissan Skyline R32 GTR - Kuuno
quote:
audiophile: Väike soovitus. Kui detailid valmis lase nad pulbris mustaks või mingisse muusse tooni. Kiirusele juurde ei anna aga näeb veidi parem välja ehk ja kaalu ka nii tohutult juurde ei tule.

Markus

jep seda võiks, aga enne järgmist proovimist ei jõua, tahaks näha kuidas toimib...
diffuuseri kaldenurk tuleb praegu 7-10-12
saab proovida neid et mis vahe...

09.06.2016 at 18:53
madis28
Nissan Skyline R32 GTR - Kuuno
quote:
Kuuno_L:
quote:
madis28: Miks sa seda kõike riffelplekist ehitad? Kas mõnda vähe "ohutumat" materjali pole sama jäikusega?

mis rifflil halba on? ma ei teagi kui aus olla! Klaasriidest või karbonist ei oleks praegu jõudnud. Saab ära proovida kuidas tulemus on ja tulevikus kergema teha


No et parklas kellelgi jalgu veriseks ei sõida või rajal kellegi rehvi ei lõika :)
(võibolla olen ma lihtsalt paranoiline :D)
09.06.2016 at 21:30
lauri_s
 
Nissan Skyline R32 GTR - Kuuno
Ma kahtlustan,et pole suurt vahet, kas on carbon või riffel sellisel kujul, kellegi jalad võid alt niit sama tulemusega niiehknaa..Eks tuleb jälgida ümbrust ja gaasi anda kui inimesed liialt lähedal kõnnivad :D
09.06.2016 at 21:50
audiophile
Nissan Skyline R32 GTR - Kuuno
Ma olen näinud et ehitatakse sellest veekindlast merevineerist ka neid samu detaile, kas see on äkki levinum materjal DYI scenes? Vineer muidugi raskem..



Skyline-le tegemine ikka paras töö. vaata seda monstrumit


10.06.2016 at 08:32
sten
Nissan Skyline R32 GTR - Kuuno
Riffli mõte,et kui peale astud siis libe poleks jalal. Kuna aga sa peale ei astu neile siis võiks seal olla ka tavaline sile alumiinium leht.
Lisaks on riffli leht näiteks 2mm 1000x2000mm 2kg raskem võrreldes sileda lehega. Kuna ta on raskem siis julgen arvata, et ka kallim.
10.06.2016 at 09:21
Taavi
Nissan Skyline R32 GTR - Kuuno
Ma siiralt loodan, et sellest kõigest tolku ka on Pärnu pisikesel ja suht aeglasel rajal. Praegu näeb asi välja nagu läheksid Spa'l viimast poolt sekundit maha lihvima :) Palju jõudu hetkel on? Massi/setupi järgi oleksid pidanud sirgetel nende Porschedega vahe kohe kinni hammustama.
10.06.2016 at 10:52 1 edit. Last edited 10.06.2016 at 11:01 by Taavi
Jesper
 
Nissan Skyline R32 GTR - Kuuno
Mida aeglasem rada, seda rohkem peab tiibu olema, Spa-d loetakse siiski suhteliselt "low downforce" rajaks või siis vähemalt keskmiseks.

Asjade kasulikkusest aimu saamiseks tuleks nende antavat efekti kuidagi mõõta, ei ole harvad juhud kus mingi aerodünaamilise elemendi küljest ära sõitmise järel teeb kokkupõrkest tulenevast kaotusest üles keeratud juht uue isikliku rekordi. Ma isiklikult ilmselt ka pigem ei jändaks aeroga seni kuni mehaaniline pidamine korras pole (rehvi söömised jne), sest vedrustus ja rehvid on päeva lõpuks ikkagi see element, mille kaudu aero poolt toodetavad jõud kiirendusteks konverteeritakse. Samuti jääb natuke arusaamatuks tänavarehvide kasutamine. Aga noh kuna minu Skyline sõidab veel kuskil teadmata kohas kellegi teise käes ringi, siis senikaua peab leppima niisama kõrvalt targutamisega :)

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
10.06.2016 at 12:54
Taavi
Nissan Skyline R32 GTR - Kuuno
Eks ma ka targutan niisama :) Teadjamad võivad öelda kuidas tegelikult on, aga mul enda tagumiku järgi Veldis ongi ainuke koht kus on vajadus keskmisest kreisima aero järgi.
10.06.2016 at 13:46
Kuuno_L
 
Nissan Skyline R32 GTR - Kuuno
no see aasta sai alustatud esi otsaga ju ainult jahutuse pärast. Kui V mounti teha, siison sile põhi vältimatu ja esi splitter samuti. Nüüd tagumise diffuuserilisamine tundus ainult loogiline kuna oli ka olemas...

usun et nüüd on kavas ainult sõita ja rohkem see aasta ei ehita - kui siis ainult dünosse. Hetkel ikka 1bar ja u 400-450hp. kaal ~1300 + mina. kokku ca 1380kg

reedel käisin proovimas ka ja nokk kinni saba lahti olukord tekkis.
Välis temp oli ca 10-12 kraadi. Mul on pöörete piiraja 5000 peal kui vee temp on alla 70 kraadi ja sõites ei saanud tempi üles :) jahutas nii kiirelt maha. Mingi 4-5 ringi kärutasin ja ei miskit
Lõpuks kui seisma jäin tõusis temp 75 kraadini ja sain sõitma hakata. Edasi sealt ikka ei läinud. ilmselt peab külmema ilmaga radikat kinni katma vms...

EDIT: materjalist niipalju et se riffel oli olemas hea hinnaga. muidu oleks valinud ka tavalise...

veel 1 pilt kus küljed ka valmis

12.06.2016 at 11:01 3 edits. Last edited 12.06.2016 at 11:08 by Kuuno_L
rustang
  
Moderator
Nissan Skyline R32 GTR - Kuuno
Termostaat ei tööta?
12.06.2016 at 15:32
Kuuno_L
 
Nissan Skyline R32 GTR - Kuuno
võimalik ka! kontrollin seda

Täna käisime Lauriga rajapäeval, et OT'de vahel ka harjutada. Minu oli siis võimalus näha kuidas kuiva ilmaga diffuuser töötab.

Ütlen kohe ära et praeguse auto seade juures väga suurt erinevust ei saanud kätte, aga see võib tulla mitmest erinevast asjast.

Küll oli maks kurvi G parem - 1,35G'd spin fm kurvis

Kaspar tuli kõrvale et minu kurvi trajektoori hinnata, mis vajas ikka palju kohandamist.
Olulisem info mis endajaoks sain oli:
1.auto on väga ebastabiilne - kuidas sellega üldse 1:24.xx sõita on võimalik? :)
2.isegi ~7kraadise cambri korral käivad esi rehvid pea veljeni vastu maad....arusaamatu mis seda põhjustab. rehvirõhk soojalt 2,2-2,4 ja XL märgistusega federalid
3.taga ots on kerge - võib tuleneda sellest et praegu on esiots madalam

äkki Kaspar ise ka kommenteerib...

sõitudest veel niipalju et vee temp oli tänase ilmaga ~82-84 kraadi. IAT max 37, keskmiselt 34, õli lõpuks 100 kraadi - siin äkki vaja termostaati et radikast mööda lasta?

tehnilisi viperusi on ka posu mida korda teha. Kuna nüüd saab rohkem ringe teha, siis tulevad mingid muud murekohad välja...

Põhi asi aga jah auto käitumine. Pole ise palju sellele mõelnud kuna pole võrdlusmomenti, aga auto kurvist välja kiirendades hakkab hüppama. Reboundi sa ka maha keeratud et äkki ei tule ratas piisavalt kiiresti tagasi, aga esialgu tundus et se ei aidanud. Põhi mure tundub ikka et kuna üle rehvi ääre läheb, siis seal tekib jama... Mõtlesin et slick lahendaks olukorra, aga äkki hoopis peidaks mingi probleemi, mis vajaks lahendust...

ei oska kohe kuskilt peale hakata... :)
15.06.2016 at 00:01
Kuuno_L
 
Nissan Skyline R32 GTR - Kuuno
Üks lõik artiklist

What doesn't get rid of wheel hop?
As mentioned earlier, a lot of people throw the wrong parts at the car in an effort to eliminate wheel hop. First, springs and sway bars will generally not do anything to promote or prevent wheel hop. Additionally, suspension settings, such as camber and toe, will generally not help the issue. It is the change in toe that leads to wheel hop, not the static setting. Tires do not cause wheel hop, though they do determine the grip level at which wheel hop occurs. For example, race tires, with their increased grip over street tires, will not break traction until you reach a higher level of acceleration. Some people might think that race tires solved their wheel hop problems, but in truth they merely changed their "wheel hop acceleration threshold" from a level below their launch acceleration to a level above their launch acceleration. Once they increase their horsepower to the point where they can accelerate enough to once again reach that threshold, their wheel hop will return.
15.06.2016 at 01:02
Ivalo
 
Nissan Skyline R32 GTR - Kuuno
Kui rattad päris eri suundadesse ei vaata, siis jääb hüppamine ikka vedrustuse taha. Mis amort ja vedru sul on?
Nurgakaaludel oled käinud, on kõik paigas?
15.06.2016 at 02:05
Kuuno_L
 
Nissan Skyline R32 GTR - Kuuno
bc type er coil, mis on kahe õlikambriga. Vedrud olid VIST 8kg

15.06.2016 at 09:33
civic
Nissan Skyline R32 GTR - Kuuno
Mul põhjustas hüppamist see, kui liiga madalaks keerasin auto ja jäi istuma läbilöögipuksi peale ja vedrustus enam eriti ei töödanud.
15.06.2016 at 10:35
madis28
Nissan Skyline R32 GTR - Kuuno
quote:
Kuuno_L:2.isegi ~7kraadise cambri korral käivad esi rehvid pea veljeni vastu maad....arusaamatu mis seda põhjustab. rehvirõhk soojalt 2,2-2,4 ja XL märgistusega federalid
Mul on samad rehvid, natuke alla 1500kg kaaluv auto ja rehvirõhk külmalt 2,2. Madalama rõhuga sõi rehvi külgi, nüüd kuluvad väga ilusti ja ühtlaselt. Camber on mingi närune 2 kraadi siinse seitsmega võrreldes :)
15.06.2016 at 11:07 1 edit. Last edited 15.06.2016 at 11:08 by madis28
Garfield
  
Nissan Skyline R32 GTR - Kuuno
quote:
Kuuno_L: 3.taga ots on kerge - võib tuleneda sellest et praegu on esiots madalam
Teretulemast sileda põhja ja aerodünaamika vol2 maailma? Esimene soovitus - keera nina kõrgemaks. Kui mina oma kollasele Ladale Riia võistluseks über-super splitteriga esiotsa tegin, siis ka tagarattad pratiktiliselt enam vastu maad ei käinud. Õnneks lõhkusin selle nina esimeses trennis ära ja siis sai jälle normaalselt sõita. Võibolla on sellest ninast isegi internetiavarustes mõni pilt.
EDIT: esisplitteri keskosa (radika laius) võiks veidi üles keerata - peaks põhja-alust õhuvoolu veidi lamineerima ning viib aerodünaamilist raskuskeset ka mõne cm tahapoole.


____________________________
Focus RS
15.06.2016 at 13:03 1 edit. Last edited 15.06.2016 at 13:05 by Garfield
Kuuno_L
 
Nissan Skyline R32 GTR - Kuuno
kas rehvi teema võib olla see et kuna federal ei ole ikka "päris" raja rehv siis minu auto kurvi G juures ei toimigi enam...? 2,2 rõhku peaksin proovima

aga proovime nina üles keerata ja splitterit ka muuta. mis sa täpselt selle splitteri üles keeramise alla mõtled?

15.06.2016 at 16:34 1 edit. Last edited 15.06.2016 at 16:35 by Kuuno_L
Maik
  
Nissan Skyline R32 GTR - Kuuno
Kuna wheelhopi kohta olen kunagi corvette tõttu üsna palju lugenud siis põhiline mis aitas kõige rohkem (kuigi lahendused olid tihti erinevad)

väga jäigad amordid , auto uuesti kõrgemaks tagasi keeramine, madalam auto nägi küll ägedam välja aga tekitaks ka probleemi , parem rehv (või soojaks aetud rehv). Ei mäleta,et mingid sway barid vms oleks seal aidanud. Lisaks oli corvette puhul käigukasti ja tagasilla vaheline jäikus ,kui see mingi cardlega ära parandati kadus ka wheelhop ära . Tollel autol esines see probleem muidugi pigem kiirendusel,selle kohta saigi otsitud too aeg.

Usun,et skyline kohta leiab internetis piisavalt lugemist, sellest alustagi .

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
15.06.2016 at 20:04 3 edits. Last edited 15.06.2016 at 20:08 by Maik
opentrack.tqhq.ee foorum : Kurvisõiduautod : Nissan Skyline R32 GTR - Kuuno   .. 8 9 10 11 12 13 14  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.