register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Väike meeldetuletus !  
Poster Message
peep
 
Moderator
Väike meeldetuletus !
Pilte vaba raja ürituselt Bikerniekil.

http://auto.delfi.lv/zinas/raksts/4831
10.08.2007 at 11:42
MarkoGTi
Väike meeldetuletus !
njaaa...läks vist nati käest ära
10.08.2007 at 13:30
kronja
 
Väike meeldetuletus !
roolis olnud isik ei pidanud peale avariid haiglasse ka minema

avari põhjuseks et külg läks ette, siis teisele poole (hakkas perset loopima) ja järgnesid paar kukerpalli.. (tuttav lätlane tõlkis)
10.08.2007 at 16:08 1 edit. Last edited 10.08.2007 at 16:09 by kronja
Garfield
  
Väike meeldetuletus !
quote:
kronja: avari põhjuseks et külg läks ette, siis teisele poole (hakkas perset loopima) ja järgnesid paar kukerpalli.. (tuttav lätlane tõlkis)
Meeldetuletuseks - meil on enne iga OT koosolekul räägitud, et ärge hakake üritama rooli lappamisega sirgeks saada. Sidur-pidur põhja ja las läheb, kuni hoog maas. Asi lõppeb väikese tiirutamisega murul ja üldiselt jääd ratastele. Riias on muidugi betoon lähedal aga Sauga rajal on ruumi minna küll ja küll. Mina olen selle nipiga Sauga kiirest 3x sisekurvi välja sõitnud (siis kui veel ringrajal võistlesin), alati on auto terveks jäänud. Tiimikaaslane üritas "sirgeks lapata", järgnes sama, mis selle 300c-ga. Ainult kohas "siis teisele poole" järgnes 8x katust ja võistlusauto kanti maha.


____________________________
Focus RS
13.08.2007 at 10:40
kronja
 
Väike meeldetuletus !
quote:
Garfield:
quote:
kronja: avari põhjuseks et külg läks ette, siis teisele poole (hakkas perset loopima) ja järgnesid paar kukerpalli.. (tuttav lätlane tõlkis)
Meeldetuletuseks - meil on enne iga OT koosolekul räägitud, et ärge hakake üritama rooli lappamisega sirgeks saada. Sidur-pidur põhja ja las läheb, kuni hoog maas. Asi lõppeb väikese tiirutamisega murul ja üldiselt jääd ratastele. Riias on muidugi betoon lähedal aga Sauga rajal on ruumi minna küll ja küll. Mina olen selle nipiga Sauga kiirest 3x sisekurvi välja sõitnud (siis kui veel ringrajal võistlesin), alati on auto terveks jäänud. Tiimikaaslane üritas "sirgeks lapata", järgnes sama, mis selle 300c-ga. Ainult kohas "siis teisele poole" järgnes 8x katust ja võistlusauto kanti maha.



that is so true :)

kuskil videote all (vist) võis ühte civic'ut ka näha, mis samamoodi üritas end päästa ja saugal katuse tegi...
13.08.2007 at 15:30
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Väike meeldetuletus !  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.