register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : RaceChrono ajavõtt sinu mobiilis   .. 3 4 5 6 7 8 9 ..  
Poster Message
Silwer
RaceChrono ajavõtt sinu mobiilis
Ise pole katsetanud aga pakun et valid lihtsalt menüüst "Session type" alt "Lap timing" asemel "Performance testing".

____________________________
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW E46 S54 SMG VF570 supercharged & BMW F25 X3
28.04.2008 at 16:44
xjan
RaceChrono ajavõtt sinu mobiilis
Inglisekeelne manual: http://racechrono.com/manual/?lang=en

____________________________
BMW 1M ...
28.04.2008 at 18:18
square
 
RaceChrono ajavõtt sinu mobiilis
quote:
Kuidas sul see MiniGPS ja bt-q816 omavahel suhtlesid? Üle Bluetooth ühenduse või saab ka mini USB kaabliga? Ma omal nagu torkasin selle jublaka arvuti külge mini USB kaabliga aga arvuti ei teinud seepeale teist nägugi ehk siis nagu ei tunnista seda jublakat...
Nagu ludri juba kirjutas - üle sinihamba.
29.04.2008 at 15:58
matukas
  
RaceChrono ajavõtt sinu mobiilis
Ja-jah. Ega siin ilma häkkimisoskusteta jutule nii lihtsalt ei saa :)
See nn USB juhe on vaid laadimiseks.

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
29.04.2008 at 18:32
raimo_r
RaceChrono ajavõtt sinu mobiilis
Kust on hetkel võimalik sobilik GPS seade osta?

____________________________
igapäevasõiduk 4.8 V8 367hj, pühapäevasõiduk 3.2 R6 343hj
10.06.2008 at 22:35
mart154
 
RaceChrono ajavõtt sinu mobiilis
quote:
raimo_r: Kust on hetkel võimalik sobilik GPS seade osta?
ma tellisin ebayst, sest tundub, et eestis keegi kohapeal ei hoia...

Hind tuli üsna hea. UK-st..
Kohal veel siiski pole :D
10.06.2008 at 23:20
raimo_r
RaceChrono ajavõtt sinu mobiilis
quote:
mart154:
quote:
raimo_r: Kust on hetkel võimalik sobilik GPS seade osta?
ma tellisin ebayst, sest tundub, et eestis keegi kohapeal ei hoia...

Hind tuli üsna hea. UK-st..
Kohal veel siiski pole :D

Linki?


____________________________
igapäevasõiduk 4.8 V8 367hj, pühapäevasõiduk 3.2 R6 343hj
11.06.2008 at 00:18
mart154
 
RaceChrono ajavõtt sinu mobiilis
quote:
ludri:
quote:
Silwer:
quote:
square: Näiteks sellise softiga saab paljusid seadme määranguid muuta.
http://www.sparkfun.com/datasheets/GPS/MiniGPS_1.32.zip

Kuidas sul see MiniGPS ja bt-q816 omavahel suhtlesid? Üle Bluetooth ühenduse või saab ka mini USB kaabliga? Ma omal nagu torkasin selle jublaka arvuti külge mini USB kaabliga aga arvuti ei teinud seepeale teist nägugi ehk siis nagu ei tunnista seda jublakat...
Mini USB kaabel antud gpsil ainult laadimiseks, üle BT saab seadeid muuta.



Ehk saab keegi mulle puust ja punaselt ette näidata selle 5hz häkkimise teema?
Kas muutma peab seda "Fix update rate" välja?
tundub, et sellepeale hakkab Minigps andmeid kiiremini värskendama küll..
Samas, "rs232 bandwidth" väli väidab ikka 1hz teemat.

Mis on mis? GPSindus on minu jaoks küllalt tume teema :)
17.06.2008 at 00:19
matukas
  
RaceChrono ajavõtt sinu mobiilis
quote:
mart154:...Ehk saab keegi mulle puust ja punaselt ette näidata selle 5hz häkkimise teema?
Kas muutma peab seda "Fix update rate" välja?...
Oled õigel teel :)

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
17.06.2008 at 00:57
wirx
  
RaceChrono ajavõtt sinu mobiilis
Kas 10hz GPS-e ka müüakse ja mis hinnaga...peaks veelgi täpsema tulemuse nendega saama...

ise küsin-ise vastan
on küll...aga kas see ka racechronoga sobib?
http://www.buygpsnow.com/wintec-g-rays-i-wbt-300-dual-usb-bluetooth-gps-receiver-auto-on-off-waas-user-configurable-1-10-hz-free-vent-mount-834.aspx
Hind tuleb vist isegi koos saate, tolli jms kuludega alla 1500...

____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
17.06.2008 at 01:36 1 edit. Last edited 17.06.2008 at 01:39 by wirx
matukas
  
RaceChrono ajavõtt sinu mobiilis
RaceChrono foorumis kommenteeritakse, et kahtleb selle 10 Hz tõelisuses. Arvatavasti on tegu 'virtuaalse' 10 Hz-iga.

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
17.06.2008 at 10:47 1 edit. Last edited 17.06.2008 at 10:48 by matukas
wirx
  
RaceChrono ajavõtt sinu mobiilis
kas keegi seda OBD värki ka proovinud on?
kas porschele ka OBD lugejat on olemas ja mis hinnaga ning kes müüa võiks?

____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
20.06.2008 at 21:52
xjan
RaceChrono ajavõtt sinu mobiilis
OBD on standartne värk ning jah, see on ka sinu autol. Kahjuks ise ei ole veel proovinud. OBD-Key näiteks osta... http://www.obdkey.com/obd_bluetooth_info.asp


____________________________
BMW 1M ...
20.06.2008 at 22:53 1 edit. Last edited 20.06.2008 at 23:00 by xjan
mart154
 
RaceChrono ajavõtt sinu mobiilis
Kui kellelgi see aasta qstarz-i gps-idest puudust tuleb, siis andke märku :)
Hinnad soodsad!
27.06.2008 at 10:05
mart154
 
RaceChrono ajavõtt sinu mobiilis
quote:
mart154: Kui kellelgi see aasta qstarz-i gps-idest puudust tuleb, siis andke märku :)
Hinnad soodsad!

Paari tunni pärast läheb tellimus teele. kes kiirustab, saab ennast veel lisada. 55 620 699
30.06.2008 at 10:13
wirx
  
RaceChrono ajavõtt sinu mobiilis
tellisin selle OBD key ära, muljetan siis, kui kätte saan...

____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
30.06.2008 at 12:06
wirx
  
RaceChrono ajavõtt sinu mobiilis
sain OBD kätte, kuid kahjuks Cayenn ning racechrono veel ühiselt tööd teha ei taha, järgmiseks nädalaks lubas Racechrono autor Antti midagi välja mõelda, probleem pidi olema selles, et mitmed autod näitavad kanaleid erinevalt ja nii sõidangi ma racechrono arvates 35000km/h :)
Samas toimis asi kenasti PC-ga. OBD abil pidavat kiirendus tulemused olema tunduvalt täpsemad, kuna võetakse otse rattast ilma spido veata(kui rehv vale, siis valetab)...ja kuna andmete edastus on umbes 3-4x sekundis, siis minul näitas tulemuseks 6.6seki=102km/h
Sain ka kinnitust, et porsche kasutab uuema otsa autodel wideband lambdasi ja neid lausa 4tk(911 ja cayennel mõlemal), seega mu Vemsi widebandi ost ning paigaldus oli ikka eriti pointless

____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
04.07.2008 at 21:21 1 edit. Last edited 04.07.2008 at 21:23 by wirx
daqqer
RaceChrono ajavõtt sinu mobiilis
Nii nii. Viimasel OT-l jäi silma et suht paljudel on sellised vidinad. Tekkis kaa huvi, aga mis kõige mõistlikum osta oleks ? Ja kus kohast ?
06.07.2008 at 13:37
Jesper
 
RaceChrono ajavõtt sinu mobiilis
Kas keegi viitsiks jagada mõnda kiirel ringil tehtud logifaili gps koordinaatidega ja vastavaid ringiaegu? Vaatasin et Wirxil oli kunagi üleval, a nüüd on maha võetud.

Mu näpp ikka ei paindunud endale ainult Racechrono pärast uut telefoni ostma, eriti kui tuleb nüüd veel see uus iPhone ja värgid ning kirjutasin tänase pärastlõunaga omaenda softi :) Aga kuna GPS jõuab alles reedel kohale, siis ei ole millegagi testida.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
16.07.2008 at 18:14
mart154
 
RaceChrono ajavõtt sinu mobiilis
quote:
Jesper: Kas keegi viitsiks jagada mõnda kiirel ringil tehtud logifaili gps koordinaatidega ja vastavaid ringiaegu? Vaatasin et Wirxil oli kunagi üleval, a nüüd on maha võetud.

Mu näpp ikka ei paindunud endale ainult Racechrono pärast uut telefoni ostma, eriti kui tuleb nüüd veel see uus iPhone ja värgid ning kirjutasin tänase pärastlõunaga omaenda softi :) Aga kuna GPS jõuab alles reedel kohale, siis ei ole millegagi testida.



http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php?t=56752&postdays=0&postorder=asc&start=100

Rapla omasid leiab siit. Need ei sobi katsetamiseks?

edit: helista, ma laenan sulle gps-i. seisab autos :)
16.07.2008 at 18:58 1 edit. Last edited 16.07.2008 at 18:58 by mart154
Jesper
 
RaceChrono ajavõtt sinu mobiilis
Tänks, mul vasardas ajus koguaeg et kuskil ikka oli üleval, aga ei suutnud meelde tuletada et kus. Tänud ka GPS-i pakkumise eest, aga nendega liidestumine on nagunii omaette ooper ja hetkel saab ilma ka edasi liikuda, tahtsin lihtsalt mingit reaalset datat et vaadata kas mu algoritmid üldse midagi mõistlikku väljastavad. Kui näiteks selgub et kellegi ringiaeg on 15 tundi ja 25.8 sekundit, siis peab kukalt kratsima hakkama :)

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
16.07.2008 at 19:29
T-Style
RaceChrono ajavõtt sinu mobiilis
Kas keegi oskab öelda : kas peale Tuning.ee müüb keegi veel toda Qstarz 818 5Hz jubinat või midagi analoogset GPS-i ?
Olen käinud paaris "arvutipoes" ja neis on mind vaadatud väga imelike nägudega,et mis maailmas ma elan.
Aitab juba nendest telefoniga ja stopperiga mõõdetud aegadest ,prooviks seda RaceChrono kah :)
28.07.2008 at 00:38
Jesper
 
RaceChrono ajavõtt sinu mobiilis
Roveri arvutisalongis on kõik olemas mis vaja, 1-2 päeva ootamise kaugusel, teenindus on ka tasemel. Asub Tartu maanteel, Marati juures. Veebipoe tähtaegu pole mõtet vaadata, see ei ole neil up to date, kõige lihtsam on kohale minna või helistada.

GPSi mark ei ole minuteada kuigi oluline, kuna nad kõik väljastavad NMEA formaadis andmeid, lihtsalt pead vaatama MTK chipsetiga seadme ja siis kindlaks tegema, kas seda saab ikka 5Hz peale sättida (vahepeal mingeid ei saanud, progemisots oli kivi küljest lahti ühendatud). Viimase jaoks on kõige parem minna gpspassion.com lehele ja sealt foorumist otsida vastava seadme kohta käivat teemat.

Ma ostsin sealt QStarz BT-1200, järgmine päev oli kohal ja töötab 5Hz peal kenasti, aga noh tänu asjaolule et seade sisaldab ka logijat, on ta lihtsalt RaceChrono jaoks mõttetult kallis.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
28.07.2008 at 02:07 2 edits. Last edited 28.07.2008 at 02:10 by Jesper
kronja
 
RaceChrono ajavõtt sinu mobiilis
quote:
matukas: RaceChrono foorumis kommenteeritakse, et kahtleb selle 10 Hz tõelisuses. Arvatavasti on tegu 'virtuaalse' 10 Hz-iga.


jätkates korra seda Wintec G-Rays 10hz gps teemat..
siin väidetakse, et on küll 10hz.. võta näpust, äkki racechrono rahvas teenib natuke nende 5hz jubinate müügilt ja teevad teised tootjad lihtsalt maha?..
28.07.2008 at 03:23
Silwer
RaceChrono ajavõtt sinu mobiilis
Racechrono mehed juba ammu enam neid GPS-e ise ei müü. Seega ei tohiks neil ka mingeid oma huvisid enam mängus olla.

____________________________
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW E46 S54 SMG VF570 supercharged & BMW F25 X3
28.07.2008 at 09:14
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : RaceChrono ajavõtt sinu mobiilis   .. 3 4 5 6 7 8 9 ..  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.