register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : RaceChrono ajavõtt sinu mobiilis   .. 7 8 9 10 11 12 13 ..  
Poster Message
matukas
  
RaceChrono ajavõtt sinu mobiilis
Kuna saab muud sporti kah tehtud aeg-ajalt, siis ostsin endale sellise asjanduse. Tal on lisaks see "käepael", millega mina näiteks panin päikesesirmi külge ja sirmi tööasendisse. Väga mugav.

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
31.07.2009 at 12:45
mart154
 
RaceChrono ajavõtt sinu mobiilis
kas see apstraat oskab läbitud maad logida ka ilma lisaseadmeta?
St, metsa ei pea muud kaasa vedama? :)
31.07.2009 at 13:03
matukas
  
RaceChrono ajavõtt sinu mobiilis
quote:
mart154: kas see apstraat oskab läbitud maad logida ka ilma lisaseadmeta?
St, metsa ei pea muud kaasa vedama? :)
Just nii. Infot ta muidugi raja olles ei kuva. Selle laed pärast arvutisse maha. Mul on pandud 2 Hz ja logikirje iga 2 sek tagant. 200000 punkti mahub mällu vaikimisi sätetega.
Mingi häkiga pidi saama ka 5 korda sekundis logima panna. Pole veel proovinud.

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
31.07.2009 at 13:13 2 edits. Last edited 31.07.2009 at 13:15 by matukas
Jesper
 
RaceChrono ajavõtt sinu mobiilis
Mul on peaaegu kasutuskõlblik soft tehtud millega saab sealt loggerist ringiajad ja muu info kätte ja arvuti ekraanile nii, et telefoni polegi vahele vaja. Lihtalt seod loggeri autosse, vajutad läpakast Go, annad rajal kuuma, sõidad boksi ja tirid graafikud ja ajad maha ning siis analüüsid. Hetkel on autoga käed jalad tööd nii täis et pole jõudnud seda selle tasemeni viimistleda et kõlbaks välja reklaamida, igasugu installerid ja asjad on puudu ning Windowsiga pole veel testitud, aga kui huvi on siis äkki annab midagi välja mõelda...

http://jesper.pri.ee/temp/openTimer.png

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
31.07.2009 at 15:15 1 edit. Last edited 31.07.2009 at 15:17 by Jesper
mart154
 
RaceChrono ajavõtt sinu mobiilis
Ma siiski kasutan racechrono ja olen selle PC versiooniga väga rahul :)
Suurelt PDA ekraanilt on ka raja servas tore sõpradega infot vahetada...

Loggeriga gpsi uurin selle pärast, et oleks põnevam orienteerudes trajektoore näha :)
31.07.2009 at 15:31
matukas
  
RaceChrono ajavõtt sinu mobiilis
Veekindel see logger paraku pole :)

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
31.07.2009 at 17:19
joonas
RaceChrono ajavõtt sinu mobiilis
Kas keegi on RaceChronot kasutanud Nokia E71 või E63 telefoniga?

____________________________
Joonas 88' Porsche 944S
05.08.2009 at 10:56
indro
  
RaceChrono ajavõtt sinu mobiilis
Kas rohkem ei ole keegi huvitatud gps ostmisest Amazonist, mul oleks üks vaja veel osta ja kahe puhul oleks saatekulu väiksem?
05.08.2009 at 11:03
joonas
RaceChrono ajavõtt sinu mobiilis
quote:
indro: Kas rohkem ei ole keegi huvitatud gps ostmisest Amazonist, mul oleks üks vaja veel osta ja kahe puhul oleks saatekulu väiksem?
Varem sinu poolt postittatud lingil on MTK I chipsetiga tükk, kuid Silweri poolt toodud Roveri poe lingil MTK II chipsetiga tükk kui ma ei eksi? Kuna ei ole GPS teemaga kursis, siis milline GPS oleks RaceChrono jaoks kõige mõistlikum valik.

Ei ole kunagi Hong Kongist midagi ostnud kuid http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=390078208702


____________________________
Joonas 88' Porsche 944S
05.08.2009 at 11:34
joonas
RaceChrono ajavõtt sinu mobiilis
Tootja lehel on RaceChronoga sobivus välja toodud
http://www.qstarz.com/Products/GPS%20Products/BT-Q818X-F.htm

____________________________
Joonas 88' Porsche 944S
05.08.2009 at 12:45
zeke
RaceChrono ajavõtt sinu mobiilis
quote:
indro: Kas rohkem ei ole keegi huvitatud gps ostmisest Amazonist, mul oleks üks vaja veel osta ja kahe puhul oleks saatekulu väiksem?
Tellisin just esmasp. õhtul ära ja eile pandi posti.

____________________________
MX-5, 116
05.08.2009 at 13:50
s13
 
RaceChrono ajavõtt sinu mobiilis
Mis te jamate mujalt ostmisega, kui ka Eestist saab IMHO normaalse hinnaga. Nt. kolm päeva tagasi ostsin Holux M1000C MTK2 chipsetiga 780 krooni eest. Saaks ka ehk odavamalt, aga mul oli järgmisel päeval vaja. Garantiiga on ka lihtsam. Minu eelmise Qstarzi lüliti läks enne garantii lõppu katki, aga kuna olin Eestist ära, siis ei saanud seda garantiiremonti viia.
05.08.2009 at 21:46
joonas
RaceChrono ajavõtt sinu mobiilis
quote:
s13: Mis te jamate mujalt ostmisega, kui ka Eestist saab IMHO normaalse hinnaga. Nt. kolm päeva tagasi ostsin Holux M1000C MTK2 chipsetiga 780 krooni eest. Saaks ka ehk odavamalt, aga mul oli järgmisel päeval vaja. Garantiiga on ka lihtsam. Minu eelmise Qstarzi lüliti läks enne garantii lõppu katki, aga kuna olin Eestist ära, siis ei saanud seda garantiiremonti viia.
See paistab olevat 1hz logimisega?

____________________________
Joonas 88' Porsche 944S
05.08.2009 at 22:55
matukas
  
RaceChrono ajavõtt sinu mobiilis
Kuulge, mida te sellest hinnast jurate? Kui meenutada, siis siinse teema esimesed 5 Hz GPS-id xjan kaudu sai ca 1700 EEK eest. See aeg oli 2007 september. Qstarz on eraldiseisvate GPS-ide koha pealt minu arvates Eestis ainuke norm variant. Oma BT-Q1300S tellisin Arvutikeskusesse (ATF ka müüb) ja 2 päeva pärast oli see mul käes. Minu jaoks on praegune võtmesõna MTK II.

EDIT: Mitte et teiste tootjate GPS-id kehvad oleks. Oluline, et MTK kiip neil sees.

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
06.08.2009 at 00:08 2 edits. Last edited 06.08.2009 at 00:09 by matukas
Jesper
 
RaceChrono ajavõtt sinu mobiilis
Ma ei ole konkreetse Holuxi mudeliga kursis, aga üldreeglina on neid tüütum häkkida-tuunida kui Qstarze, ehk siis kui Holuxi soft mingit asja ei toeta ja karbi peal kirjas ei ole, siis fat chance et ka riistvaras on antud featurel mingi blokk peal, mis siis et chipset võib sama olla. Tont teab milleks see hea on, aga Holuxit ostes peab enne näiteks gpspassion lehelt kaevama et mida konkreetne mudel endast täpsemalt kujutab.

Täiendus: kuna S13 kirjutas teises teemas et käis testimas, siis ilmselt antud mudeliga probleemi pole :)

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
06.08.2009 at 00:29 1 edit. Last edited 06.08.2009 at 00:30 by Jesper
s13
 
RaceChrono ajavõtt sinu mobiilis
quote:
joonas:
quote:
s13: Holux M1000C MTK2 chipsetiga 780 krooni eest.
See paistab olevat 1hz logimisega?

BT747 abil sai 5Hz peale keerata. Testinud veel ei ole.

Edit: Selle 5Hz'ga on segadust. Kuigi BT747 lasi mul mingi versiooniga 5Hz peale keerata, siis uuesti ühendamisel näitab kiiruseks 1Hz. Tõmbasin QstarzGpsView ja sealt sai samuti 5Hz peale keerata ning hiljem reconnectides näitas ka, et on 5Hz. Logist tuli ka rohkem datat. Ehk siis käib 5Hz peal, peab testima rajal, kas tegelikult ka midagi muutus. Igatahes 1Hz peal olid Saugal kiiruste graafikud võrreldes 5Hz graafikutega veidi kandilised.
06.08.2009 at 15:15 1 edit. Last edited 06.08.2009 at 16:58 by s13
arvo
RaceChrono ajavõtt sinu mobiilis
quote:
s13:
quote:
joonas:
quote:
s13: Holux M1000C MTK2 chipsetiga 780 krooni eest.
See paistab olevat 1hz logimisega?

BT747 abil sai 5Hz peale keerata. Testinud veel ei ole.


Logida ta 5Hz ei oska ja vist ei oska (suuda) ükski teine ka, samas nmea datat annab välja 5Hz kenasti, s.t. racechrono jaoks on ok.
Ainus tõsisem vahe QSTARZ logida oskavaga on AGPS toe puudumine, mis on blokeeritud ja samuti vist puudus logimise juures logimise
alustamine alates mingist kiirusest, oli ainult kas pidev või siis mingi vahemaa muutumise järel.

____________________________
Chevrolet Camaro Berlinetta`79
06.08.2009 at 16:58
Jesper
 
RaceChrono ajavõtt sinu mobiilis
quote:
ja vist ei oska (suuda) ükski teine ka
Qstarz bt-q1200 logib 5Hz peal nagu kell, vt minu pildiga postitust mõni post tagasi. Lihtsalt mälu saab sellise tihedusega panna kõigest 11 tundi logi, seega näiteks 24 tunni sõitu sõites peab vahepeal tühjendama, mis röövib väärtuslikke sekundeid boksis :)

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
06.08.2009 at 17:06
charger
RaceChrono ajavõtt sinu mobiilis
Kas mõne bluetoothiga gps-navi peal ei ole veel RaceChronot käima pandud?
Pilte näitavad, muusikat mängivad, telefoni emuleerivad - äkki saab mängude kõrval ka sellise rakenduse käima?
Hea suur värviline ekraan ja käib napaga kohe klaasi külge kahh :)
06.08.2009 at 17:38
mart154
 
RaceChrono ajavõtt sinu mobiilis
quote:
charger: Kas mõne bluetoothiga gps-navi peal ei ole veel RaceChronot käima pandud?
Pilte näitavad, muusikat mängivad, telefoni emuleerivad - äkki saab mängude kõrval ka sellise rakenduse käima?
Hea suur värviline ekraan ja käib napaga kohe klaasi külge kahh :)


Selleks otstarbeks hangi endale PDA
Mängb mänge, helistab, vilistab ja jooksutab suurel ekraanil ka RC-d :)

Mul on, olen väga rahul :)
06.08.2009 at 21:42
charger
RaceChrono ajavõtt sinu mobiilis
Hankisin enne euroopaskäiku endale Becker Traffic Assist Z203 navi, selle gps on raja jaoks aeglane, isegi kiirteel oleks mitu korda mahapöörde sisse maganud :D aga suur selge ekraan ja sinihamba tugi olemas. Mõtlesin, et seda oleks tglt väga hea displeina kasutada, kui sõidu aeg ka midagi vaadata tahad.
06.08.2009 at 22:50
HoCi
  
RaceChrono ajavõtt sinu mobiilis
Sai üks lutsukivi soetatud, millel 1gb mälukaart kaasas. Piisab sellest ntx nüüd ahvenisto ürituseks, või tuleks ikkagi igaks juhuks 2gb mälukaart vaadata?

____________________________
Porsche 911 Turbo X50 02'
Ex: Honda Civic VTi 1,6T
10.08.2009 at 21:38
mart154
 
RaceChrono ajavõtt sinu mobiilis
quote:
HoCi: Sai üks lutsukivi soetatud, millel 1gb mälukaart kaasas. Piisab sellest ntx nüüd ahvenisto ürituseks, või tuleks ikkagi igaks juhuks 2gb mälukaart vaadata?


Kui racechrono kasutad, siis 1gb on küll ja veelgi :)
10.08.2009 at 21:41
HoCi
  
RaceChrono ajavõtt sinu mobiilis
Super :) Tänud vastuse eest!

____________________________
Porsche 911 Turbo X50 02'
Ex: Honda Civic VTi 1,6T
10.08.2009 at 22:15
imre
RaceChrono ajavõtt sinu mobiilis
Kust saab selliseid iminappasid, nagu Bmw Cupil kasutatakse gps kinnitamiseks? Mis variante veel kasutatakse?
11.08.2009 at 21:22
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : RaceChrono ajavõtt sinu mobiilis   .. 7 8 9 10 11 12 13 ..  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.