register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Auto garaažis katte alla?  
Poster Message
Tevodekk
Auto garaažis katte alla?
Auto läheb oodatust varem juba talvekorterisse.Puit garaaži kuueks kuuks.
Ehk oskate soovitada autokatet siseruumidesse(tolmu,mustuse kaitseks) mida eestis letist osta saab?
Ainukesed tooted mida google annab on nn. välitingimustes kasutatavad "kilekad" mis tekitavad ilmselt korraliku "kasvuhoone"
seal tendiall.
Tuttav kasutab Wolf-i toodet, kuid tarne ning hind paneb hetkel odavamaid alternatiive otsima.Kuid pean tõdema, et see wolf on korralik asi.
Saab igat auto suurust, custom asju jne.

http://www.global-accessories.com/carcovers/wolfcovers/
04.08.2013 at 20:29
peep
 
Moderator
Auto garaažis katte alla?
Küsimusele kahjuks vastust ei tea aga kui garaazis muud liikumist ei toimu, siis peaks piisama vahatamisest enne seisma panekut. Muidugi on erijuhtumeid, nagu tsemenditehas külje all või elava liiklusega peamagistraal ja väga hõre kuur jne.
04.08.2013 at 21:37
BlueStang
 
Auto garaažis katte alla?
njah - päris head autod seal veebilehel, enda omale peaksin siis väidetavalt juba 9 usd eest saama vähemnõudliku katte kätte
04.08.2013 at 22:57
hellraiser
  
Auto garaažis katte alla?
Mul seisis vanasti auto talviti õues ning kattena kasutasin kõige tavalisemat koormakatet, mille kuskilt ehituspoest soetasin. Ei olnud küll nii mugav ja täpne kui päris auto kate, aga selle all ei juhtunud küll talvega mitte midagi halba. Otseselt ei näe vahet, et kas õues või garaažis seisab.

____________________________
Porsche 911 Turbo '01
Porsche 951 '86 - Müüdud
Porsche 944 '83 - Müüdud
04.08.2013 at 23:39
wirx
  
Auto garaažis katte alla?
Sain küll 911-ga katte kaasa, aga isiklikult ei mõista väga selle otstarvet. Kui auto on kenasti vahatatud juba nagunii, siis mida kate annab peale selle, et seda eemaldades ootab mind puhas auto? Kui talve jooksul koguneb mustus ning tolm peale, tuleb see ju ka kenasti peale pesu maha? Hoopis halvemini läheb siis, kui auto on kas halvasti pestud või pääseb tolm kuidagi katte alla, tulemuseks on kena liivapaber. Ainus põhjus, millele tulla võin, on võõraste silmade eest varjamine.

____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
05.08.2013 at 01:00
Joel
 
Auto garaažis katte alla?
Kui Sul on selline originaalkate, siis sellest minu arvates võõra silma eest varjamise vallas just ülemäära palju tolku ei ole. :)

Minu üks auto seisab kontorihoone maaaluses parklas ja seal läheb ta küll juba paari kuuga nii tolmuseks, et raske sissegi pääseda ilma ära määrimata. Põrandaid pestakse igakuiselt, aga tolmu on sellegipoolest palju. Selles võtmes oleks kate abiks küll. Samas läks mul Corvette kunagi sarnases maaluses garaazhis koormakile all väga hullusti hallitama. St sellise katte materjal kindlasti olema tihe (tolmupidav), kuid hingav. Teine masin seisab mul kuivas garaazhis, ei määrdu, ei hallita ja pole midagi häda. Sellistes tingimustes ma ei näe samuti kattel mingit iva.

____________________________
2xV8
05.08.2013 at 08:51 1 edit. Last edited 05.08.2013 at 08:53 by Joel
compact
Auto garaažis katte alla?
Ma ostsin aastaid tagasi BEN autokauplusest Järvel mingi noname nailonilaadsest kangast hingava autokatte, allservas kumm ja puha. Tolmu jms lenduva kraami eest kaitseks ideaalne. Ehk on tänagi müügil?
05.08.2013 at 18:35
Tevodekk
Auto garaažis katte alla?
Tänud vastajatele.

Selle koormakatte variandiga olen kuulnud, et kui see koormakate natukenegi peaks liikuma autopeal, saab kevadel hoogsalt poleerima hakata(kare tendi sisu matistab kiirelt!).Eks neid katteid ole jah erinevaid, kuid on ka katteid (nagu Wolf tootjagi pakub) mis kannatab vabalt väiksema käsi tööriista kukkumist
kerele(kruvikeeraja, mutrivõti jne.).Olen kokku puutunud sellise korraliku 300 USD + kattega mis hingab, ei lase tolmu ligi, ning kaitseb natuke kaa.
Mõte on Abakhan kanga kauplus sobiv hingav riie osta, lasta kokku õmmelda ning ilusti autokülge "strippida"(keskkond on veidi tolmune).

Mait.
05.08.2013 at 23:20
Trabi
Auto garaažis katte alla?
MIne võta ehitusmaterjalide poes geotextiil või "katteloor" ja tõmba üle. Hingab ja on muidu kah OK.
Hinnas kindlasti odavam kui Abakhan.
05.08.2013 at 23:44
Aspelund
Auto garaažis katte alla?
On olemas ka asi nimega Carcoon, aga selle hind on veel eraldi klassist...

A.
06.08.2013 at 08:02
hellraiser
  
Auto garaažis katte alla?
Mul oli 2 erinevat katet erinevatel aastatel ning auto seisis otse lume ja jää ja mille iganes all. Kas ta seal liikus, ei oska öelda, aga mingit poleerimist auto sellepärast küll ei vajanud. Ja hallitama ka ei läinud – auto aknad jätsin umbes 1 cm ulatuses lahti.

____________________________
Porsche 911 Turbo '01
Porsche 951 '86 - Müüdud
Porsche 944 '83 - Müüdud
06.08.2013 at 22:45
Tevodekk
Auto garaažis katte alla?
Go for Geotextiil! Seda peaks mul isegi eripaksusega olema.Polegi varem sellepeale mõelnud.

Aitähh!
06.08.2013 at 23:07
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Auto garaažis katte alla?  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.