register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Tahan sõita !   1 2 3 4 5 6 7  
Poster Message
hall
 
Tahan sõita !
Kas keegi suudab tuua ühe pôhjuse, mis on takistanud neil praegustel Kumhohuvilistel siiamaani sama kambaga S1600 arvestuses sôitma tulla? Sôita oleks ju saanud ja hea ônne korral oleks vôinud küsida ka poodiumikohti :)

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
23.09.2011 at 14:22
tsrk
 
Tahan sõita !
quote:
serõi: Kas keegi suudab tuua ühe pôhjuse, mis on takistanud neil praegustel Kumhohuvilistel siiamaani sama kambaga S1600 arvestuses sôitma tulla? Sôita oleks ju saanud ja hea ônne korral oleks vôinud küsida ka poodiumikohti :)
Eks igal normaalsel võidusõitjal on unistuseks poodiumikoht ja mida kõrgem, seda parem :) Kui aga luigutada saba lõpus, siis kaob entusiasm kiirelt! Käesoleval 2011.aastal oli tõesti nii, et kui üks uus lisavõidusõitja oleks olnud, siis oleks ta mitmel korral poodiumil olnud (suvalise mootori, suvaliste rehvidega ja olematu sõiduoskusega), sest sisuliselt osalejaid oligi üks poodiumitäis (nii devalveerunud olid need poodiumikohad) ja katkestamiseid oli hulgi. Kui uusi oleks olnud terve kamp, siis nii roosiline poleks asi olnud.
23.09.2011 at 15:59
hall
 
Tahan sõita !
Alati peab keegi ka viimaseks jääma, kui just paraeurovisiooniga tegemist pole. Minu väide on see, et kui ikka soov sôita (seal hulgas 1600 autoga Kumho rehvidel) on olnud, siis on selleks kogu aeg vôimalused eksisteerinud. Standardiseeritud 1600 autoga tänavarehvidel oli vôimalik sôita veel môni aasta tagasi ka B1600 klassis, aga tol ajal tekkis sinna vaid üks auto..

Aga et mitte tühjajutukirjutajaks jääda, siis luban, et juhul kui Kumho1600 klassis osaleb igal vôistlusnädalavahetusel vähemalt 15 sôitjat ning selle klassi hooaja etappide arv on sama mahu ja koosseisuga nagu selleaastane emv, siis kumhomeeste hooaja lôpupeol on viinad kumhomeestele minu poolt :)

Et mind valesti ei môistetaks, kinnitan üle, et mulle isiklikult väga meeldiks kui mingi populaarne klass tekiks vôi kuidagi välja areneks. See on otseselt minu kui vôistluste korraldaja ja ringraja arendaja huvides.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
23.09.2011 at 16:51
rolantsik
Tahan sõita !
quote:
serõi: Kas keegi suudab tuua ühe pôhjuse, mis on takistanud neil praegustel Kumhohuvilistel siiamaani sama kambaga S1600 arvestuses sôitma tulla? Sôita oleks ju saanud ja hea ônne korral oleks vôinud küsida ka poodiumikohti :)

See on täiesti õige küsimus.Ma ei oska ka sellele vastata,võibolla oli puudu organiseerijast?
23.09.2011 at 16:52
amblik
 
Tahan sõita !
quote:
serõi:
Aga et mitte tühjajutukirjutajaks jääda, siis luban, et juhul kui Kumho1600 klassis osaleb igal vôistlusnädalavahetusel vähemalt 15 sôitjat ning selle klassi hooaja etappide arv on sama mahu ja koosseisuga nagu selleaastane emv, siis kumhomeeste hooaja lôpupeol on viinad kumhomeestele minu poolt :)

Nonii mehed, tundub, et see on ju ometigi pakkumine, millest ei saa keelduda, Andres, kas su vana golf on veel alles :D
23.09.2011 at 17:11
rolantsik
Tahan sõita !
Pakkumine on tõesti hea,Andres võib pärast ainult imestada mitu kaubikutäit kulus :D
23.09.2011 at 17:23
tsrk
 
Tahan sõita !
No nii, teeks nüüd juba möödaminnes ka BMW sarja tehnilistes väikese muudatuse - viia mootorid 1,6 liitristeks ja kohe oleks ligi 20 võidusõitjat juures, Kumhod neil juba on :) Ja ehk muutub mõni M3 ka pooleteist toobiseks, sest tinti panna Andrese kulul on kõva stiimul :) !
23.09.2011 at 17:48
hall
 
Tahan sõita !
quote:
amblik:
quote:
serõi:
Aga et mitte tühjajutukirjutajaks jääda, siis luban, et juhul kui Kumho1600 klassis osaleb igal vôistlusnädalavahetusel vähemalt 15 sôitjat ning selle klassi hooaja etappide arv on sama mahu ja koosseisuga nagu selleaastane emv, siis kumhomeeste hooaja lôpupeol on viinad kumhomeestele minu poolt :)

Nonii mehed, tundub, et see on ju ometigi pakkumine, millest ei saa keelduda, Andres, kas su vana golf on veel alles :D

Mul on pakkuda lausa menüü: uut istet-rihmasid vajav golf1, mootori pealetôstmist vajav golf3 ja superhüper golf4 :) Midagi igale maitsele ja rahakotile :)

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
23.09.2011 at 19:11
hall
 
Tahan sõita !
Minu pakkumisega kaasneb nüüd vist veidi ühiskonnale ebasoodsaid môjusid:
- kumhosari meelitab rajale hulga joodikuid;
- muidu karsked ja korralikud kumhomehed/-naised hakkavad ohjeldamatult jooma;
- Ämblik hakkab minult hangitud esiveolisega sôitma.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
23.09.2011 at 19:15
rolantsik
Tahan sõita !
Isegi Roland võiks selle superhüper golfiga sõita :D
23.09.2011 at 19:45
tehnik
  
Tahan sõita !
Korraldage uue Audru raja avamise puhul samasugune demovõistlus, ja ma saan veel korra võidusõidu stiilis sõita :).

Samas kui siis juba kaks korda selline võidu sõitmine võimalik on, siis miks mitte 3, 4, jne. Ehk siis 2, 3 korda hooajal võiks ikka olla. Kas karikaid ka andma peab, ei tea, kuid eks ta üks klassidevaheline võidu sõitmine ole.

Ostaks juurde veel „saapad, kindad ja masslüliti“, kuid üldiselt saaksid auto arendamise-, rehvide ja muud jooksavad kulud jääda nagu Opentracki tasemele. Ja kui tagumiste hulgas olemine ära tüütab, ju siis mõtleb edasi.
23.09.2011 at 19:47
rolantsik
Tahan sõita !
quote:
tehnik: Korraldage uue Audru raja avamise puhul samasugune demovõistlus, ja ma saan veel korra võidusõidu stiilis sõita :).

Samas kui siis juba kaks korda selline võidu sõitmine võimalik on, siis miks mitte 3, 4, jne. Ehk siis 2, 3 korda hooajal võiks ikka olla. Kas karikaid ka andma peab, ei tea, kuid eks ta üks klassidevaheline võidu sõitmine ole.

Ostaks juurde veel „saapad, kindad ja masslüliti“, kuid üldiselt saaksid auto arendamise-, rehvide ja muud jooksavad kulud jääda nagu Opentracki tasemele. Ja kui tagumiste hulgas olemine ära tüütab, ju siis mõtleb edasi.

Eks mul peab järgmisteks aastateks ka mingit tegevust jääma :D:D:D:D
23.09.2011 at 23:28
tehnik
  
Tahan sõita !
Uurin siit ka siis: Kas keegi oskab juhatada kusagile kust leian täiesti metallist plokikaane tihendi, oma WV Golf 2, 1,8, 16v mootorile ? Võib-olla sobiks ka 8v mootori oma, ei tea ?
15.04.2016 at 11:38
bagiauto
 
Tahan sõita !
VW Adp mootori oma peaks sobima- tuleks korra võrrelda... (see on 1.6 8v mootori oma...)
Mul peaks mõni vana tihend olema prooviks
15.04.2016 at 12:18
tehnik
  
Tahan sõita !
Tavaline tihend näeb välja selline:
http://www.ladu24.ee/img/t/b/0035/353412.jpg
15.04.2016 at 12:44
hents99
  
Tahan sõita !
quote:
tehnik: Tavaline tihend näeb välja selline:
http://www.ladu24.ee/img/t/b/0035/353412.jpg

Selline võiks sobida?

Cometic Head Gasket VAG 1.8/2.0L MLS 85.00mm 0.69mm (kood WC4246-027)

~105€ näitab kataloog hinnaks.

Mis tähisega mootor?

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
15.04.2016 at 12:51
Aspelund
Tahan sõita !
Golf 2 G60 kaanetihend peaks olema metallist. Varuosakood: 037 103 383 L

A.
15.04.2016 at 12:53
tehnik
  
Tahan sõita !
Mootori kood on KR, või milline kood ?
Selle varuosa koodi järgi leiab tooteid jah internetist, paari kohta vaatasin praegu. Samas ei tea ka need ikka on täielikult metallist, milline tähis seda usaldusväärselt näitab ?
http://www.ebay.com/itm/VW-1-8l-16VG60-Cylinder-head-gasket-Compression-reduction-PL-KR-Golf-2-16V-G60-/191731913195?hash=item2ca41cd1eb:g:YMsAAOSwajVUT29~
15.04.2016 at 13:56 1 edit. Last edited 15.04.2016 at 14:51 by tehnik
bagiauto
 
Tahan sõita !
http://www.ebay.de/itm/VW-Metall-Zylinderkopfdichtung-1-8-16V-PL-KR-PB-Turbo-Golf-Corrado-Passat-Vento-/331117476061?hash=item4d1823b8dd:g:63AAAOSwm8VUyQtK
15.04.2016 at 15:03
tehnik
  
Tahan sõita !
Olgu, tellin selle vist ära, siis saab näha mis see on.
15.04.2016 at 15:21
Agito
Tahan sõita !
Meie töökojas oleva 1.8 55kw passati ploki ja 16v gti (vist) mootori poolte vahele sobis Forsist ostetud metalltihend.
Ilmselt oli mingi masuudipressi oma.
ca210kw ja üle 500Nm tuli võimsuseks turboga.

Terv

____________________________
Agito Performance
06.05.2016 at 09:57
tehnik
  
Tahan sõita !
Tänan kõiki kes kaasa on mõelnud ! Praegu ootan ebay kaudu ostetud tihendi saabumist, eks näeb kas saabub 10 maiks nagu seal kirjas ja kas on siis ikka metallist :) .

Asi mida veel tahaks teada neilt kellel on ehk vastavaid kogemusi: kui kõrgeid pöördeid kannatavad sellel mootoril klappide hüdrotõukurid ja eks ka mootor ise ? Pragune originaal piiraja rakendub 6200 pöörde juures.
06.05.2016 at 13:02
bagiauto
 
Tahan sõita !
Tee tõukurid jäigaks ümber, pole vaja katsetada palju pöördeid kannatab kuni laiali lendab...
06.05.2016 at 14:54
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Tahan sõita !   1 2 3 4 5 6 7  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.