register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Risk motospordis   1 2  
Poster Message
bagiauto
 
Risk motospordis
No minugipoolest- tapku ennast edasi... aga nende poole kummardama ma ka ei hakka selle eest... ja mina ei käi võidusõitudel sellepärast, et verd näha... minujaoks on võidusõit midagi muud... Need mehed seal iirimaal pole midagi targemad, kui need, kes ennast tänaval pulbriks sõidavad (aga noh see on puhtalt minu arvamus).



haige värk- ja need pole siin üksikjuhtumid, mida tehnikaspordis ikka ette tuleb...
22.06.2013 at 18:11 2 edits. Last edited 22.06.2013 at 18:23 by bagiauto
Marvin
Risk motospordis
Eks minulegi on see arutu riski võtmine võõras. Aga mulle on võõrad veel paljudki asjad, mida paljud lustiga teevad - näiteks täies lennukorras lennukist priitahtlik allahüppamine. Ikka tehakse, ja paljud teevad hästi ja osavasti. Las teevad. Tippe on pea igal alal äge vaadata.
Ega keegi ju ringrajale surma otsima ei lähe. Ikka otsitakse enamat elu, mitte surma.
Mul on olnud juhust kohtuda ja suhelda kahe hiljem võidusõidus hukkunud tsiklisõitjaga. Kumbki polnud eestlane, mõlemad olid omajagu tuntud. Ja kumbki neist ei tegelenud enesehävitamisega. Asjad lihtsalt juhtusid. Ühel puhul Mauretaania kõrbes, teisel puhul.. nojah, Mani saarel. Mauretaanias toimunu detaile ei saa me mitte kunagi teada, Mani saarel toimunu oli aga tõeliselt tobe juhus, mille vältimiseks ei saanud sõitja mitte midagi teha. Peale mitteosalemise siis :). Aga see polnud kummalgi puhul teemaks.
24.06.2013 at 01:44
peep
 
Moderator
Risk motospordis
See video sobib siia: 10 Most Dangerous Race Tracks

Rääkisin nädalavahetusel ühe Briti tsiklimehega, kes on teinud nii mõndagi riskantset nooremana ja ka võistelnud, et mis värk selle Iirimaaga on, eriti nende pealtvaatajatega ? Pikk jutt aga kokkuvõttes, pealtvaatajate enamus on sellised kes ei käi vaatamas "tavalisi" motovõistluseid, kuna see pole "aus" võistlus. Nende käsitlus riski võtmisest on siiani 30-40 aasta tagune, kus risk moodustab ühe olulise osa võistlusega kaasnevast emotsioonist ja riski realiseerumine on normaalne protsess, mis teeb kannatanud sportlasest, kes juba starti asudes on "aumees", kangelase kes tegi mis pidi tegema ja suri õige asja eest. No tema kokkuvõte lõppes veel sellega, et iirlased on lollpead aga see selleks.:)
24.06.2013 at 09:06
Aspelund
Risk motospordis
Autosporti foorumis võttis üks postitaja teema kokku nii: "As a friend of mine (who died in a acrobatic plane crash), used to say "if it´s worth living for, it´s worth dieing for".
24.06.2013 at 11:09
peep
 
Moderator
Risk motospordis


Saab huvitav olema, kas nende firma jääb ellu ? Ei tea muidugi Poole seaduseid aga poleks ime, kui sealt tuleks suured kahjunõuded.
02.07.2013 at 12:01
Erik 78
Risk motospordis
Tundub, et auto käib juhi võimetest tunduvalt üle. Kurb.
02.07.2013 at 13:31
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Risk motospordis   1 2  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.