register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Rush  
Poster Message
peep
 
Moderator
Rush
Trailer väljas - Lauda vs. Hunt



Ehk kannataks OT seltskonnaga sviit rentida ja ühiskülastus teha kui see linale jõuab ?

quote:
Set against the sexy and glamorous golden age of Formula 1 racing, Rush portrays the exhilarating true story of two of the greatest rivals the world has ever witnessed—handsome English playboy Hunt and his methodical, brilliant opponent, Lauda. Taking us into their personal lives on and off the track, Rush follows the two drivers as they push themselves to the breaking point of physical and psychological endurance, where there is no shortcut to victory and no margin for error. If you make one mistake, you die.



http://www.rushmovie.com/
08.04.2013 at 20:58
rustang
  
Moderator
Rush
Kui see film vähegi autospordisõbral vaadata kannatab, siis teeme ära! Mul 1976 F1 plakat lapsepõlvest saati magamistoa seinal olnud (nüüd garaazis), tol aastal oli Hunt McLareniga meister, Lauda Ferraril teine ja Scheckter 3.

09.04.2013 at 20:56
BlueStang
 
Rush
päris hea, äkki on seal siis Ronniet ja Andrettit ka näha - ma millegipärast fännasin rohkem neid mehi tol ajal, võibolla tundus neil "ägedam" auto olevat :D
09.04.2013 at 22:41 1 edit. Last edited 09.04.2013 at 22:46 by BlueStang
Aspelund
Rush
Mõned leegid paistsid veidi liiga sünteetilised, aga ehk enne septembrit on aega veel arvuteid kiusata...

Minu jaoks on "Le Mans" siiski liiga tugevalt ees.
10.04.2013 at 16:41
Aspelund
Rush
Veel üks "Rush'i" reklaam. Arvutigraafikat on filmi ikka puistatud.



12.04.2013 at 09:52
peep
 
Moderator
Rush
Kuidas asi reaalses elus toimus ?

Lauda vs Hunt 1976
17.06.2013 at 07:28
hellraiser
  
Rush
Kui mingi ühine külastus seda kuskil plaanis vaadata on, siis oleks kindlasti ise ka tulija.

____________________________
Porsche 911 Turbo '01
Porsche 951 '86 - Müüdud
Porsche 944 '83 - Müüdud
09.07.2013 at 22:21
Taavi
Rush
Tundub, et ka filmikriitikutele meeldib. http://www.rottentomatoes.com/m/rush_2013/
Tore, et tasemel rezii ja näitlejatöö autovõidusõidu filmis kokku said, saab suured massid kinno, kellest enamus tavaliselt antud teemast ei huvituks. Muidu viimasel ajal laiem publik tõmbab auto(sõidu)filmidest huvitumise ja madala intelligensti vahele väga kergekäeliselt ja üldistavalt võrdusmärke (http://filmijutt.blogspot.com/2013/05/kiired-ja-vihased-6-fast-and-furious-6.html). Praegu autod on out, in on habemed ja vanaema jalgrattad :)
04.09.2013 at 13:18
Juhan Tuhk
Rush
Otsisin ülejärgmiseks nädalaks Tamperre töösõidu kõrvale kultuurset õhtuveedet ning avastasin, et soomlastel on juba täna(!) RUSHi esilinastus. Erinevates kinodes üle Soome näidatakse esialgu 6 päeva, kuni 19.septembrini. Rootslased näevad seda alates 4.oktoobris ning meie 2 kino ei tea Rushist esialgu midagi...
Lisaks näitab Finnkino publiku nõudmisel lisaetendustena esmaspäeval 16.09. 3D versioonis Man-saare tsiklifilmi http://www.finnkino.fi/News/Tapahtumat/2013-09-01/2900/TT-3D-Closer-to-the-Edge-toiveuusintana/

Kellel aega ja tahtmist, istub paati ja saab nautida tegelike kultuurilinnade lähedust meile ;-) Võimalik on muidugi ka pühapäeval teha ühine kinokülatus Helsngisse keskpäevasele Rushi seansile :-)

Edit 17.09.13: Finnkino vastas minu järelepärimisele, et nende süsteem lihtsalt ei näita kinode täiskava rohkem kui nädal ette, vaid üksikutele filmidele antakse reklaamiks pikk kava. Nende klienditeenidus kinnitas, et Rush on kavas enamikes Finnkino teatrites päris mitu nädalat.
13.09.2013 at 12:24 1 edit. Last edited 17.09.2013 at 08:44 by Juhan Tuhk
rustang
  
Moderator
Rush
Püüdsin oma kanaleid kaudu uurida - tulemused esialgu vasturääkivad. Samas on Amazonis võimalik juba RUSH-i blu-rayd ette tellida - niiet kui see ei peaks meil üldse linastuma siis tellin ketta ja broneerime ise kinosaali - nii nagu oli 24h filmi puhul.
17.09.2013 at 13:23
otipoiss
Rush
Tulin just seda kinos vaatamast. Ma arvan, et kindlasti kes tahab leiab filmist vigu aga mina kui F1 fänn ja autohuviline jäin rahule ja kindlasti tahan kunagi uuesti vaadata.
20.09.2013 at 02:01
Juhan Tuhk
Rush
Vaadatud. Vägev!
Kindlasti on see teos, mida peaks vaatama võidusõiduinimestega ühiselt. Kuigi F1, on seal meie eluga rohkelt sarnasust. Ja samas tehtud nii meisterlikult, et pakub põnevat vaatamist ka neile, keda autod ja võidule kihutamine ei huvita. Palju suhteid, palju draamat, konkurendiga võistlemine kõiges- nii rajal kui boksis kui ka eraelus.
Vahva oli kuulata soomlaste reakstiooni kui pea 40-aasta taguses ajas F1 "pahale poisile" öeldakse "sinu maine ja käitumisega pole Lotuse meeskonnas kohta" :-) ning mõni aeg hiljem kandideerides McLarenisse palub seesama tüüp: "ma võin lipsu kaela siduda, ma tulen pressikonverentsile ja räägin nii nagu teie tahate, aga andke mulle see auto, millega ma saan maailmameistriks tulla!" Aeg teeb ringe....

Meie kinolevile saab omakorda väljakutseks tõlkida tekst nii, et ohtralt kasutatavate fakkide ja ässhõulide tõlge ei kaotaks teksti teravust...

(kui ühisürituse korraldamine reaalsemaks saab, siis meie perest võib juba praegu 2 nime kirja panna :-) )
25.09.2013 at 07:41 1 edit. Last edited 25.09.2013 at 07:42 by Juhan Tuhk
Juhan Tuhk
Rush
Alates 6.12. nähtav ka Eestis!
http://www.forumcinemas.ee/Event/299832/?area=1002&dt=08.10.2013
08.10.2013 at 14:44
Umbertto
 
Rush
Kui juhtub, et keegi võtab orgunnida ühiskülastuse detsembris, siis oleksin meeledi ka käsi , kokku 3 inimest.
06.11.2013 at 17:01
rustang
  
Moderator
Rush
Ühiskülastuse info tuleb välja veel sel nädalal, käib pisidetailide täpsustus, seniks broneerige kalendris 3. detsembri õhtu :)
06.11.2013 at 17:15
peep
 
Moderator
Rush
Avo'l jäi mainimata, et võimaluse huvilistele koos kinno minna pakume välja mitu päeva enne selle filmi esilinastust ! Aga varsti paneme kogu infi välja.
06.11.2013 at 17:39
Aspelund
Rush
Weekend of champion on ka kohe dvd jaoks väljas.
06.11.2013 at 18:57
silver
Rush
23 29 ja 30 erilinastused pöffi raames, täiesti olemas!
22.11.2013 at 21:08
peep
 
Moderator
Rush
Oleks tahtnud filmi lõpus aplodeerida nagu PÖFF'il kombeks aga krt muusika oli nii vali. Igal juhul järjekordne tippklassi teos Ron Howard'i poolt. Enamus autofilme on kahjuks nagu nad on, aga see ei veninud, pinge säilis, lugu jooksis põnevalt, kaameratöö ja montaaz olid tipptase ja loomulikult näitlejate töö samuti. Lauda on öelnud, et Brühl mängis ta rolli välja ülimalt tõetruult - nagu ajapeeglisse oleks vaadanud. Mis põhiline, spordi poole pealt enam-vähem kõik nii oligi nagu filmis näidatud ehk elu on tihti huvitavam, kui fiktsioonina välja mõeldud lood.

Ilmselt seni kuni Eccelstone puldis on ei õnnestu teha Senna vs. Prost mängufilmi aga kes pole veel jõudnud, siis soovitan dokk ära vaadata. Ja muidugi, Howard on teinud palju häid filme, meie seltskonna jaoks ilmselt huvitakkuvaim neist Apollo 13, vähemalt sama hea film ja samuti päriselt juhtunu põhjal kui Rush.
04.12.2013 at 10:24 1 edit. Last edited 04.12.2013 at 10:26 by peep
Juhan Tuhk
Rush
kahjuks on tulnud selline kurb uudis: http://www.suomif1.com/2014/02/f1-elokuvassa-naytellyt-stuntti-menehtyi-auto-onnettomuudessa/
17.02.2014 at 11:02
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Rush  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.