register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Kurvisõiduautod : MB 190E 2.5-16 1989   1 2 3  
Poster Message
bagiauto
 
MB 190E 2.5-16 1989
Värskelt poolepäevase pidurikoolituse saanuna tahaks küsida (sõbralikult norida:D), et mis alumiiniumist tegid selle ketta sisse käiva südamiku?
Ma ei tea, kui kriitiline see reaalselt on, kuid kas nende lõhede otstesse, mis südamiku küljes on, ei oleks olnud hea puurida mõranemise vastu augud (et ei tekiks pingekontsentraatorit)?
Silma jäi veel üks väike disaini puudutav asi, ehk siis see pind , mis vastu ketast läheb, oleks võinud olla lahti lõigatud (kergendatud ketta poolt, mitte väljast poolt), siis käiks õhk sealt ka läbi.
01.03.2013 at 13:02
hents99
  
MB 190E 2.5-16 1989
Mis seal ikka, norida võib. Aga, et iga käiku ei peaks seletama, siis jätame detailide arutelu katsetamisjärgseks tegevuseks.

Eks ma üritan auto kiiremini valmis saada, siis saame teada, mis ja kuidas vastu peab.

Materjali ma tõin muideks ammu välja.

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
01.03.2013 at 13:16
bagiauto
 
MB 190E 2.5-16 1989
Vabandust jah, materjal oli täitsa olemas.
Hooratta materjali küll ei leidnud...
01.03.2013 at 13:23
hents99
  
MB 190E 2.5-16 1989
Kui su küsimus seisneb selles, kas ma õiget materjali kasutasin, siis jah. See on siduri tootja soovitus.

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
01.03.2013 at 13:30
bagiauto
 
MB 190E 2.5-16 1989
Ei, lootsin nuhkida, mis materjali kasutad. Aga Ok.
01.03.2013 at 14:41
jaan tatikas
 
MB 190E 2.5-16 1989
quote:

Silma jäi veel üks väike disaini puudutav asi, ehk siis see pind , mis vastu ketast läheb, oleks võinud olla lahti lõigatud (kergendatud ketta poolt, mitte väljast poolt), siis käiks õhk sealt ka läbi.

http://www.f1technical.net/forum/viewtopic.php?f=4&t=4553
02.03.2013 at 00:04
hents99
  
MB 190E 2.5-16 1989
Kui kellelgi peaks huvi projekti edasiarendamiseks olema, siis olen pakkumistele avatud.

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
13.03.2013 at 13:48
bagiauto
 
MB 190E 2.5-16 1989
Hents - Juba hoog raugenud?
13.03.2013 at 15:01
hents99
  
MB 190E 2.5-16 1989
Hoog on raugend peamiselt nagu ka 99% projektide puhul finantsi tõttu.

Kui projekti alustasin või õigemini enne projekti plaani olid väljavaated natuke teised ja finantsi planeerimine veidi praegusest erinev.
Kuna plaanis oli nii, et sõber hakkab sõitma ja mina ehitan auto. Kulud pooleks, siis hetkel olen ma nö üksi ja ma teadsin kohe alguses, et üksi ma ei jõua. Lihtsalt finantsiliselt ei jõua, sest projekti maht pole kõige väiksem, ehkki ka mitte suur. Paraku on ka muud projektid käsil ja kõike ei jõua teha. Mitu aastat olen töötu kah olnud....

Pole mõtet mitu aastat ühte projekti teha kah. Kõik vananeb ja motivatsioon järjest kaob.

Võimalik, et pean ikkagi auto valmis ehitama, aga mitte endale. Paar norrakat on huvitatud ja täna tuleb üks sõber drifti tarbeks kere vaatama.

Aga elame-näeme. Päris 100 euroga ma teda ära ei anna. Auto alghind oli 4k ja sisse on ka juba omajagu pandud, nii raha kui aega. Et kui sõbral ikkagi võimalusi tekib, siis teeme edasi, seniks jääb projekt ilmselt seisma, sest vaja 2 oma teist projekti valmis teha.

Tuleb parem sõbra bemmi rohkem rajakõlbulikuks arendada, saab paar prooviringi tollega teha. Mootori raudvara on enamvähem valmis:


____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
13.03.2013 at 17:36
bagiauto
 
MB 190E 2.5-16 1989
Eks need asjad võtavad vastikult palju raha jah...
13.03.2013 at 17:45
uzzac
 
MB 190E 2.5-16 1989
Kuramuse kahju. Vanakooli masinad on lihtsalt nii ägedad ja rinkale sobiks see MB nagu teadagi mis. Eks driftis oleks ka teada hea näha, pole seegi ala mulle võõras.

____________________________
Lada 2101 Coupé AruveeRacingTeam Petrolheads.ee
13.03.2013 at 17:47
hents99
  
MB 190E 2.5-16 1989
Jah, äge oleks.

Aga arvatavasti ei ole sellisele projektile turgu ja jääb enivei seisma. Seda enam, et palju juppe on juba olemas/tulemas.

Täna vaevan pead, kas osta coilid ära või ei.... giljotiin tüüpi sisselase sai ka mingi aeg valmis... tagasilda regullitavad vardad uniballidel jne.

Praegu lihtsalt käsil samasuguse auto tänavaversioon, mõistagi turboga. Ja küsimus ongi, kuhu suunata ressurssi. Jama kui rajale ei jõua, aga kõik ressurss on suunatud just sellele projektile.

Ma olen lihtsalt oma sõbras jubedalt pettunud, et asjad on nii läinud (pole ka otseselt tema süü, aga see polegi oluline). Aga selline ongi see kahepeale projekt. Ühe osalus on ümmargune null ja teine omast arust ikka teeb.

Täna hakkasin lihtsalt mõtlema, et pole vist kuigi mõistlik edasi minna. Vähemalt nii mitte.

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
13.03.2013 at 17:57
hall
 
MB 190E 2.5-16 1989
Ootan'd veidi, ühtegi suppi ei sööda nii kuumalt kui keedetakse ;)

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
13.03.2013 at 18:21
hents99
  
MB 190E 2.5-16 1989
Auto veel alles ja järkjärgult üritan selgeks saada, mis temaga teha....eks vaikselt tegelen.

Vahepeal on valmis saanud intriige tekitav giljotiin tüüpi sisselase.


Trompetiteks valisin M3 S50 mootori omad, sest nad olid nurga all ja kindlapeale toimivad. Lisaks hea saadavus igal hetkel kui vaja ja mõistlik hind.



Varsti peab Fredi appi paluma, et head airbox`i saada.

Kütuselatid:


Kerge rihmaratas koos süüterattaga:



Regullitavad amordi toed, esialgseks paika sättimiseks. Hiljem tuleb mitte-seadistatav, õõtsaga saab vast regullida küll.


Eks selle autoga läheb omajagu aega, kui kardinaalset plaanimuutust ei tule. Loodan parimat ja teen rahulikult, ehk saab ka kunagi lähitulevikus asja.


Senikaua tegelen samasuguse tänavale mõeldud aparaadiga. 2.3-16 mootoriks ja jõulisa tekitamas turbo. Selle eluka teen kindlasti lähiajal valmis ja üritan ka rada proovida.


____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
13.04.2013 at 01:12
opentrack.tqhq.ee foorum : Kurvisõiduautod : MB 190E 2.5-16 1989   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.