register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : TT ja Z06  
Poster Message
wirx
  
TT ja Z06
z06 vs 911tt
http://wirx.ee/porsche/saugal/z06_vs_911tt_saugal.jpg
z06(punane ja tavarehv) sõitis kuival rajal täna, 911tt niiskel nädalake tagasi
huvitav on see, et z06 peab ainult 1 korra kiirendamisel käiku vahetama :)
külgkiirendust küll antud tabelist ei näe, kuid vahe oli päris suur...eks niiske rada tegi oma osa, kuid ma arvan, et 911tt seisab ka kuival rajal halvemini, kui z06
kui kellegile huvi pakub, siis siin on z06 fail www.wirx.ee/porsche/saugal/tom_40.4.dbn

____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
04.07.2007 at 00:57 1 edit. Last edited 04.07.2007 at 00:58 by wirx
-XR-
TT ja Z06
quote:
wirx: z06 vs 911tt
http://wirx.ee/porsche/saugal/z06_vs_911tt_saugal.jpg
z06(punane ja tavarehv) sõitis kuival rajal täna, 911tt niiskel nädalake tagasi
huvitav on see, et z06 peab ainult 1 korra kiirendamisel käiku vahetama :)
külgkiirendust küll antud tabelist ei näe, kuid vahe oli päris suur...eks niiske rada tegi oma osa, kuid ma arvan, et 911tt seisab ka kuival rajal halvemini, kui z06
kui kellegile huvi pakub, siis siin on z06 fail www.wirx.ee/porsche/saugal/tom_40.4.dbn

lülitas ta ESP lõpuks välja ka ikka?
Ei usu seda, et Z06 paremini teel seisab.

Või tõesti vette-i lai rehv ning pikk teljevahe annavad nii palju juurde?

____________________________
TRD MR2, Brabus B11 W211
04.07.2007 at 08:07
TCOFF
TT ja Z06
On ju testides z06-ga isegi uuest 911turbost paremaid aegu sõidetud. Usun lihtsalt, et Wirxi 911-l tuleks veermik ka võimsusega kaaskõlla viia ja ajad paraneksid märgatavalt(siiski stock ju veel?)
07.07.2007 at 20:50
Raceboy
 
TT ja Z06
996TT veermik on juba tehaseseades tavamõistes tipptasemel ja seal on muuta vaid mõni üksik asi.

Äkki soovitataks veel ka pidureid uuendada :)

____________________________
www.vems.ee
07.07.2007 at 22:32
-XR-
TT ja Z06
quote:
TCOFF: On ju testides z06-ga isegi uuest 911turbost paremaid aegu sõidetud. Usun lihtsalt, et Wirxi 911-l tuleks veermik ka võimsusega kaaskõlla viia ja ajad paraneksid märgatavalt(siiski stock ju veel?)

no ma ei taha küll midagi halvasti öelda kellegi sõidustiili kohta, aga ma olen siiski suht kindel, et sauga rajal (nii suurel kui ka väiksemal) on porgega võimalik parem aeg sõita kui selle vette-iga.


____________________________
TRD MR2, Brabus B11 W211
10.07.2007 at 00:01
devilc
Moderator
TT ja Z06
No aga tutvu siis kõikvõimalike testidega. Z06 on rajal palju kiirem auto, kui 996TT.
10.07.2007 at 12:37
Garfield
  
TT ja Z06
quote:
-XR-: no ma ei taha küll midagi halvasti öelda kellegi sõidustiili kohta, aga ma olen siiski suht kindel, et sauga rajal (nii suurel kui ka väiksemal) on porgega võimalik parem aeg sõita kui selle vette-iga.

Tehke siis test. Mõlemad autod on Eestis ju olemas. Omanikega kokkulepe ja keegi spetsialist (Indrek Sepp, Tõnu Soomer) sõidaks mõlema autoga veidike ringrajal. Kuna tihend rooli ja tooli vahel on sama, siis peaks juhtimisest tekkiv erinevus väike olema.


____________________________
Focus RS
10.07.2007 at 12:55
peep
 
Moderator
TT ja Z06
Vana suure ls. autot, mis veel moditud ka, pole uuega korrektne võrrelda aga muidu oleks huvitav vaadata küll, kuigi mingit tarkust sellest juurde ei saa. Testitud on neid nõrkemiseni ja Z06 on kiirem aga eks ta peabki olema. 996TT ja 997TT on ikkagi pigem GT autod. GT3 on see mida tuleb Z06 võrrelda ja umbes ligilähedaselt kiired on ka.
10.07.2007 at 13:19
-XR-
TT ja Z06
quote:
peep: Vana suure ls. autot, mis veel moditud ka, pole uuega korrektne võrrelda aga muidu oleks huvitav vaadata küll, kuigi mingit tarkust sellest juurde ei saa. Testitud on neid nõrkemiseni ja Z06 on kiirem aga eks ta peabki olema. 996TT ja 997TT on ikkagi pigem GT autod. GT3 on see mida tuleb Z06 võrrelda ja umbes ligilähedaselt kiired on ka.


Sellisel juhul ma oleks ka kindel, et Z06 võidab, kui mõlemaga sõidab sama mees ja ESP väljas.
Need ajad olid mõlemad ESP sees ja erinevad mehed roolis, kes pole rajal eriti palju sõitnud.

Kuigi jah Z06 tundub niivõrd huvitav auto, et hakka või ise seda ostma.

Z06 põhja peale on tehtud päris huvitavaid autosid:
http://www.anterosmarketing.com/
http://www.factoryfive.com/gtmhome.html


____________________________
TRD MR2, Brabus B11 W211
10.07.2007 at 13:58 1 edit. Last edited 10.07.2007 at 14:02 by -XR-
peep
 
Moderator
TT ja Z06
Z06 kõva eelis on hinna ja omaduste suhe. Kui hind kõrvale jätta, siis 997 GT3 on kindlasti rohkem rahuldustpakkuv valik. Ja selles segmendis pole hind just kõige tugevam argument. Igatahes tore, et Chevy ikka aeg-ajalt võtab vaevaks neid erimudeleid teha, alguses ZR-1, siis C5 Z06, nüüd C6 Z06 ja varsti ehk Blue Devil ? Toob superauto performance "massidele" lähemale.:)
10.07.2007 at 14:27
505
  
TT ja Z06
Võiks ju minna siis rajale?
Wirx räägi ära rallimeestega ja las testivad!
Aga ise vastutavad, kui midagi tuksi keeravad :)



Tom
12.08.2007 at 18:26
wirx
  
TT ja Z06
Tõnu Soomer täna nati proovis mu autot(ma ise palusin, et näitaks, kuidas see õige sõitmine on) igatahes sain mehel muige näole...põhiline kommentaar oli "krdi hea vääne ja kiirendus"
Ma ise kõrval istmel olin 10 küünega käepidemest kinni(ainus koht kus üldse saab hoida 911TT :S ) ja olin vahepeal suht kindel, et nüüd läheme karjamaale ka...aga ei miskitki...
Ise oli ta tutika BMW M3-ga rajal, ütles, et S-kurvis ning pidurdamisel on M3 parem, samas kiirendus ning kurvi läbimis kiirus etemad Porschel, kiitis ka auto tunnetust ja kontrolli "piiri peal" sõites

Reio mõõtis paar M3 ringi stopperiga, sai 1:02 ajaks minu mäletamist mööda(vabalt võis ta ka seal alla minuti sõita muul ajal), muidugi eks auto vast polnud veel korraliku sisse sõitu saanud, samas olid Michelini Pilotid all....ilma shikaanita suur ring oli...
Ise sain 1:05 Porschega, kuid Tõnu arvas, et alla minuti peaks ära sõitma küll...
mõned pildid siin http://www.wirx.ee/porsche/?dir=.%2Fsaugal%2F


Aga igatahes plaani asi võetud ja ehk lähi ajal näeb ka testi Autolehes (mulle endale pakub see test enim huvi....ma ju ise kunagi olin valiku ees, kas uus Z06 või kasutatud 996TT :) )


edit: R8 võiks ka selles testis osaleda(ja seekord siis mõni sissesõidu saanud mudel) tundub, et tõsine konkurent mõlemale...eks M3 samuti

____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
12.08.2007 at 19:45 2 edits. Last edited 13.08.2007 at 10:38 by wirx
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : TT ja Z06  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.