register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : C5 Vette   1 2 3  
Poster Message
Maik
  
C5 Vette
Corvetil saab kasutada 17" velgesid ,miinimumina,peaks märkima.

QA1 coiloverid saab kätte ca 1000 USD-ga (teistest üle 2x odavamad).
Tänavarehv läheb taha alla 325 laiusega (siis võib(aga ei pruugi) kraapida siseseina ,millede ümbertegemine on poole päeva töö kuna plastik)

Ma ei tea mis su hinnaskaala on aga kui huvi on võid mulle ka kirjutada auto asjus, müügimõtteid natuke olen heietanud,
hetkel saab mootor värskenduskuuri ja paremad klapivedrud mis aitavad rpm tösta mingi 800-1000 võrra. llmselt oled lugenud.
Ega nad usas ka odavad ei ole,kui vähegi midagi tehtud on :P Kuigi sa otsid vist hardtopi.

Olen ka c05 Z mudeliga sõitnud, stockis oli oluliselt jäigem juba, Viljandis on selline täitsa olemas, Eduard Sangernebol näiteks.
Ehk on müügikski,kuigi on mulje jäänud,et tal müümisest suht suva. 3 vettet tal siis :)

Huvitaval kombel ei ole ma veel 3 a jooksul pidanud klotse vahetama, tagumised küll midagi eriti ei maksnud. Paarkend eurot vist.


____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
31.10.2012 at 22:55 5 edits. Last edited 01.11.2012 at 00:11 by Maik
Taavi
C5 Vette
Ma otsin jah hardtop'i, sest see on kolmest kõige kergem ja ka jäigem - sellepärast GM Z variandi ht kerele tegigi. Aga tänud pakkumise eest! :)
01.11.2012 at 11:46
Riho
C5 Vette
quote:
Jesper: Ma küll ei tea C5-st midagi ja tunnistan laiskust, ei viitsinud Newtoni linke esimesest lehest kaugemale lugeda, aga C6 Z06 üks väga suur erinevus tavalisest on alumiiniumraam. Mis muidu polekski eriline teema, aga "USA autode maaletoojate" autod on ju kõik avariilised, seega tuleks aluraami puhul piinliku hoolega uurida, mismoodi seal taastamistööd tehtud on.

Sellist üldistust ma ei teeks. Viimase 7-8 aasta jooksul olen mõnegi auto siia maale toonud (mõnest ka siin foorumis põgusalt juttu olnud) ja ei ole ühtegi avariilist toonud va. 1 GTO endale varuosadeks. Jah, konteinerites on olnud ka salvage'iga kliendiautosid.
Üldiselt kipub olema probleem see, et korraliku ja terve auto eest (maksab raha ka USA-s) keegi siin sulle vajaliku kuluhindagi maksta ei taha.
14.11.2012 at 22:44
Jesper
 
C5 Vette
quote:
Riho:Üldiselt kipub olema probleem see, et korraliku ja terve auto eest (maksab raha ka USA-s) keegi siin sulle vajaliku kuluhindagi maksta ei taha.

Nojah, nagu öeldakse, pessimist = natuke paremini informeeritud optimist :)

Aga nagu siin vahepeal juba selgus, pole see C5 Z06 puhul üldse teema. Terasraami ilmselt kannatab kohalike vahenditega korda teha küll, isegi kui mingi vähe viletsama isendi otsa peaks kukkuma.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
14.11.2012 at 23:42
Maik
  
C5 Vette
Tahtsin just kommenteerida,et pole alu raam. Aga seda terasraami pidi ka väga raske olema sirgeks teha, olen kuskilt lugenud . Täpselt ei ole süvenenud miks.

Võibolla see "usa" raske on eestis "ah,tavaline laksuke " muidugi juhtum :)

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
15.11.2012 at 21:06
Kaido
C5 Vette
Ma nagu uduselt mäletan, et see nn terasraam on justkui teraspofiilist hobuseraud, mis pressitakse kujusse vastavas vormis külmalt & hüdrauliliselt. Kuidas sellist raami õgvendada, seda ei kujuta ette. Neid asju saab aga kindlasti vahetada ja sirutada, mis on kasvatatud üles ning riputatud ette ja taha.
16.11.2012 at 00:39
Taavi
C5 Vette
Mis veel C5 vs C6 teemasse puutub, siis C6 on tegelikult evolutsioon, raam/veermik on sisuliselt sama: http://forums.corvetteforum.com/autocrossing-and-roadracing/2769292-c5-vs-c6-chassis-suspension-differences.html
Just jäin ühest kergelt avariilisest autost ilma, kuna omanik arvas, et USA-st välja müük oleks too much hassle, kuigi mul oleks inimene olnud, kes kogu protsessi seal kohapeal organiseerinud. Järgmine kord olen targem kuidas läheneda müüjale :) Senikaua vaatan oksjonite saite. Samas kui keegi teab kedagi kes Eestis plaaniks C5Z või tavalist hardtopi müüa, siis palun andke teada.

26.11.2012 at 16:55 1 edit. Last edited 26.11.2012 at 16:56 by Taavi
Raceboy
 
C5 Vette
Ma ei ole küll kursis kuhu see teema välja viis, aga lihtsalt üks kiiresõidu auto, mis võiks out-of-the-box juba päris palju sõidurõõmu pakkuda, oleks Honda NSX äkki?

Tegu omaaegse "ferrari-killeriga" ja ühe parima juhitavusega sportautoga, lisaks siiani värske välimus. Ei tea, kas Eestis ongi ühtki?



____________________________
www.vems.ee
13.02.2013 at 11:12
Jesper
 
C5 Vette
Kallis, kallis, kallis on see nii osta kui omada. Noh ja tänapäeval pole see NSX enam eriti millegi killer, isegi Mitsubishi pereautodele pannakse juba seesama 200kW kapoti alla :)

Corvette on ikka suht unikaalne oma hinna (nii ostu- kui juppide) ja omaduste suhte poolest.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
13.02.2013 at 11:59
Ivalo
 
C5 Vette
NSX oleks hea valik. Eestis ei tohiks ühtegi olla.
13.02.2013 at 12:00
Maik
  
C5 Vette
Ega see sellepärast heaks valikuks seda ei tee,kui eristumine ei ole eesmärgiks omaette.

Eestis on iga eriline auto halb valik suhteliselt,terve mõistuse seisukohast.
Vette miinuseks ringrajal minuarust oleks plastkere,kerge katki sõita ja kallis uusi tükke osta.



____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
09.03.2013 at 19:57 1 edit. Last edited 09.03.2013 at 20:00 by Maik
Maik
  
C5 Vette
http://finnshark.com/forum/showthread.php?t=20230 15k täitsa soomes olemas.

Kuigi,sellist on natuke kallis lõhkuda vist :P ? Ilus auto.

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
26.04.2013 at 22:29 1 edit. Last edited 26.04.2013 at 22:30 by Maik
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : C5 Vette   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.