register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : S1600 klassivanema valimised   1 2  
Poster Message
rolantsik
S1600 klassivanema valimised
quote:
Trabi: Aga äkki sa valgustad meid kah sellest kaasajastamise programmist. Mis siis oodata nagu on või kuhu suunas liigume.

Üks ehe näide tuleb kohe meelde - 10 aastat tagasi ei teadnud ju LED tuledest keegi :)
30.09.2011 at 16:34
tsrk
 
S1600 klassivanema valimised
quote:
rolantsik:

Üks ehe näide tuleb kohe meelde - 10 aastat tagasi ei teadnud ju LED tuledest keegi :)

Tuleb siis Umbertto käest Audi LED`e laenata, ega see Audi Golf2 tuledega vast nii inetu ka välja ei näe, SC -ks sobib ikka :)
30.09.2011 at 16:57
Umbertto
 
S1600 klassivanema valimised
quote:
tsrk:
quote:
rolantsik:

Üks ehe näide tuleb kohe meelde - 10 aastat tagasi ei teadnud ju LED tuledest keegi :)
Tuleb siis Umbertto käest Audi LED`e laenata, ega see Audi Golf2 tuledega vast nii inetu ka välja ei näe, SC -ks sobib ikka :)
Eks sa torgid jah omasuguseid, nõrgemaid..... :D Led´id ootavad, pane Volga käima - soe ilm, peaks ju minema küll, pole isegi vaja sooja veega plokki läbi pesta :D *Ootan sind kaheksast alates Postipoisis, sinna on täna üle 50-stel prii sissepääs, ei lähe siis raha Kumho1600SuperCup´i võidusõidu arvelt...
30.09.2011 at 18:14 1 edit. Last edited 30.09.2011 at 18:15 by Umbertto
tsrk
 
S1600 klassivanema valimised
quote:
Umbertto:
quote:



Eks sa torgid jah omasuguseid, nõrgemaid..... :D Led´id ootavad, pane Volga käima - soe ilm, peaks ju minema küll, pole isegi vaja sooja veega plokki läbi pesta :D *Ootan sind kaheksast alates Postipoisis, sinna on täna üle 50-stel prii sissepääs, ei lähe siis raha Kumho1600SuperCup´i võidusõidu arvelt...
Meil nüüd müügis 10 kuiva ilma slikki (neist neli praktiliselt tutikad, sõitnud Bikerniekis ainult peaaegu üks sõit 11,99 ringi) + 4 vihma slikki (sõitnud üks võidusõit) + 4x100 15 tolli hulganisti velgi, nii et kui need kõik ära realiseerida, siis võime Postipoisis pikemalt mürtsu teha ja võime endale lubada ka pileteid osta teinekord, kui penskaritele priipääsmeid ei anta :) Siijuusuun :)
30.09.2011 at 18:33
tsrk
 
S1600 klassivanema valimised
Samas kurb sõnum tuhandetele S1600 autode ostjatele - "Rooza" alias "Säraküünal" ei otsi enam uut kodu, sobib vana kodu ka :)
30.09.2011 at 18:37
Jesper
 
S1600 klassivanema valimised
Muidu niisama suusoojaks, kui jutt on S1600 reeglite moderniseerimisest, mitte peapeale keeramisest, siis ma olen tükk aega mõelnud et see oleks üks äraütlemata vahva toorik - 1308cc, 250 heppa :finger: . Et noh, võib-olla tuleks seda aspekti ka moderniseerida.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
05.10.2011 at 22:24
hall
 
S1600 klassivanema valimised
quote:
Jesper: Muidu niisama suusoojaks, kui jutt on S1600 reeglite moderniseerimisest, mitte peapeale keeramisest, siis ma olen tükk aega mõelnud et see oleks üks äraütlemata vahva toorik - 1308cc, 250 heppa :finger: . Et noh, võib-olla tuleks seda aspekti ka moderniseerida.

Rootormootori keeld sai paari aasta eest just selle konkreetse auto pärast tingimustesse sisse kirjutatud.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
06.10.2011 at 10:48
Jesper
 
S1600 klassivanema valimised
Nojah, mina seda sealt ei leidnud, aga ju mul (ja racehelpi lehel) on siis vanad tingimused.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
06.10.2011 at 11:19 1 edit. Last edited 06.10.2011 at 11:41 by Jesper
hall
 
S1600 klassivanema valimised
quote:
Jesper: Nojah, mina seda sealt ei leidnud, aga ju mul (ja racehelpi lehel) on siis vanad tingimused.

4.1 ütleb, et lubatud on vaid otto-mootorid.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
06.10.2011 at 11:52
Jesper
 
S1600 klassivanema valimised
No seda ma ju räägingi, et Mazda pole keelatud ;)

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
06.10.2011 at 12:04
Juhan Tuhk
S1600 klassivanema valimised
Kribasin uuendusprojekti Baltic Openi moderniseerimiseks; kui see baltlaste kolleegiumile sobib, siis võib järgmisel aastal ilmselt ka 1308ccm-ga Balti meistriks tulla absoluudis. Ja kui uuendus kannab, siis pole mittestartimiseks muud vabandust kui rahapuudus või võidu sõitmise kartus....
Paari nädala jooksul peaks pildi selgemaks saama.
(aga see kõik on vist hoopis teise rubriigi teema? )
06.10.2011 at 12:14
hall
 
S1600 klassivanema valimised
quote:
Trabi: Aga äkki sa valgustad meid kah sellest kaasajastamise programmist. Mis siis oodata nagu on või kuhu suunas liigume.

Toomas, kus oled? ;)
Kõik varasemad takistused on justkui kadunud, aga kahel toimunud võistlusel pole sind näha olnud?

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
03.06.2012 at 22:19
Trabi
S1600 klassivanema valimised
Ootan Pärnut .
03.06.2012 at 23:07
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : S1600 klassivanema valimised   1 2  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.