register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : S1600 klassivanema valimised   1 2  
Poster Message
Trabi
S1600 klassivanema valimised
S-1600 klassivanem olla ameti mahapannud, lugesin nii eelnevatest postitustest kui ka RK protokollist. Silma jäi ka üks huvitav seik asjaga. RK ootab avaldust selle ametikoha täitmiseks. Minu arusaam asjast on aga selline, et klassi sõitjad peaksid ise valima oma esindaja sinna "riigikokku" aga mitte ei peaks seda tehtama selliselt "sooviavalduse kaudu". Või on mul asjast ja demokraatiast vale arusaam? Tavaliselt on sinna etteotsa "istunud" sellised mehed kes on kohe klassi tehnilised tingimused oma auto järgi äramugandanud.
Minu arvamus on küll, et klassi võiks juhtida keegi kes valitakse sõitjate poolt aga mitte ei panda paika mingi sooviavalduse alusel. Loodan, et ma ei astunud kellelegi varbapeale.
26.09.2011 at 11:17 1 edit. Last edited 26.09.2011 at 14:17 by Trabi
Juhan Tuhk
S1600 klassivanema valimised
ka klassi esindajad võivad kirjutada selle avalduse enda poolt valitud nimega. selle filosofeerimise asemel peaksid korraldama füüsilise või elektroonilise koosoleku ja saadki oma demokraatlikud valimised tehtud. 11.10. peaks siis valik tehtud olema.
ja veelkord meeldetuletuseks- autosport ei ole demokraatlik ala.
26.09.2011 at 14:02
hall
 
S1600 klassivanema valimised
quote:
Trabi: S-1600 klassivanem olla ameti mahapannud, lugesin nii eelnevatest postitustest kui ka RK protokollist. Silma jäi ka üks huvitav seik asjaga. RK ootab avaldust selle ametikoha täitmiseks. Minu arusaam asjast on aga selline, et klassi sõitjad peaksid ise valima oma esindaja sinna "riigikokku" aga mitte ei peaks seda tehtama selliselt "sooviavalduse kaudu". Või on mul asjast ja demokraatiast vale arusaam? Tavaliselt on sinna etteotsa "istunud" sellised mehed kes on kohe klassi tehnilised tingimused oma auto järgi äramugandanud.
Minu arvamus on küll, et klassi võiks juhtida keegi kes valitakse sõitjate poolt aga mitte ei panda paika mingi sooviavalduse alusel. Loodan, et ma ei astunud kellelegi varbapeale.

Toomas,
1. RK ootab jah avaldusi, et mitte ise otsustuskorras kedagi määrata. See kui sõitjad ise avaldavad soovi kuidagi oma klassivanemat määrata on ilmselgelt väga tugevaks argumendiks, et Ringrajakomitee ka selle isiku klassivanemaks valiks. Sinu viide mittedemokraatiale on siinkohal täiesti kohatu, sest tuletan meelde, et ma ka eelmisel sügisel (või oli äkki üle-eelmisel sügisel?) omaalgatuslikult korraldasin S1600 sõitjate hulgas küsitluse, kus küsisin, kas on inimesi, kes sooviks kandideerida S1600 klassivanemaks. Tol ajal arvati, et senine klassivanem võiks jätkata ja seda ma ka tegin. Muu hulgas olid selle küsimuse saajate ringis ka sina ise. Nii, et ära palun aja mingit iba. Sel aastal ma enda jätkamise võimalust päevakorda ei jätnud, sest ma ei soovi enam S1600 klassivanem olla;
2. Too palun välja, millised on olnud viimaste aastate S1600 tehniliste tingimuste muudatused üleüldse. Siis too palun välja muudatused, mis on tehtud sõitjate enamuse soovi vastaselt ja kolmandaks too nende sõitjate enamuse vastaselt tehtud muudatuste hulgas välja sellised muudatused, mis on "mugandused klassivanema auto järgi"

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
26.09.2011 at 15:06
Trabi
S1600 klassivanema valimised
Andres.
Ma usun, et ma ei aja iba nagu sa seda kirjutad.
Eelmisel või üle-eelmisel aastal andsid sõitjad tõesti Sinu jätkamiseks omapoolse heakskiidu. Aga polnud ka otsest põhjust sulle seda mitte anda. Nüüd aga on kõigil võimalik lugeda, et sa oled avaldanud soovi sellest ametist lahkuda. Loomulikult ei saa kedagi vastutahtmist üheski ametis kinnipidada .

Mis puutub sinu poolt väljatoodud teise punkti siis selle kohta on ju aastatega kogunenud muudatusi ikka küll. Kui sa ise meenutad siis Hr. Eriste juures toimunud istumisel oli arutusel palju teemapunkte (ka se kurikuulus originaal esitulede teema) mis said nagu läbinäritud ja enamuse poolt heakskiidu. Aga tehnilistesse tuli ikka sisse muudatused mida ainult sina sel hetkel vajalikukspidasid. Põhiteema oli kaalud ja klaasid. Klaasiteema küll hiljem jälle muutus aga see selleks. Ehk siis lühidalt. Tuli Hr. Kulli klassivanemaks-tuli kaalulisa, tulid sina oma kiire ja raske sinisega tuli jälle kaalu otsa. Põhjendus sellele teemale on alati ainult üks. "Tulevad uued autod ja need on raskemad". Pole aga nende aastate jooksul näha mitte ühtegi UUT autot. Kõik on ikka ülesputitatud vanad. Mina näiteks vean praegu kaasa juba 86 kilo lisamassi ja auto ise on aastast 1985.
Andres, palun ära võta seda asja isiklikult lihtsalt aeg ja muudatused tehnilistes on seda näidanud.

Mina näiteks näeksin sellele kohale sobivat kahte persooni.
Üks oleks Hr. Toomas Seppam. Mees kes autospordiga ikka vanastajast sina peal või teise mehena pakuksin Hr. Tarmo Sulger-it. Samuti mees kes asjaga kodus ning hetkel vist täiesti sõltumatu persoon nii sõitmise kui tiimide kohapealt. Ei ole küll ise kummagi mehega sel teemal rääkinud.

Saan aru, et peale sellise kirja kirjutamist saab minust kohe "must lammas" .
26.09.2011 at 23:43
hall
 
S1600 klassivanema valimised
Jüri Kulli ajal tekkisid miinimumkaalud, mida varem üldse polnud. Kas sa pead seda ebamôistlikuks, et on paika pandud miinimumkaal? Ja neid miinimumkaalusid sai minu ajal tôesti tôstetud, et uute autode ehitamisel oleks uuema mudeli aluseksvôtmine vanaga vôrreldes vôrdsem alternatiiv. Kas sul vôi kellelgi teisel oleks hakanud sellest kergem kui miinimumkaalusid poleks tôstetud ja "minu raske sinine" ning Kaspari ülekaaluline oleks varasemasse miinimumkaalu viidud ning need autod oleksid veel kiiremad olnud? Ärgem unustagem, et viimaste aastate kiireimad S1600 autod (Rolandi G3, minu sinine G4, Kaspari Lada) on alati olnud mitmekümnekiloses ülekaalus ning teiste miinimumkaalus autodega vôrreldes ikka kiiremad olnud.

Täiendus: Vaatasin oma mailboxis läbi S1600-teemalise mailivahetuse ning leidisin ühest mailist ühe 11.01.2010 küsitud küsimuse: "PS. Toomas, ära pane pahaks, aga kui palju sind viimase kuue aasta jooksul, kui pole olnud neid praegu tehtud muudatusi, on stardis olnud?" Ehk siis on sul alati olnud jube palju probleeme, aga ka nende probleemide mitteeksiteerimise ajal pole sind just liiga tihti stardirivis näha olnud?

06.01.2010 koostasid oma tehnilised tingimused ja nimetasid oma klassi Vaba1600-ks. Palusin sul tulla seda oma loodavat klassi ja tingimusi esitlema Ringrajakomitee koosolekule või teha seda asja mingi oma klubisarjana (kuna sa vihjasid, et ega niikuinii Ringrajakomitee härradele sinu mõte ei meeldi), aga siiani pole sellest teemast mitte midagi rohkem kuulda olnud.

Krt, niisama sooja auru ja umbmääraseid etteheiteid pole mõtet ajada. Eestis on autospordi eestvedamine selgelt vabatahtlik ja kõigile avatud tegevus. Kui tahad midagi ära teha, siis tee. Aga kui teha ei oska/viitsi/julge, siis ära niisama plära.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
27.09.2011 at 00:12 1 edit. Last edited 27.09.2011 at 00:38 by hall
Trabi
S1600 klassivanema valimised
Paistab, et ma olen sulle valusalt varbale astunud.
Pean aga Sulle meenutama, et miinimumkaalud on olnud koguaeg. Juba sellest ajast kui sõideti ainult Ladade ja Samaratega oli kaal paigas (850kg). Pole mõtet vaielda sel teemal enam pikemalt, sest sel teemal on lauataga suure seltskonnaga vaieldud, räägitud ja kokkulepitud aga tulemused on olnud ikka nii nagu nad klassivanemale rohkem sobisid.

Mis aga puutub nendesse Vaba 1600 tehnilistesse siis need olid tehtud valmis ja ka paberkandjal olemas ning ka tollel RK koosolekul kaasas aga siis olid päevakorras teised olulisemad teemad ja need paberid jäidki mapivahele.

Mis puutub sellesse meie mailivahetusse minu startimiste või mittestartimiste teemal pean sulle meeldetuletama, et mul pole neid probleeme mitte nii jube palju olnud. Tavaliselt on ikka ainult 1 proble ja see on vaba raha puudumine selliste hobide tarvis. Kui sa mäletad siis minu mittestartimine langes kokku masu ajaga. Mul ei ole kombeks elada võlgu ega laenudega. Aga see ei puutu üldse siia teemasse.

Ma ei taha vaielda ega etteheita kellelegi midagi. Lihtsalt elu on näidanud, et uued inimesed on toonud pea alati kaasa suuri muudatusi mis muudavad keeruliseks nende elu ja olu, kes ei sõida "mõisapeale". Vaja oleks , et tehnilised püsiksid aastaid ja neid ei muudetaks. Muidu ongi see, et ehitad auto ümber vastavalt uutele aga enne kui sõitmasaad on jälle uued muudatused tehnilistes plaanis.

Rahu, ainult rahu nagu ütles Karlsson . Peamine, et klass välja ei sureks nagu seda pidi juhtuma pea 10 aastat tagasi, kui mina oma sinist ehitama hakkasin.
27.09.2011 at 08:29
raimo kulli
 
S1600 klassivanema valimised
Mõttetu ju vaielda siin kaalu pärast, minu aeg pärnus on sõidetud 1040kg kaaluva autoga, kui oli miinimumkaal 920kg!!! Siiani on sinna lähedale jõudnud Kaspar ja Andres ja ei näe mina et seal klassis oleks kedagi teist kes isegi 850kg autoga oleks võimeline neist kiiremini sõitma antud autodega. Ja tõesti uuemaid autosid ei ole enam võimalik ajada golf 2 kaalu. ;)
27.09.2011 at 08:55 1 edit. Last edited 27.09.2011 at 08:55 by raimo kulli
tsrk
 
S1600 klassivanema valimised
quote:
Trabi: Andres.

Mina näiteks näeksin sellele kohale sobivat kahte persooni.
Üks oleks Hr. Toomas Seppam. Mees kes autospordiga ikka vanastajast sina peal või teise mehena pakuksin Hr. Tarmo Sulger-it. Samuti mees kes asjaga kodus ning hetkel vist täiesti sõltumatu persoon nii sõitmise kui tiimide kohapealt. Ei ole küll ise kummagi mehega sel teemal rääkinud.

.
Juba eoses välistan T.Seppam`i, sest olen siiski ühe S1600 võidusõitja isa ja selliseid juhtumeid, kus kellegi võidusõitja isa on olnud "juhthoobade" juures, olen ma piisavalt näinud ja sellest ei ole midagi head tulnud! Alati võib keegi öelda, et nojah, tal ju poeg sõidab ja nüüd tehti nii või naa just iseenda pärast :)
Ja peale kõige muu olen autospordis saanud kolm peapõrutust, nii et ... :)
27.09.2011 at 09:25 1 edit. Last edited 27.09.2011 at 09:30 by tsrk
hall
 
S1600 klassivanema valimised
quote:
Trabi: Paistab, et ma olen sulle valusalt varbale astunud.

Kui sa nimetad varba peal astumiseks avalikus foorumis alusetut laimamist, siis küll jah.


quote:

Mis aga puutub nendesse Vaba 1600 tehnilistesse siis need olid tehtud valmis ja ka paberkandjal olemas ning ka tollel RK koosolekul kaasas aga siis olid päevakorras teised olulisemad teemad ja need paberid jäidki mapivahele.

Esiteks, kui tahad, et kuskil koosolekul saaks sisuliselt mingist sarnasest teemast rääkida tuleks materjalid koosoleku osalistele eelnevalt tutvumiseks saata. Teisesks tasub tähele panna, et 2010 aasta jaanuarist alates on toimunud veel päris mitu RK koosolekut ;)


quote:

Mis puutub sellesse meie mailivahetusse minu startimiste või mittestartimiste teemal pean sulle meeldetuletama, et mul pole neid probleeme mitte nii jube palju olnud. Tavaliselt on ikka ainult 1 proble ja see on vaba raha puudumine selliste hobide tarvis. Kui sa mäletad siis minu mittestartimine langes kokku masu ajaga.

Kui faktidele täpsemalt otsa vaadata, siis on su mittestartimine langenud masust rohkem kokku võistluste toimumise ajaga nii masu kui mittemasu ajal :)

quote:

Vaja oleks , et tehnilised püsiksid aastaid ja neid ei muudetaks. Muidu ongi see, et ehitad auto ümber vastavalt uutele aga enne kui sõitmasaad on jälle uued muudatused tehnilistes plaanis.

Olen juba ise siin teemas küsinud ja ka vastanud tehniliste tingimuste muutmise teemal. Kui mitu korda ja kui ulatuslikult on tulnud auto viimase 8 aasta jooksul tehniliste tingimuste muutumise tõttu ümber ehitada?

Toon veelkord välja fakti, et S1600 kiiremad autod on viimastel aastatel olnud alati ülekaalulised ja seda ühel juhul isegi rohkem kui 100 kg võrra, minu autod on olnud ülekaalus 60-80 kg. Kui selles situatsioonis on miinimumkaalusid tõstetud, on sellega võetud neilt kiiretelt autodest ära võimalus "dieedikuuri" läbimisel veelgi kiiremaks saada. Mis kuradi raskete autode eelistamine see sellisel juhul on? Oleks sul nende kiirete raskete keremaks ja veel kiiremaks muutumisel olnud kergem nendega võistelda? Kui miinimumkaalusid tõsteti, said senised kerged võrreldes kiirete ja rasketega selle eelise, et lisaraskuse paigutamisega oli võimalik kerged autod paremasse tasakaalu saada.



____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
27.09.2011 at 09:37
hall
 
S1600 klassivanema valimised
quote:
tsrk:
Alati võib keegi öelda, et nojah, tal ju poeg sõidab ja nüüd tehti nii või naa just iseenda pärast :)


Praegune teema just sellist ideoloogiat suuresti kannabki :D

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
27.09.2011 at 09:39
Trabi
S1600 klassivanema valimised
quote:


Kui faktidele täpsemalt otsa vaadata, siis on su mittestartimine langenud masust rohkem kokku võistluste toimumise ajaga nii masu kui mittemasu ajal :)




Andres. Masu algus ja lõpp ei ole kuupäevaliselt paikapandud. Erinevates eluvaldkondades algas masu eriaegadel.

Jäägem ikka teema nime juurde ja lõpetame selle mitteasjakohase jama.

Hr. Seppam on öelnud sõna EI. Kahju!
Hr. Sulger a`la Garfield on teemaga kindlasti kursis. Paistab, et rohkem pakkumisi (kandidaate) hetkel pole.


27.09.2011 at 10:51
hall
 
S1600 klassivanema valimised
Huvitav loogika sul kandidaatide osas - nimetad inimestelt endilt küsimata kaks nime ja kui üks neist siin foorumis kinnitab, et ta ei ole huvitatud, siis järeldad, et teine on huvitatud ning eeldad ühtlasi, et rohkem kandidaate pole :)

Kui sa ise alati täpselt tead kuidas tuleb asju õigesti teha, siis miks sa ise ei võta asja eestvedamise rolli enda õlule?

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
27.09.2011 at 11:03
amblik
 
S1600 klassivanema valimised
Kandidaat nr. 3
Roland Feodorov
+hetkel käimasoleva nn Kumho 1600 algataja
+on võimeline lätlaste ja leetlastega inimkeeles või kes teab kuidas, asju ajama, mis on väga oluline arvestades kohalike sõitjate arvu
+suudab oma seisukohtade eest seista ja kuna klassivanemad kohandavad reegleid enda järgi, siis on oodata s-1600 autosid 2 liitristena varsti rajale, isegi Coca-Cola on kaheliitrine :D
-sõidab ise vahest jumalteab mis klassis ja mis autoga
-räägib palju ja on muidu ka üks paras tüütus ;)
27.09.2011 at 11:03
hall
 
S1600 klassivanema valimised
quote:
amblik: Kandidaat nr. 3
Roland Feodorov
+hetkel käimasoleva nn Kumho 1600 algataja
+on võimeline lätlaste ja leetlastega inimkeeles või kes teab kuidas, asju ajama, mis on väga oluline arvestades kohalike sõitjate arvu
+suudab oma seisukohtade eest seista ja kuna klassivanemad kohandavad reegleid enda järgi, siis on oodata s-1600 autosid 2 liitristena varsti rajale, isegi Coca-Cola on kaheliitrine :D
-sõidab ise vahest jumalteab mis klassis ja mis autoga
-räägib palju ja on muidu ka üks paras tüütus ;)

Ämbliku poste lugedes tekib sageli soov, et OT oleks FB - siis saaks postitusi "laikida" :D:D:D

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
27.09.2011 at 11:05
Umbertto
 
S1600 klassivanema valimised
quote:
serõi:
quote:
amblik: Kandidaat nr. 3
Roland Feodorov
+hetkel käimasoleva nn Kumho 1600 algataja
+on võimeline lätlaste ja leetlastega inimkeeles või kes teab kuidas, asju ajama, mis on väga oluline arvestades kohalike sõitjate arvu
+suudab oma seisukohtade eest seista ja kuna klassivanemad kohandavad reegleid enda järgi, siis on oodata s-1600 autosid 2 liitristena varsti rajale, isegi Coca-Cola on kaheliitrine :D
-sõidab ise vahest jumalteab mis klassis ja mis autoga
-räägib palju ja on muidu ka üks paras tüütus ;)

Ämbliku poste lugedes tekib sageli soov, et OT oleks FB - siis saaks postitusi "laikida" :D:D:D
Ja lisaks on ta nii-kui-nii igal rinkakomitee koosolekul kohal - kas siis karistatavana, kaitsjana, kaasaelajana, muidukiibitsejana :D
27.09.2011 at 11:26
Garfield
  
S1600 klassivanema valimised
quote:
Hr. Sulger a`la Garfield on teemaga kindlasti kursis. Paistab, et rohkem pakkumisi (kandidaate) hetkel pole.
Olen kursis, kuid klassivanemaks ei kandideeri. Lihtsalt ei jätku aega ja "poolikud" asjad mulle ei meeldi. Kui ma ringrajale üldse kunagi "tagasi" tulen, siis ikka roolis :)


____________________________
Focus RS
27.09.2011 at 11:40
Trabi
S1600 klassivanema valimised
Minu asi oli pakkuda võimalikke kandidaate kes minu arvates sobiks sellele kohale. Kui ülejäänud seltskond oleks pakkumist aksepteerinud oleks pidanud hakkama lihtsalt "seepima" - läbirääkimisi pidama. Kahju, et Tarmo samuti EI ütles. Aga paistab, et bemmiklassi vennad tunnevad s-1600 pärast rohkem muret.
Roland pole kah üldse mitte paha pakkumine.

Ilusat päikselist ilma ja lennukaid mõtteid.
27.09.2011 at 13:41
amblik
 
S1600 klassivanema valimised
quote:
Trabi: Minu asi oli pakkuda võimalikke kandidaate kes minu arvates sobiks sellele kohale. Kui ülejäänud seltskond oleks pakkumist aksepteerinud oleks pidanud hakkama lihtsalt "seepima" - läbirääkimisi pidama. Kahju, et Tarmo samuti EI ütles. Aga paistab, et bemmiklassi vennad tunnevad s-1600 pärast rohkem muret.
Roland pole kah üldse mitte paha pakkumine.

Ilusat päikselist ilma ja lennukaid mõtteid.
Eks Roland oli abiks ka bemmiklassi loomisel ja käivitamisel ja hea koostöö tulemusel teiste aktiivsete inimestega see klass täna toimib.
Krt, peaks midagi sitasti ka ütlema vahelduseks, muidu ajab nina veel rohkem püsti :D
27.09.2011 at 13:50
hall
 
S1600 klassivanema valimised
quote:
Trabi: Minu asi oli pakkuda võimalikke kandidaate kes minu arvates sobiks sellele kohale. Kui ülejäänud seltskond oleks pakkumist aksepteerinud oleks pidanud hakkama lihtsalt "seepima" - läbirääkimisi pidama. Kahju, et Tarmo samuti EI ütles. Aga paistab, et bemmiklassi vennad tunnevad s-1600 pärast rohkem muret.
Roland pole kah üldse mitte paha pakkumine.

Ilusat päikselist ilma ja lennukaid mõtteid.

Roland pole bemmiklassimees, vaid universaalne reaalselt tegusid tegev mees, kes ei platra niisama.

Ja kuna S1600 sôitjatest pole enamus vist siinse foorumi kasutajaid, ei saa selle pôhjal järeldada nende vähest huvi.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
27.09.2011 at 14:40
amblik
 
S1600 klassivanema valimised
Ja mis puudutab bemmiklassi sõitjaid, siis on meil ka omad huvid mängus.Nimelt on teiste klasside sõitjatel oma sõitude vahel võimalik jälgida ka võidusõitu, aga meil pole muhvigi teha, loodame, et järgmisel aastal saab ka meil põnev olema.
27.09.2011 at 14:57 1 edit. Last edited 27.09.2011 at 14:58 by amblik
rolantsik
S1600 klassivanema valimised
Suur tänu lahkete sõnade eest :D:D:D

Andres on olnud suurepärane klassivanem ja tema soovi lahkuda võib ainult seletada ajapuudusega,kuna raja ehitamine on käsil ning võistlused vajavad korraldamist :):):)
Antud asjaolusid arvestades oleks mina nõus seda asja tõesti paar aastat vedama.

Kuid võib-olla oleks ikkagi lihtsam,kui S1600 alles jääks ja et tekiks lihtsalt uus klass?
Sealt siis oleks kiiremini sõita soovijatel võimalus edasi liikuda???

Uue klassiga seoses:oleme läbirääkimiste faasis niipalju edasi liikunud,et on teada - materiaalsed auhinnad tulevad !
29.09.2011 at 01:16
Raceboy
 
S1600 klassivanema valimised
quote:
rolantsik:
Uue klassiga seoses:oleme läbirääkimiste faasis niipalju edasi liikunud,et on teada - materiaalsed auhinnad tulevad !


Lihtsalt remargi korras ja taustainfoks mainiks ära, et näiteks 1997. aastal Lasnamäe kanalis peetud kiirendusvõistlusel "Kiire Auto" pani Hydro Texaco iga klassi võitjale välja auhinnaks 1000 liitrit kütust.

____________________________
www.vems.ee
29.09.2011 at 08:42
tsrk
 
S1600 klassivanema valimised
Tänud Andresele ja jõudu Rolandile!
Mille poolest erineksid S1600 ja uue klassi tehnilised, kas ainult rehvide poolest?
Võib-olla auhindade ja karikate suurused ei ole nii olulised, olulisem on see, et järgmisel aastal oleks huvitavam sõitjatel, pealtvaatajatel ja ka bemmimeestel oma sõitude vahelisel ajal :)
29.09.2011 at 09:30
rolantsik
S1600 klassivanema valimised
quote:
tsrk: Tänud Andresele ja jõudu Rolandile!
Mille poolest erineksid S1600 ja uue klassi tehnilised, kas ainult rehvide poolest?
Võib-olla auhindade ja karikate suurused ei ole nii olulised, olulisem on see, et järgmisel aastal oleks huvitavam sõitjatel, pealtvaatajatel ja ka bemmimeestel oma sõitude vahelisel ajal :)

Tehnilistest tingimustest ei muudeta midagi nii,et praegused autod ei sobiks.Kavas on kaasajastamine,kuna need reeglid on kirjutatud ikkagi päris kaua aega tagasi.
30.09.2011 at 13:02
Trabi
S1600 klassivanema valimised
Aga äkki sa valgustad meid kah sellest kaasajastamise programmist. Mis siis oodata nagu on või kuhu suunas liigume.
30.09.2011 at 15:20
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : S1600 klassivanema valimised   1 2  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.