register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Eelseisvad üritused : OT35 + Vana Audru Raja Lõpupidu   1 2  
Poster Message
rustang
  
Moderator
OT35 + Vana Audru Raja Lõpupidu
Open Track sarja 35. juubeliüritus ja vana ringraja lõpupidu.

28.8.2011 on Audru rajale oodatud kõik noored ja vanad ringrajasõbrad, openträkkerid, võistlejad, sponsorid ja kohtunikud, kellele meie ringraja minevik, olevik ja tulevik tähtis on. Kavas on maha pidada vana Audru ringraja väärikaks austamiseks ja ärasaatmiseks autospordipidu, kus (peaaegu) viimast korda pääsevad rajale nii tänavaautodega ringrajasõidu harrastajad kui ka spetsiaalsed võidusõiduautod. Kohal EAL ajavõtt. Toimub ka võidusõdutehnika paraad Pärnu linnas (kl 11.00 – 12.00) ja demovõistlused rajal, saab tutvuda erineva võidusõidutehnikaga ja vanu aegu meenutada. Õhtuks on planeeritud pidu.

Ürituse esialgne ajakava:

9.40 Kogunemine ringrajal. Osalejate registreerimine rajale ja paraadile, transpondrid, numbrid
10.40 Sõitjate koosolek, instruktaaz paraadiks ja/või rajasõiduks
11.00 Paraadile
11.00 -16.00 OT sessioonid.
14.00-14.40 sportautode/vormelite warmup
16.00 vormelite demovõistlus 5-10 ringi
16.30 autode demovõistlus 10 ringi
17.00 Pidulik raja ärasaatmine, söök-jook

Üritust toetavad: EAL ja A2 Racing

Osalejatele maksab üritus 10€, pealtvaatajatele tasuta.

Juhendi avaldame lähiajal.

Registreerumine nagu ikka siin.

Kui on vabatahtlikke, kes on nõus korralduses õla alla panema, siis palun andke teada minu meilile rustang(at)opentrack,ee
08.08.2011 at 13:29 1 edit. Last edited 15.08.2011 at 15:02 by rustang
Jesper
 
OT35 + Vana Audru Raja Lõpupidu
Peab vist ikka Fordi kokku panema... :devil

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
10.08.2011 at 03:41
BlueStang
 
OT35 + Vana Audru Raja Lõpupidu
quote:
Jesper: Peab vist ikka Fordi kokku panema... :devil

just minu mõte:)
10.08.2011 at 20:26
rustang
  
Moderator
OT35 + Vana Audru Raja Lõpupidu
Püüame selle lõpupeo infot ise jagada niipalju kui suudame aga kui austatud foorumilugejal on pereliige või sugulane-tuttav kes äkki pidevalt netis ei käi siis olek store vastav info edasi anda, äkki meelitame kohale ka "vanemat kaardiväge" ja minetea, võibolla on kuskil kuuriall mõni saladuslik või auväärne võidusõiduautogi peidus mida kannataks rajaäärde veeretada? Igal juhul on teretulnud ka kõik tegevsõitjad ja EAL kaardiga autod.
15.08.2011 at 16:44
Trabi
OT35 + Vana Audru Raja Lõpupidu
Ka mina üritan oma suksu selleks ajaks uuesti liikuma saada.
16.08.2011 at 09:54
uzzac
 
OT35 + Vana Audru Raja Lõpupidu
Sama siin. Loodan et jõuame pilli valmis. Ikkagi ajalooline sündmus :)

____________________________
Lada 2101 Coupé AruveeRacingTeam Petrolheads.ee
16.08.2011 at 10:07
tsrk
 
OT35 + Vana Audru Raja Lõpupidu
Kuidas mitte tulla "vana" Audru ringraja lõpetamisele, kui alles 22 aastat tagasi (1989.aastal) langes mulle osaks tõeliselt suur au heisata koos Mart Kongoga "uue" Audru ringraja avatseremoonial võistluste lipp! Tõsi küll oli tooaegne rada "natuke" teistsugune :) Õnneks oman mitmete tolleaegsete sõitjate ja teiste asjaosaliste kontakte, nii et kindlasti saab kutsutud ka "vana kaardiväge".
16.08.2011 at 21:42
ArksColt
OT35 + Vana Audru Raja Lõpupidu
Millegipärast ma olin kindel, et viimane OT 2011 on septembris? Äkki 4. september?

Arvestasin igal juhul selle kuupäevaga olin kindel osaleja. Aga kahjuks 28. august ei sobi kohe mitte.

Arks
18.08.2011 at 17:00 1 edit. Last edited 18.08.2011 at 17:05 by ArksColt
hall
 
OT35 + Vana Audru Raja Lõpupidu
quote:
ArksColt: Millegipärast ma olin kindel, et viimane OT 2011 on septembris? Äkki 4. september?

Arvestasin igal juhul selle kuupäevaga olin kindel osaleja. Aga kahjuks 28. august ei sobi kohe mitte.

Arks

Võta autol pooled rattad alt ja liitu motomeeste vana raja viimase üritusega 10.09 :)

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
18.08.2011 at 18:11
uzzac
 
OT35 + Vana Audru Raja Lõpupidu
Ei tea kas Siimu silla esine jõutakse korda teha? Vastasel juhul kujuneb see paraad õige lühikeseks...

____________________________
Lada 2101 Coupé AruveeRacingTeam Petrolheads.ee
22.08.2011 at 13:49
hall
 
OT35 + Vana Audru Raja Lõpupidu
quote:
uzzac: Ei tea kas Siimu silla esine jõutakse korda teha? Vastasel juhul kujuneb see paraad õige lühikeseks...

Sellega on väike mure tôesti, aga loodame, et läheb normaalselt.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
22.08.2011 at 15:04
rustang
  
Moderator
OT35 + Vana Audru Raja Lõpupidu
Juhend (rtf) on allalaetav siin.

EAL kooskõlastus saadud. Linnavalitsuse luba paraadiks ka füüsilisel kujul lausa olemas :) vaatame mis selle sillaeelse äärekiviga teha annab.

Ajagraafik võib veidi muutuda aga kindlasti ei muutu ürituse algus ega paraadi aeg (need kes paraadile ei soovi minna saavad samal ajal alustada kohe OT sessioone). Kui on muudatusi siis anname nendest teada osalejate koosolekul.

22.08.2011 at 17:33
BlueStang
 
OT35 + Vana Audru Raja Lõpupidu
ter, tekkis küs, et mis ajavahemikul 14.40-16.00 toimub?

---
14.00-14.40 sportautode/vormelite warmup
16.00 vormelite demovõistlus 5-10 ringi
---
22.08.2011 at 20:55
-fred-
 
OT35 + Vana Audru Raja Lõpupidu
quote:
BlueStang: ter, tekkis küs, et mis ajavahemikul 14.40-16.00 toimub?

---
14.00-14.40 sportautode/vormelite warmup
16.00 vormelite demovõistlus 5-10 ringi
---
11.00 -16.00 OT sessioonid.
22.08.2011 at 21:00
BlueStang
 
OT35 + Vana Audru Raja Lõpupidu
Asi selge, tänud - tuleb tähelepanelikum olla!
(my bad, sry:))
23.08.2011 at 10:10
uzzac
 
OT35 + Vana Audru Raja Lõpupidu
Kas demosõidud toimuvad ühisstardist või lastakse sarnaselt tava sessiooniga järjepanu peale?

____________________________
Lada 2101 Coupé AruveeRacingTeam Petrolheads.ee
23.08.2011 at 10:15
peep
 
Moderator
OT35 + Vana Audru Raja Lõpupidu
Arutame veel täna aga minu arvates võiks teha fooriga päris stardi. Trenn oleks ka kvali, et saaks kiiremad ettepoole. Idee oleks siis see, et väga omakasupüüdlikult ei kata ja üritab mitte külgi kokku panna aga sõit loomulikult käib võidu peale.:)
23.08.2011 at 11:14
uzzac
 
OT35 + Vana Audru Raja Lõpupidu
quote:
peep: Arutame veel täna aga minu arvates võiks teha fooriga päris stardi. Trenn oleks ka kvali, et saaks kiiremad ettepoole. Idee oleks siis see, et väga omakasupüüdlikult ei kata ja üritab mitte külgi kokku panna aga sõit loomulikult käib võidu peale.:)

Kõlab hästi. Eks see rohkem selline rahvaüritus ju ole, kus tähtis on palju möödasõite ja närvikõdi mitte võimalikult hea lõpptulemus läbi katkiste tükkide. Kodanikud kes päris võidusõiduautodega peale tulevad ei ole vast keegi esmakordselt rajal, seega on risk küllalt väike kui kõik suudavad pea selge hoida...

____________________________
Lada 2101 Coupé AruveeRacingTeam Petrolheads.ee
23.08.2011 at 11:18 1 edit. Last edited 23.08.2011 at 11:19 by uzzac
peep
 
Moderator
OT35 + Vana Audru Raja Lõpupidu
Rehvide osas on niikuinii suur erinevus spets vs. tänavarehv, eriti vihmaga.

Põhim. on joonele oodatud kõik puuri ja rihmadega autod, ei pea olema spets võidusõidu masin. Juhil peaks sõidukombe olema lisaks tavapärasele kiivrile ja kinnastele. Idee on ikkagi imiteerida võidusõitu ja natuke nostalgiat tekitada, mitte rajarekordeid püstitada.
23.08.2011 at 11:29
uzzac
 
OT35 + Vana Audru Raja Lõpupidu
Okei. Lugesin kusagilt välja, et demosõidu starti saada peaks olema ettenäidata EAL-i kaart? Kui rekorditest rääkida, siis ainus mida realselt on võimalik püstitada oleks vast kõige erilisema stardirivi rekord :)

____________________________
Lada 2101 Coupé AruveeRacingTeam Petrolheads.ee
23.08.2011 at 11:36
peep
 
Moderator
OT35 + Vana Audru Raja Lõpupidu
Nojah, ma ise juhendit pole veel lugenud, saabusin just kodumaile eile õhtul. Siis peab olema EAL kaart.
23.08.2011 at 11:39
H.E
  
OT35 + Vana Audru Raja Lõpupidu
See demosõidu osa tekitab palju elevust ja veelrohkem küsimusi.
Peep ütles, et on vaja kombet, seda aga ma juhendist välja ei lugenud.
Mis ma tegema ja-või omama pean (peale EAL-kaardiga auto), et sellest osa võtta?
23.08.2011 at 15:18
peep
 
Moderator
OT35 + Vana Audru Raja Lõpupidu
EAL kaardi saab võtta ka täiesti tavalisele tänavasõidu autole ehk see iseenesest ei ole näitaja.

Demosõidule ootame autosid mis võidusõitudel osalevad/on osalenud või OT autosid millele on installitud minimaalselt puur, iste, rihm. Kustuti oleks samuti hea ja ma loodan, et igas tõsises OT autos on ta anyway olemas. Mingeid asjade aegumisi me ei vaata ja riietuse kontrolli ei tee aga ilma kombeta sõitma minemise peale nagu ei tulekski.

Foorumis ei tahaks igale individuaalsele osalemissooviga masinale diagnoosi panema hakata. Kui tahate sõita ja sellega seoses on küsimusi, siis palun saatke mulle mail.

Kõige tähtsam turvavarustus asub juhil kahe kõrva vahel ja seal peaks sisalduma arusaamine, et maailmameistri tiitlit seekord välja ei anta.
23.08.2011 at 16:17
rustang
  
Moderator
OT35 + Vana Audru Raja Lõpupidu
Ku starti tulevad koos piltlikult öeldes Dzintara Volga ja GT klassi BMW siis juba a-priori ei ole see võidusõit. Juhendisse on kirjutatud sõidu formaadiks "warm-up" aga kui sõidule eelneval koosolekul on kõik sõitjad sellega nõus ning muud asjaolud korraldaja arvates võimaldavad siis teeme sellele sõidule fooriga stardi, kus soojendussõidu kiiremad stardivad eestpoolt. Aga veelkord - medalit ei saa, poodiumile ei kutsuta, valjuhääldist maha ei hüüta. Tegemist on austusavaldusega meid hästi teeninud ringrajale, kus vanad ja mitte nii vanad sõitjad saavad veel viimast (?) korda vana hea koduraja tunnet tunda, enne kui see totaalse uuestisünni läbi elab.

Korraldajale tuleb kohapeal numbreid saades teada anda, kas osaletakse OT formaadis või demosõidus, mõlemad korraga ei ole võimalikud kuna osalejaid on väga-väga palju. OT-formaadis osalejatele on reaalne sõita päeva jooksul 2-3 sessiooni, võidusõidu(kere)autode demosõidul on samamoodi kaks sessiooni - soojendussõit ja demosõit. Vormelite kohta hetkel info puudub.

Samuti palume osalejatel kohe hommikul registreerumise käigus teada anda paraadil osalemisest või mitteosalemisest. Selleks ajaks on korraldaja läbi sõitnud paraadi marsruudi ning võimalik probleemne koht madalatele autodele Siimu silla juures saab ära kirjeldatud.
24.08.2011 at 14:43
hall
 
OT35 + Vana Audru Raja Lõpupidu
Paraadi marsruudil hetke seisuga probleeme pole.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
24.08.2011 at 16:08
opentrack.tqhq.ee foorum : Eelseisvad üritused : OT35 + Vana Audru Raja Lõpupidu   1 2  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.