register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Kiiresti sõitmine : EMV ja BaTCC 1, Riia järelkaja   1 2 3  
Poster Message
Lembit
EMV ja BaTCC 1, Riia järelkaja
quote:
Juhan Tuhk: nii ja naa...
kui jälgid sisemise auto paiknemist siis, selle parem serv püsib valgel joonel, aga mingil hetkel on välimine auto tal küljes. viitab sellele, et välimise auto trajektoor läkes kurvi siseserva poole....
nagu öeldus, piltide järgi on keeruline öelda; mõned kaadrid võiks vahel veel olla.
Mulle tundub, et Henriku esimesel ja teisel pildil on sisemise auto ja raja parempoolse serva vahel veel ca 30 cm varu, aga kontakt juba toimunud. Niipalju, kui eelmise aasta Schumacheri ja Barrichello võitlusest raja kasutuse osas meelde jäi, siis on eespool olev sõitja kohustatud jätma taganttulijale, kes juba nina vahele on saanud, ühe auto laiuse rajaosa, mitte auto + 30 cm.
Kahjuks on sedasorti valearvestused meie ringrajasõidus levinud, samamoodi, kui need, kus kurvis seespoolt möödasõitev auto enam kurvi lõpus teis(t)ele autol(de)e ruumi ei jäta, kes temaga väljaspool kohakuti on ja selle (need) kurvi lõpus mulla peale surub.

Ise sangas ei ole olnud seega ainult kõrvaltvaataja tähelepanekud, aga samas küllaltki pika aja jooksul.
04.05.2011 at 18:01
Jesper
 
EMV ja BaTCC 1, Riia järelkaja
quote:
Ivalo: Piltide ja video järgi
Pildid ja video on ju kahest erinevast sõidust?

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
04.05.2011 at 19:43
Alberto
EMV ja BaTCC 1, Riia järelkaja
quote:
Jesper: - kolm autot ilusti kõrvuti, igaüks oma trajektooril, kõik on rõõmsad smurfid

Tundub, et Taavi areneb optimistlikust smurfist pahatahtlikuks päkapikuks. Kingitus on vastuvõetud, katsun seda mitte edasi anda.
Kui kellegi autost avanes vaade juhtunule, olen avaldamise üle ette tänulik!

____________________________
Vineda Racing Pirita-Kose-Kloostrimetsa
04.05.2011 at 23:52
Henri_
 
EMV ja BaTCC 1, Riia järelkaja
Mul avanes, aga millegipärast ei söö minu arvutis olevad videomontaažiprogrammid seda materjali.

Võin panna üles ka sellisena nagu ta on, aga siis on 2min soojendusringi seal...

05.05.2011 at 00:14 1 edit. Last edited 05.05.2011 at 00:56 by Henri_
uzzac
 
EMV ja BaTCC 1, Riia järelkaja
Motors24 video ringraja avapaugust

____________________________
Lada 2101 Coupé AruveeRacingTeam Petrolheads.ee
05.05.2011 at 10:28
opentrack.tqhq.ee foorum : Kiiresti sõitmine : EMV ja BaTCC 1, Riia järelkaja   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.