register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Eelseisvad üritused : One Mile Challenge 2011 & Autoslalom - 28. mai - Haapsalu lennuväli  
Poster Message
indro
  
One Mile Challenge 2011 & Autoslalom - 28. mai - Haapsalu lennuväli
AC Racing Weekend on loodud pakkuma autosõpradele unikaalset võimalust oma autot ja sõiduoskusi proovile panna ühe nädalavahetuse jooksul ühes ja samas asukohas peetaval kahte täiesti erinevat võistlusvormi hõlmaval koondvõistlusel.

Kui lõppkiirusvõistlusel sõltub edu paljuski auto suutlikkusest, siis autoslalomil on palju olulisemad juhi sõiduoskused. Seega selgitatakse Racing Weekendi raames välja kõige kiirem autojuht ehk inimene kes suudab nobeda autoga kõige paremini sõita.

[b]Lisainfo ja registreerimine: www.racing-weekend.ee


30.04.2011 at 22:31 1 edit. Last edited 26.05.2011 at 12:20 by indro
rustang
  
Moderator
One Mile Challenge 2011 & Autoslalom - 28. mai - Haapsalu lennuväli
OT-autod on slaalomirajale väga teretulnud!
02.05.2011 at 10:23 1 edit. Last edited 02.05.2011 at 12:14 by rustang
Jackson
One Mile Challenge 2011 & Autoslalom - 28. mai - Haapsalu lennuväli
Huvitav, kas seal kahevõistlus kaa on? Mulle, kui 911 omanikule pakuks see huvi :)
02.05.2011 at 22:28
indro
  
One Mile Challenge 2011 & Autoslalom - 28. mai - Haapsalu lennuväli
Kevadel üldarvestust ei toimu, vaatame kuidas see autoslalom osalejate poolt üldse vastu võetakse.
Hetkel on sellest veel vara rääkida aga augustis toimuval üritusel on see plaanis ja võibolla midagi veel :)
quote:
Jackson: Huvitav, kas seal kahevõistlus kaa on? Mulle, kui 911 omanikule pakuks see huvi :)

03.05.2011 at 00:09
rustang
  
Moderator
One Mile Challenge 2011 & Autoslalom - 28. mai - Haapsalu lennuväli
Ma olen nõus opentrack.ee nimel välja käima auhinnaks pudeli viskit võistlejale, kes mõlema ala üldarvestuses kohapunkte liites vähima summa saab.
18.05.2011 at 13:31
rookierice
One Mile Challenge 2011 & Autoslalom - 28. mai - Haapsalu lennuväli
quote:
rustang: Ma olen nõus opentrack.ee nimel välja käima auhinnaks pudeli viskit võistlejale, kes mõlema ala üldarvestuses kohapunkte liites vähima summa saab.
Sain ma õigesti aru, et kui ebaõnnestuda, siis saab lohutuseks pudeli viskit? Tundub täitsa motiveeriv!
23.05.2011 at 11:41
rustang
  
Moderator
One Mile Challenge 2011 & Autoslalom - 28. mai - Haapsalu lennuväli
Vastupidi, kui mõlemal alal saad üldarvestuses esikoha siis on summa 2 pt ja minu poolt viski. :)
23.05.2011 at 11:56
indro
  
One Mile Challenge 2011 & Autoslalom - 28. mai - Haapsalu lennuväli
Tuletan kõigile meelde, et täna õhtul lõpeb registreerimine antud võistlusele.
26.05.2011 at 12:24
rustang
  
Moderator
One Mile Challenge 2011 & Autoslalom - 28. mai - Haapsalu lennuväli
Slaalomis on kirjas 16 autot, tõenäoliselt klassidesse jagamisel mõtet ei ole aga lõplik otsus tuleb siiski kohapeal.
Minu jaoks on "keskmise osaleja" psüühika raskesti aru saadav - oled oma armastatud hobiauto võistluskorda seadnud, ennast Kiltsi lennuväljale kohale vedanud, keegi sõber võibolla mehaanikuks kaasaski... ja siis jätad 10 euro eest miilile lisaks pakutava slaalomiraja sõitmata, sest...???
27.05.2011 at 09:23
-XR-
One Mile Challenge 2011 & Autoslalom - 28. mai - Haapsalu lennuväli
quote:
rustang: Slaalomis on kirjas 16 autot, tõenäoliselt klassidesse jagamisel mõtet ei ole aga lõplik otsus tuleb siiski kohapeal.
Minu jaoks on "keskmise osaleja" psüühika raskesti aru saadav - oled oma armastatud hobiauto võistluskorda seadnud, ennast Kiltsi lennuväljale kohale vedanud, keegi sõber võibolla mehaanikuks kaasaski... ja siis jätad 10 euro eest miilile lisaks pakutava slaalomiraja sõitmata, sest...???

Sest inimesed kardavad kaotamist ja seda kui kamraadid kulpi ei viska ;)
27.05.2011 at 09:38
uzzac
 
One Mile Challenge 2011 & Autoslalom - 28. mai - Haapsalu lennuväli
Ilmselgelt on masinad lõppkiiruse seades. Ei saa ju sellisega nobedalt ümber torbikute askeldada :)

____________________________
Lada 2101 Coupé AruveeRacingTeam Petrolheads.ee
27.05.2011 at 10:17
H.E
  
One Mile Challenge 2011 & Autoslalom - 28. mai - Haapsalu lennuväli
Esimese käiguga sotini?
27.05.2011 at 10:32
peep
 
Moderator
One Mile Challenge 2011 & Autoslalom - 28. mai - Haapsalu lennuväli
Enamus on tavalised autod aga minu arvates on 16 autot esimese korra kohta küllalt hea tulemus ! Lisaks lõppkiiruse sõitjad tihtipeale ei ole huvitatud autospordi sõidutehnilisest poolest, vaid nende hobi on autode võimsamaks tuunimine ehk mõnevõrra erinev sihtgrupp.

Aga üldisemalt, mina näen autoslalomil vägagi jumet rinkahuviliste tavaautode omanike seas, kuna pea iga standardse autoga saab osaleda, pole kartust autot ja ennast katki teha ning sõidutehnika ja silmamõõt pannakse tugevalt proovile. Pead kohe kiiresti sõitma, trenni teha ei saa. Ma ise vist oleks raskustes aga proovida tahaks kindlasti kui leidub sobiv aeg. See nv. kahjuks juba kinni.
27.05.2011 at 10:38
-XR-
One Mile Challenge 2011 & Autoslalom - 28. mai - Haapsalu lennuväli
quote:
peep: Enamus on tavalised autod aga minu arvates on 16 autot esimese korra kohta küllalt hea tulemus ! Lisaks lõppkiiruse sõitjad tihtipeale ei ole huvitatud autospordi sõidutehnilisest poolest, vaid nende hobi on autode võimsamaks tuunimine ehk mõnevõrra erinev sihtgrupp.

Aga üldisemalt, mina näen autoslalomil vägagi jumet rinkahuviliste tavaautode omanike seas, kuna pea iga standardse autoga saab osaleda, pole kartust autot ja ennast katki teha ning sõidutehnika ja silmamõõt pannakse tugevalt proovile. Pead kohe kiiresti sõitma, trenni teha ei saa. Ma ise vist oleks raskustes aga proovida tahaks kindlasti kui leidub sobiv aeg. See nv. kahjuks juba kinni.

Mulle meeldis kunagi Tabasalus Porsche klubi üritusel see kustutatud tuledega pimeslaalom.
27.05.2011 at 10:57
Jackson
One Mile Challenge 2011 & Autoslalom - 28. mai - Haapsalu lennuväli
quote:
rustang: .. ja siis jätad 10 euro eest miilile lisaks pakutava slaalomiraja sõitmata, sest...???

sest auto sõidab ainult otse näiteks....
27.05.2011 at 18:08
devilc
Moderator
One Mile Challenge 2011 & Autoslalom - 28. mai - Haapsalu lennuväli
20 osalejat juba värskes nimekirjas...
27.05.2011 at 19:55
rustang
  
Moderator
One Mile Challenge 2011 & Autoslalom - 28. mai - Haapsalu lennuväli
Slaalomirada maha märgitud!
28.05.2011 at 00:42
BlueStang
 
One Mile Challenge 2011 & Autoslalom - 28. mai - Haapsalu lennuväli
et siis Marje pani kõigi aegade parima tulemusega asja kinni :)
kuidas slaalom oli
28.05.2011 at 18:20
Wolle
  
One Mile Challenge 2011 & Autoslalom - 28. mai - Haapsalu lennuväli
Kõigi aegade parim tulemus? B klassi oma vist küll. Overall on ju midagi muud?

____________________________
Maalt ja mälestusega hobusest

Ford. At least they circled the problem.
28.05.2011 at 18:31
rustang
  
Moderator
One Mile Challenge 2011 & Autoslalom - 28. mai - Haapsalu lennuväli
Järelkajad nagu ikka kiire sõidu all.
28.05.2011 at 19:41
opentrack.tqhq.ee foorum : Eelseisvad üritused : One Mile Challenge 2011 & Autoslalom - 28. mai - Haapsalu lennuväli  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.